Results 1 to 8 of 8

CR ile ilgili olarak.

Sayın ScORp_LiON siz verdiğimiz ksc ilgileniyorsunuz ancak brokrasi cok yavaş işliyor.Bu konuda hızlı davranılırsa illegalligin önüne geçileceğine eminim.Sizin yetkilerinizi biraz daha genişletseler daha iyi olacağına eminim.Anlık ilgileniyorsunuz ksclerle bide mesala cezalandırma yetkiniz olsa bu oyun daha ileriye gideceginede eminim. oyun yetkililerine sesleniyorum lütfen önerilerimizi dikkate alınız. iyi çalışmalar...

Banned
    Nickname
    GentlemanBossTMF
    Class
    Mage
    Clan
    JustPlay
    Server
    Atlantis
    Race
    Karus
    Infractions
    0/1 (15)
    Yetki Sırf scörp ile sınırlandırılmamalı. tüm mod arkadaşlara crde yetki verilmesi icab eder. çünkü 1-2 kişi ile düzene giricek bir bölüm değil

Senior Member
    scorp benim konularıma bakdı işlemler yapılacaktır yazmış banlanmadı daha çok yavaş ileliyor bu iş ve bir anlamı kalmıyor

acaba mod arkadaşlar ağırlığı kingdom online verdide knight başı boşmu kaldı bide daha açılmadı kingdom ya açılınca! ??

Quote Originally Posted by TouchMyFlame View Post
    Yetki Sırf scörp ile sınırlandırılmamalı. tüm mod arkadaşlara crde yetki verilmesi icab eder. çünkü 1-2 kişi ile düzene giricek bir bölüm değil
    Katılıyorum en azından bütün modlar bu işe el atsa çok temiz bir oyun olucak. Ama yönetimin bukadar cesur olduğunu düşünmüyorum

Senior Member Battal-Gazi's Avatar
    Eğer konuya Scorp_Lion gerekli işlem yapılacak yazdıysa müsterih olun. O hilecinin 48 saat ömrü kalmadığı anlamına geliyor.

Senior Member
    48 saat fazlasıyla geçti neyse

bu cr ile hızlandırıcı çalışmalar varmı böyle giderse oyun eskiye döner

Banned
    Server
    Ephesus
    Race
    Karus
    Infractions
    0/1 (15)
    bu hilecilere kökten çözüm lazım diğer türlü hep bi kaos ortamı oluşuyo,çare ...

Quote Originally Posted by Houji View Post
    Eğer konuya Scorp_Lion gerekli işlem yapılacak yazdıysa müsterih olun. O hilecinin 48 saat ömrü kalmadığı anlamına geliyor.
    Bana kalırsa 2 gün bile cok şeriflik yerine rapor edilen konuların mod lar tarafında cezalandırılması oyunun nefes almasını sağlıyacaktır yoksa kullandıkları kops öyle bişey ki 1 günde kastığı 56 lever karakterle tekrar rand sağlıyorlar.hızlı ve kesinlik gerek yoksa bu iş böyle uzar.