Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 17
    Senior Member

Vega kurian ceteleri can sıkıyor

Bizdemi multi alalim 20 tlye biktirdilar artik pazar tutma pazardan sovutma bi el atma zamani gelmedimi ben bosunami legal oynuyorum
    Last edited by SkCLucky; 04-06-2019 at 07:10 PM.

Senior Member
    Herkes almis multisini 10 car pazar yApiyor bunlarin detayli kontrol yapilip tum carlarinin banlanmasi gerekmiyormu emek veren oyuncular eriyip gidiyor legaller eriyor

Senior Member
    Basligi duzeltebilirmisiniz kurian ceteleri can sıkıyor olacak

Banned
    Genie ve buy pazar kaldırılıp ittifak cz çeteleri için random slotlar koyulmadıkça çeteler aramızda.
    Last edited by 4ntikor; 04-06-2019 at 07:11 PM.

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Merhaba,

Pazar yapmanızı engelleyen kişileri bize bildirebilirsiniz, bunun haricinde oyun içi ticaret yapan kişilere bir yaptırım söz konusu değil.Ayrıca,

İllegal bir şekilde multi hesap kullanan oyuncular tarafımızca belirlenip cezai işleme tabi tutulmaktadır.

Quote Originally Posted by 4ntikor View Post
    Genie ve buy pazar kaldırılıp ittifak cz çeteleri için random slotlar koyulmadıkça çeteler aramızda.
    ayda yilda 400 cash çekmeyen adamlar sürekli onu kaldirin bunu kaldirin diye forumda oyunu yönetiyor botu kullanip ban yiyen adamda gelmis multiden sikayetci nerden bilion fiyatini

Senior Member
    Lutfen konum saptirilmasin yarasin olan degişik yorum yapmis zamaninda madende olan bugu da Ben soyledim Ben demiyorum legal adami banla guzel bir oyun icin multi clientle girenleri tespit edelim pazar tutan kurian cetelerini tespit edelim
    Cash almaya gelincede aylik 3bin vermisligim var konu saptirilmasin algi yapmayin

kurian çeteleri belirli kordinatlar da hep pazar kuruyorlar. multi iseler büyük ihtimalle oto kuruyorlardir buylari

Quote Originally Posted by OramaGomaBuramaGo2 View Post
    ayda yilda 400 cash çekmeyen adamlar sürekli onu kaldirin bunu kaldirin diye forumda oyunu yönetiyor botu kullanip ban yiyen adamda gelmis multiden sikayetci nerden bilion fiyatini
    hıhı herşeyi biliyorsunuz

kurianlar hep ayni kordinatta pazar kuruyor.