Results 1 to 6 of 6
    Junior Member

Angry Internet cafadeki herkez ban yedi...........

İYİ GÜNLER NTT GAME SEBEBİNİ BİLMEDİĞİM BİR ŞEKİLDE OYNAMIŞ OLDUĞUM BİR İNTERNET KAFEDEKİ BÜTÜN KAREKTELER BAN YEMİŞTİR HİÇBİR ŞEKİLDE İLLEGAL PROGRAM KULLANMADIM NEDEN BAN YEDİĞİMİ BİLMEK İSTİYORUM ADINLATILMAK İSTİYORUM
    EĞER İNT KAFEDEKİ BİRİSİ İLLAGEL PROGRAM KULLANDİĞİ HALDE BİZDE BAN YEDİYSEK BU BİR HAKSIZLIKTIR ...... CAFEDEKİ BİLGİSAYARLARDA knightonline OLMADIĞI İÇİN KENDİME AYİT USB BELLEKTEN OYNAMAKTAYIM VE OYNADIĞIMIZ BİLGİSAYARDA DEEFİRZE PROGAMLARİ BULUNMAKTADIR .. BEN KAREKTERİME YÜKLÜ MİKTARDA YATIRIM YAPTİM BU BİR EMEKTİR NE OLURSA OLSUN DETAYLİ BİR ŞEKİLDE İNCELENMESİNİ VE TARAFIMA BİLGİ VERİLMESİNİ İSTİYORUM .......

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    "AYİT" :d :d
    "DEEFİRZE" :d :d :d :d

Senior Member
    Önce bir yazmayı öğren. Sonra internet kafeden oyuna girmemeyi. Nereden bilecekler senin diğer bilgisayarlarda bi haltlar karıştırmadığını.

Senior Member
    İyi olmus darısı senin gibi koxp açıp aptala yatan aptalların başına.

internet kafelerde internet hızlı bilgisayarlar sağlam adam yutuba girip 2 müzik dinlerken arka planda oyunu indirip 2 muzik sonra kurulumunu tammalar ve oyuna giriş yapar sanki kurulu olmaması indirilmeyeceği mantığına gelmiyor.

Senior Member AlonsoPedroLopez's Avatar
    Nickname
    alonso
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    petito
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Konu ile ilgili lütfen destek ekibi ile iletişime geçiniz. Forum üzerinden bu tür hesap işlemleri yapılmamaktadır.