Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 18 of 18
    Junior Member
    ticket attım hıcbı sekılde ıcs paylasımım olmadı kımseyle zaten telefon numaramın uzerıne ayrıyetten ıtemlerım kıtlı olmasına rağmen calındı attıgım ticket da calınan itemlerımı de yazdım ıtemlerımın rollback atılmasını rica ediyorum o kadar emek ve para yatırdık

Junior Member
    uzaktan bağlanmışlar pc sen uyuduğun zaman anlattıkların onu gösteriyor. 4 sene önce 2 charım soyolmuştu aynı değerde itemlerim vardı 2 sindede Rollback atmıyoruz denmişti... şimdide oynuyorum zaman öldürmek için ama eskisi gibi zevkli değil.

Junior Member
    rollback neden atılmıyor peki trade le ıtemlerım kıme verdıyse hırszı rollbackle ıtemlerımı gerı ıstıyorum ekstradan bırsey veya nakit karsılıgını ıstemıyorumkı hırsızlık var ortada

Senior Member
    Nickname
    LiveToWinn
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    klan arkadaşlarından şüphelen derim. anladığım kadarıyla expe kastığınız insanlarla sesli konuşma programı kullanıyordun. uzaktan bağlantı sağlayan programlar bunlar sen uyuduğunda itemlerini almışlar belliki... başka bir açıklaması yok telefon otp kırılamaz çünkü. itemler kilitliydi olması bişey değiştirmez knight açıldığından beridir item kilitlemek soyulmalara çare değil sadece kendin npcye satamıyorsun itemelrini onun için kullanıyor millet. işi bilen o itemleri teker teker açar basit programları var yani itemleirm kilitliydi konusunu geçelim sen kime güvendin?? bu oyunda babana bile güvenmeyeceksin. dc bile kullanmıyorum ben sırf bu oyunu oynuyorum diye

Banned
    Bende böyle soyulmuştum

Junior Member
    Quote Originally Posted by sui_N7tMPVcQ View Post
    klan arkadaşlarından şüphelen derim. anladığım kadarıyla expe kastığınız insanlarla sesli konuşma programı kullanıyordun. uzaktan bağlantı sağlayan programlar bunlar sen uyuduğunda itemlerini almışlar belliki... başka bir açıklaması yok telefon otp kırılamaz çünkü. itemler kilitliydi olması bişey değiştirmez knight açıldığından beridir item kilitlemek soyulmalara çare değil sadece kendin npcye satamıyorsun itemelrini onun için kullanıyor millet. işi bilen o itemleri teker teker açar basit programları var yani itemleirm kilitliydi konusunu geçelim sen kime güvendin?? bu oyunda babana bile güvenmeyeceksin. dc bile kullanmıyorum ben sırf bu oyunu oynuyorum diye
    hocam clandan kımse veya arkadaslarım yapıcak kişiler degil ki zaten bilen yinede yok hacklendı ntt den tek ricam giden itemlerımın rollback tarzı kime tradelendiyse geri verilmesi bana calınan itemlerımıde yazdım calan hırsız chardakı genıelerı genıe hammere sclerı herşeyi almıs onların derdınde degılım takılarımla elımdeki itemim gelsin yeter

Senior Member ChampionOfTrakya's Avatar
    Geçmiş olsun. Yapacağın tek şey bilişim suçlarına başvurmak.

Member CapitaLPASHA's Avatar
    Nickname
    CapitaL
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    NıghtWalkeR
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    %90 TeamWiver kullanmışsındır.