Results 1 to 5 of 5
    Junior Member

Undy sc nin kalkması hakkında

Warriorlar asaslar magelere vuramasın ve ayakta duramasın diye kaldırdığınız undy ve red potların 3 ay pk atıp pvp serverlerine geri dönecek olan mage teamları mutlu etmek için kaldırdınız. sabit oyuncuları kazanacağınız para için satan ntt gameye teşekkür ederiz.

Aylık 1 party magenin bastığı sc yi basan ben (750₺ lik cash) asas olarak zaten eski sv lerde damage atamıyorduk şimdi 2k sc ile ne durabiliyoruz ne vurabiliyoruz.

Ardream pk sı gibi pk dönsün diye hayal edilmiş olabilir fakat kalan canıma cure aldığımda arkamdan gelen asasın critical acıp geldiğini hesap edemeyen bir oyun yönetimisiniz.Bu güncellemeleri getiren ekibin bu oyun hakkında gm ler dahil oyun yorumu olduğuna inanmıyorum. Bir cok oyun oynadım wow, cabal online, terra online , aion fakat bu oyun sağlayıcısı firma kadar başarısızını oyuncusunu her defasında soğuk duşa tabi tutan bir ekip görmedim.

Standart hepmizin sevdiği pk mantalitesi bu oyunda İDİ. yönetimin bu kadar ön görüsüz olması veya ön görüleri tamamen kısa vadede para kazanmak olması bizleri soğuttu. 5 server aynı anda açın ne de olsa gelecek olan var ve hiç olmadı birleştirirsiniz olur biter. Bizi iyi çözdünüz emziklemeye devam. Ben bırakıyorum. Bol kazançlar
    Last edited by Annep_88; 04-06-2019 at 10:27 AM.

geri gelmesini bizde bekliyoruz ..

Senior Member Aezerian's Avatar
    Nickname
    PanaremaS
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    HYDRA
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Alınmış olan şeylere yaptırım olucağını düşünmüyorum, zamanında pazar scsi kalktı fakat depolayanlar hala kırdırıp kullanabiliyor.

Junior Member
    Dostum oyun o kadar beceriksiz ki. Gm diyor ki stok yapmayın silinir diye milleti zokalıyor. Oysa silineceği yok buna inanan garibim. Oyun yönetimi haklıdır doğrudur diyor ve almıyor. sabah bi bakıyor millet undy satıyor sayfa sayfa. Bu ne demek biliyor musunuz ? Oyun sağlayıcısı olarak biz undy kaldırmaya karar verdik ama bunu silip undysi olanlara 2k buff ile değiştirecek kadar (datalara zarar vermeden) becerimiz yok. bizde gm ye yalan söylettik almayın dedik. alanın yanına kar bıraktık. demek. ki benim itirazım buna değil zaten bunları getirmelerinin sebebi pwp deki adamı ko ya getirmek. Bilmiyorlar ki biz bu oyuna ihanet etmezken 3 kurusun varken de bu oyunu sevdiğimiz için destekledik. gitmedik. ama takılar + lansın tek tek kaybolacaklar ama bu sefer ben yokum. char satışta

Senior Member LastDitchStand's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Enteresan..!
    Aylık 8 Mageden çok harcama yaptığı savunuyorsun.
    Aylık 750TL lik NPoint alıyorsun ve Karakterin kimseye damage atamıyor.
    2k SC ile Duramıyor Vuramıyorsan, Undy li adama nasıl vuracaksın yahut Undy li karşısında nasıl duracaksın.

Cure At Ayakta Kal. Kaç Ayakta Kal. Sen Ölmezsen, Ben Ölmezsem NP yi nasıl kasacak Millet. Bowl Vatan gibi bişey, sürekli el değiştir. Falan Filan yani, Bence Oyunda Krowaz vs. olmamalı. Herkeste Shell set olmalı. +9 Basmak %1 ihtimalli olmalı. Ölüm Riski çok olmalı.

Bir Örnek Video atayım. Dün Ras gele gördüm geçmişten çıkartayım.

Al bu mu yani PK, 2. Skili atmadan 1 saniyede +8 kişiyi kes. 100 kişi olsa 100 üne tek atacak. 2. dakikadan başlyın izlemeye. (Sesi Kısın)

Söz konusu Vatansa, Artık Ayrıntılara girmeniz gerekiyor.