Results 1 to 2 of 2
    Junior Member

Exclamation Cz quest mob'ların 5 dk da bir çıkması

Cz yi canlandırmak için düşünüp yaptınız bunu eyvallah ama yeter be kardeşim oyuna tomarla para saçıp +9 ları çeken adamlar utanmadan 4-5 party quest slotlarını tutuyor. insanlar 2 saatte yapamıyor görevi bumu cz yi canlandırma zihniyeti? yemin ederim 2 gündür oyundan soğudum elinizi vicdanınıza koyun resmen npt yaptınız herkesi. kendimi açlık oyunları filminde gibi hissediyorum artık. resmen kurban ediliyoruz umarım gün içerisinde yeteri kadar kulaklarınızın çınladığını hissediyorsunuzdur. iyi forumlar...

Senior Member Philly's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Bu görev czye alındı alınalı bir kez olsun yapmamıştım. Bugün bi yapayım dedim kanser oldum. 3 defa yaratık bekledik. Biz bekliyoruz başlıyoruz kesmeye. Sonlarına doğru başka bir parti geliyor son vuruş alıyor gidiyor. Ya da baskın geliyor darmadağın oluyoruz. 1 görev için yarım saat harcadık CZde. İnanılmaz yani. İtemsiz adamların canına okumaya devam ediyor her geçen gün NTTGame. Böyle politika olmaz ya CZ canlandıracağım diye. Worm görevinden başlayın CZye almaya oldu olacak...