Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 21 to 30 of 36
    Junior Member
    Quote Originally Posted by lerofen001 View Post
    Geçmiş olsun biranlık dikkatsizliğe denk gelmiş hadise çok dikkat etmeniz gerekmektedir karakter isimlerinin takliti olduğu gibi klanların dahi isimlerinin taklitini yapıyorlar dolandırıcılar.Oyun içi ticarette herzaman dikkat edilmeli aman sağlığa gelmesin önemli olan o bundan sonra dikkatli olursunuz.Herkese iyi günler dilerim.
    Aynen öyle kardeşim teşekkür ederim,

Senior Member LastDitchStand's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Okurgezere yazdığın yorumu düzenle. Bu uzaklaştırma almana neden olabilir.
    Haklı bir konuda Haksız duruma düşme, bu tür insanlar kâle alınacak kimseler değil.
    Söz konusu Vatansa, Artık Ayrıntılara girmeniz gerekiyor.

İtemi bir anlık dalgınlık sonucu veren arkadaş hata etmiş o ayrı. Fakat onu aldatan kişide basbayağı dolandırıcıdır.

Cezai bir yaptırımı yok diye dolandırıcı aklanmaz. Cezası olmamasının nedeni bu işin suistimal edilebileceği yüzündendir.

Senior Member
    Quote Originally Posted by jRSmithII View Post
    Malesef biz daha yeni başladık oyuna bilemiyoruz böyle işleri en son pot paramıza kadar verip bir şeyler yapalım dedik shardı sattıysa bile hesapların ikisinede blok koyup itemimizi geri getirebilir gmler böyle bir yetkileri vardır diye tahmin ediyorum yani bizim emeğimizi çaldılar o kadar premiumlar aldık zevk almak için bir ton para harcadık adam geldi emeğimizi çaldı
    satın alan adam neden blok yesın? böyle saçma mantık olabilir mi? belki de sen tl ile sattın shardı anında. dolandırıldık diyorsun. gmler bunu nereden bilsin? verirken dikkat edeceksın.

Junior Member
    Quote Originally Posted by aliriza1 View Post
    satın alan adam neden blok yesın? böyle saçma mantık olabilir mi? belki de sen tl ile sattın shardı anında. dolandırıldık diyorsun. gmler bunu nereden bilsin? verirken dikkat edeceksın.
    yav bilader he tlyle sattım sonra konu açtım belkide hırsız sensin gelip buraya hırsızlığı meşru göstermek için yorum yapıyorsun senin mantıkla gidersek ?

Junior Member
    Quote Originally Posted by LastDitchStand View Post
    Okurgezere yazdığın yorumu düzenle. Bu uzaklaştırma almana neden olabilir.
    Haklı bir konuda Haksız duruma düşme, bu tür insanlar kâle alınacak kimseler değil.
    aynen öyle yorumunu dikkate alıyorum teşekkür ederim değerli yorumların için.

Junior Member
    Quote Originally Posted by ChampionOfTrakya View Post
    İtemi bir anlık dalgınlık sonucu veren arkadaş hata etmiş o ayrı. Fakat onu aldatan kişide basbayağı dolandırıcıdır.

Cezai bir yaptırımı yok diye dolandırıcı aklanmaz. Cezası olmamasının nedeni bu işin suistimal edilebileceği yüzündendir.
    Yani dediğim gibi kendi arasında muhakemesini yapar gm arkadaşlar loglara bakılır kime gittiği gözükür itemin ben adamın nickini biliyorum zaten direk geçmişine baksalar sorunu çözerler eğer ki itemimiz geri gelmiyorsa çalan insan ceza almalı bu arada nicki '' THİS'' en son ikimize planlı olarak trade atan kişi

Senior Member
    Quote Originally Posted by jRSmithII View Post
    yav bilader he tlyle sattım sonra konu açtım belkide hırsız sensin gelip buraya hırsızlığı meşru göstermek için yorum yapıyorsun senin mantıkla gidersek ?
    millete suc atma. o adamdan satın alan kişi nedne ban yesın? 1 tane mantıklı cevabın var mı? ben pazardan item aldım diyelim noah ile. adam hırsız diye ben neden ban yiyeyim ? sen bunu istiyorsun. ve bu cok sacma. kendı yaptıgınız hata yüzünden insanlara saldırman daha bir komik

Senior Member nesteren71's Avatar
    Nickname
    QuaLitySharD
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    ArdreamFounderS
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    Bu konuda bir şey yapmazlar kardeş, soğuk su için ve artık dikkatli olun.

SteamKO Cypher'da aynısnı benim başıma geldi. Yanlış adama tradeden 8 shard verdim. Geçmiş olsun.
    Bizimkisi bir 'Knight Online' hikayesi..

Junior Member
    Quote Originally Posted by nesteren71 View Post
    Bu konuda bir şey yapmazlar kardeş, soğuk su için ve artık dikkatli olun.

SteamKO Cypher'da aynısnı benim başıma geldi. Yanlış adama tradeden 8 shard verdim. Geçmiş olsun.
    Malesef bilemiyorduk böyle bir numara olduğunu bilmiş olsak daha tedbirli davranırdık, Teşekkür ederim.