Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 36
    Junior Member

Merhaba vega serverinda hirsizlik hakkinda;

vega 1 serverında 8 shart basımı yaptık. Ve ardında trade ile bastığı shartı arkadaşım bana göstermek için bana trade attığı sırada başkası trade atıp kabul etti ve arkadaşımda benim trade attığımı sanıp itemi başkasına verdi bununla ilgili yardım edermisiniz, basım işlemini gerçekleştiren arkadaşın nicki tazwanted trade attığı kişinin nicki x aynı kişi banada trade attı ben kabul etmedim fakat arkadaşım ben sanıp kabul etti dolandırıldık lütfen yardım edin.
    Last edited by SkCLucky; 04-06-2019 at 08:42 AM.

Senior Member
    Geçmiş olsun.Alabileceğin tek yardım 'Bir dahaki sefere daha dikkatli olun' şeklinde bir tavsiye olacak.

Junior Member
    evet bizde de hata var yok değil ancak biz sadece heyecanımıza yenik düştük bu kadar kolay olmamalı son paramızla item bastık o kadar emek harcadık bu kadar basit mi yani birisini dolandırıp itemini çalmak ?

Senior Member
    10 yıldır folk ve banka önlerinde trade atanlar var.Dikkatli olmak lazım.Adam shardı satmiştir banlasada para etmez.

Junior Member
    Malesef biz daha yeni başladık oyuna bilemiyoruz böyle işleri en son pot paramıza kadar verip bir şeyler yapalım dedik shardı sattıysa bile hesapların ikisinede blok koyup itemimizi geri getirebilir gmler böyle bir yetkileri vardır diye tahmin ediyorum yani bizim emeğimizi çaldılar o kadar premiumlar aldık zevk almak için bir ton para harcadık adam geldi emeğimizi çaldı

Senior Member
    İtemin geri gelmesi gibi bir durum yok. Sizin hatanız. Dikkatli olmalıydınız.

Senior Member LastDitchStand's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Bu hata değil aslında veya Dikkatli olup olmamakla alakalı bir durum da değil.

Bu Türden Nickler açıp sırf "Dolandırıcılık" yapan kişiler var.
    PK için NSC basıp nickini asdasd veya 12345 veye 123wr yapan kişiler bile bir nevi açıktan yararlanıyorken, sırf Trade amaclı Dolandırıcılığa dayalı nick açanların barındırılmaması gerekir. Chatte bastığınız item göründüğü anda; Bu kişiler sizi bulup hemen friende alıyor. Partidemisiniz diye bakıyor. Muhtemelen 2-3 kişi bot misali peş peşe geziyorsunuz. İtem bastığınızda. Onda trade atıp çalıyor itemi.

Klasik cevaplar vermektense tarafınızı belli etmeniz gerek. Tarafsızlık kötü birşeydir.
    Ya iyisindir yada Kötü
    Söz konusu Vatansa, Artık Ayrıntılara girmeniz gerekiyor.

Gece folkda dier chara item aktarirkende atti bana. Human ciplak bi rogue. Tahminen.halay cekiyodur şuan

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Merhaba,

Ticarette bu tarz oyunlar olabiliyor, bizler tarafından bu kişilere bir ceza verilmesi şu an için mümkün değildir.

Bu konuda mağdur olmamak için lütfen dikkatli olunuz.

Junior Member
    Neden mümkün değil adam itemimizi yatırımımızı çaldı ne yapalım bizim bir suçumuz mu var yani biz mi hatalı olduk ?Şimdi gidip 2 tane dandik char açıp bizdemi hırsızlık yapalım yani ceza verilmesi mümkün olmalı ayrıca bizim itemimiz geri gelmeli adam resmen çaldı bizde.