Results 1 to 6 of 6
    Senior Member

Lightbulb ALAN SKiLLERi İÇİN ÖNERİ

PK ya ara verme kararına rağmen yöneticilere bir öneri:
    Kimileri Warrior echo kimileri Mage alanlarından şikayetçi . Benim önerim magelerde de warriorlarda da priestlerde de alan skilleri kullanılırken , alana etki ettiği kişi sayısı kadar manaları azalsın . Nasıl mage ve warriorda elinde mp rec silah varken alan vurunca , alandaki mob sayısı ile orantılı şekilde mana rec oluyorsa burada da tam tersi olsun mana azalsın. Örneğin ; Warrior 12 kişiye vuruyorsa 12x .... mana gitsin. Priest 20 kişiye torment atıorsa 20x .... mana azalsın . Mage 14 kişiye vuruyorsa 14x ... mana azalsın. Böylece ne warriorlar seri macro ile 4 alan skili vurabilirler, ne mageler 43728 kişiyi aynı anda düşürebilirler ne de priestler seri seri torment subsite atabilirler. çünkü her job alan skilinden sonra mana basmak zorunda kalacak.Warrior ırka echo basıorsa 2. echo basamadan mana basması lazım bu da seri olmayacağından diğerlerinin kaçması için fırsat olacak. Mageler nova atınca mana basması gerekecek diğerlerinin kaçması için fırsat olacak. Priest tormet atınca mana basmak zorunda kalacak 10 k alamayacak bu da pt sinin yatma ihtimalini ortaya cıkaracak. Ayrıca Oyunda gereksiz olan mana da artık daha da değerlenip en az HP kadar önemli olur. Ayrıca bütün jobların da oyun tarzları değişir vs ler daha uzun sürer
    Last edited by borisbaba; 04-05-2019 at 11:18 PM.

Senior Member ISeIenaI's Avatar
    Nickname
    ISeIenaI
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    Senin öneri yine magelere sanki etki ediyor.

Senior Member xG4uSs's Avatar
    Bir berserker oyuncunun PK' ya ara vermene üzüldüm, bir mage kadar uygun değil dizilimi ve farm alanları kısıtlı desek yeridir, bir turnuva düzenlenip PvP' ye etki eden faktörlerin raporlanıp ona göre güncellemeler gelmesi taraftarıyım. Örnek olarak Priest' lerin ve magelerin el düşmesi atak/defans dengesizliği Dodging(Sekme) gibi durumların gözlemlenip akıcı bir PK' nın oluşması ve hâliyle de senin de tekrar PK' ya dönmeni tavsiye ederim.

Senior Member
    Quote Originally Posted by ISeIenaI View Post
    Senin öneri yine magelere sanki etki ediyor.
    Benim önerim mele db sine de etki ediyor. Warrior berserker echo da etki ediyor. Oyunda ne kadar alan skilleri varsa etki ediyor Warrior ırka echo basıorsa 2. echo basamadan mana basması lazım bu da seri olmayacağından diğerlerinin kaçması için fırsat olacak. Mageler nova atınca mana basması gerekecek diğerlerinin kaçması için fırsat olacak. Priest tormet atınca mana basmak zorunda kalacak 10 k alamayacak bu da pt sinin yatma ihtimalini ortaya cıkaracak. Takmışşınız mage de mage

Senior Member
    Quote Originally Posted by ufuk_yildiz26 View Post
    Bir berserker oyuncunun PK' ya ara vermene üzüldüm, bir mage kadar uygun değil dizilimi ve farm alanları kısıtlı desek yeridir, bir turnuva düzenlenip PvP' ye etki eden faktörlerin raporlanıp ona göre güncellemeler gelmesi taraftarıyım. Örnek olarak Priest' lerin ve magelerin el düşmesi atak/defans dengesizliği Dodging(Sekme) gibi durumların gözlemlenip akıcı bir PK' nın oluşması ve hâliyle de senin de tekrar PK' ya dönmeni tavsiye ederim.
    Şu an haksız rekabet var millet sayfalarca undy sc depolamış biz pazardan 3.5 gb ye cekioz 70 tl ye denk gelior 20 tl lik undy sc . Şimdilik o stoklar bitene kadar askıya aldım hocam teşekkürler ilgin için

Senior Member xG4uSs's Avatar
    Quote Originally Posted by borisbaba View Post
    Şu an haksız rekabet var millet sayfalarca undy sc depolamış biz pazardan 3.5 gb ye cekioz 70 tl ye denk gelior 20 tl lik undy sc . Şimdilik o stoklar bitene kadar askıya aldım hocam teşekkürler ilgin için
    Undy Scroll kalkınca Warrior karakterime geçtim ve PK' ya "Tepki olarak" int warrior olarak girdim ve partimle karşı ırktaki mageleri bezdirdik desem yeridir
    Oyun kuralları gereği biliyorsun ki hiç bir eşyanın maddi değeri yoktur, ana karakterim Priest olarak fırsat buldukça TS basıp lunar savaşlarına girin oyunun zevkisiniz bence