Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 31 to 36 of 36
    Junior Member
    Karakterim TPT X Olarak ban yemiştir acaba neden olarak ban yedigimi acıklayabilr misiniz

karakter adı BlinkerVrai

server altar

her hangi bir şekilde program veyahut koxp kullanmıyorum yardımlar için teşekkurler..

Merhaba Ben Bir Konu Hakkında bilgi almak istiyorum. Arada Reportladığım Kişiler oluyor Hakaret ,Makro veya mob cekenler Olarak. bu kişiler banlanan Göremedim... daha önce video veya ksc alıp bizlere yollayın diyordunuz yapmayacağım şeyi yapıyorum. ama bari okadar uğraşımıza karşılık ceza alıp almadıklarını bilsek boşunamı gönderip göndermediğimizi bilsek.. Merakım bu.

Sayın eryudes rosetta serverinda karakterimi pazara bırakıp işe gittim geldiğimde DC yemiştim oyuna girince tpt x uyarısıyla karşılaştım bilgisayarımda her hangi illegal bir yazılım yoktur donanımsal olarak macro yazılımı var ancak oyun içerisinde kullanmıyorum buna ek olarak pedal koxp gibi programlar ve dosyalarda bulunmamakta yetkililere tickets attım ancak sorunuma çözüm olucak bir geri dönüş alamadım bilgisayarımın incelenmesini ve gereksiz yere verilmiş olan cezamın kaldırılmasını talep ediyorum.

server:Rosetta
    nick:lllfearlesslll
    Id:nctierylmzz

Junior Member

ceza aldım

3. parti yazılım kullanmaktan ban yedim, bi süre belirtilmemiş ne kadar süre ban yediğim ile ilgili. acaba süresiz mi ban yedim yoksa açılacak mı hesabım, cevabınızı bekliyorum.

Senior Member
    Quote Originally Posted by MrDadas2 View Post
    3. parti yazılım kullanmaktan ban yedim, bi süre belirtilmemiş ne kadar süre ban yediğim ile ilgili. acaba süresiz mi ban yedim yoksa açılacak mı hesabım, cevabınızı bekliyorum.
    Sınırsız ban.

Game Master Eryudes's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Europa
    Race
    El-Morad