Results 1 to 7 of 7
    Senior Member

2008 ve öncesinde BP kullananlar toplansın

Sizce bpnin olumlu ve olumsuz degisiklikleri nedir 12-15 yıl içersinde eğer bir kıyaslama yaparsak eksilerimi daha fazla artılarımı

Senior Member
    Benim görüşüm bp kıyafet olarak 15 yıldır aynı paper set ama diğer karakterlerde mytrl setler krowaz setler ve holyler eklendi ama bp ye yenilik gelmediği için etkisini kaybetti bunun gibi mesela

Senior Member
    Bp oynamak istiyorum hatta bp çar açtım devam etmelimiyim

Senior Member
    Nickname
    Charybdis
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    Zevk aldığın bir karakterse oyna tabi. Ama ortalığı kasıp kavurmak için çok yetersiz. Takabileceğin en yeni İtem wirinom. Dark knight UTC falan hiç bir şey takamazsın. Takabileceğin en egzantrik şey delos kılıcı. Kıyafet desen yıllardır aynı paper set. Yeni gelen onlarca İtem ve kıyafetten sonra çok geri kalırsın.

+ Özellik olarak şunu söyleyebilirim. Xxx itemleri gelse mesela charı bozup zarar edip yeni İtem dizmekle uğraşmayacaksın. Çünkü eminsin ki o gelen itemler sana yaramayacak

Senior Member
    Dostum bahsettigin senelerde oyunda her onune gelende holy set krowaz silahlari dark night silahlari 1-2-3 rol roc heros foverin +9 shard vs yoktu o yuzden bp priestler saglam takilarla ayakta durabiliyordu onuda parasi olan insanlar kullaniyordu simdi soyle dusun ares diez gibi serverlerde +8 paper setli +8 iron impactli olarak full taki +3 taksan bile ne kadar durabilceksin ayakta onune gelen tek atsr gecer warriorlarin 3 skiline bakarsin yeni serverlerde +9 paper set +9hb dual +3 roc iron set dual +3 pe takip cz ye çıksan seni gorenler town atar eline kalkan taktigindada kolay kolay yatmazsin bp olarak is yapmak istiyorsan cz’deki itemli adamlara bakarak itemlerini ayarla suan ki itemlerle 10-15 sene evvelki itemler arasinda cok fark var ardreamda dual +7md +7 citin setli asaslar +0 kekuri takiyordu kral olunuyordu simdi kekuri +0 dilenciye versen sana kufur eder o sekilde dusun

battle priest fantezi karakterdir oyunun kabul etmediği oyuncular tarafından oluşturulan hybrid karakterdir bütün skillerin bedava olması da bp ye son darbeyi vurmuştur çünkü hiç bir priest tek bir ağaca 80 veya 83 puan vermez en azından ben vermezdim

bu arada bu oyunu yapan kişi gerçekten zamanında öyle bir kafayla yapmış hala günümüzde karakterlerin bilinmeyen gizemleri ortaya çıkıyor tek sorun yeterince nerf ve bufflama sisteminin olmaması

bütün kombinasyonları denemiş biri olarak battle prieste en uygun kıyafet seti fabrictir diğerleri işine yaramaz

bp oynayanlar zaten bu sınıfın warriore yakın bir harcama gerektiğini bilir ve ona göre oynamalıdır

Senior Member
    Quote Originally Posted by Magmus View Post
    battle priest fantezi karakterdir oyunun kabul etmediği oyuncular tarafından oluşturulan hybrid karakterdir bütün skillerin bedava olması da bp ye son darbeyi vurmuştur çünkü hiç bir priest tek bir ağaca 80 veya 83 puan vermez en azından ben vermezdim

bu arada bu oyunu yapan kişi gerçekten zamanında öyle bir kafayla yapmış hala günümüzde karakterlerin bilinmeyen gizemleri ortaya çıkıyor tek sorun yeterince nerf ve bufflama sisteminin olmaması

bütün kombinasyonları denemiş biri olarak battle prieste en uygun kıyafet seti fabrictir diğerleri işine yaramaz

bp oynayanlar zaten bu sınıfın warriore yakın bir harcama gerektiğini bilir ve ona göre oynamalıdır
    Katılıyorum sana ama bp adına bir değişiklik yıllardır olmadı olmayacakta sanırım