Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 15
    Senior Member

Sirius ardream durumu hiç iyi durumda değil. diğer swler nasıl?

Arkadaşımla aynı evde kalıyoruz. Beraber bir miktar item aldık. Ardreamda oynuyoruz. saatte 4 adet 1500 sc basıyoruz. şöyle düşünün pazardan sc çekseniz 4 tanesinin parasını çoğu zaman zor kasıyorsunuz. Bu sebepten dolayı bazı zamanlar trollde kasma ihtiyacı doğuyor. Değinmek istediğim konuda bu. Trollde kasan belirli sayıda insanlar var. Hepsinin 1tane k0sper charı var. Örneğin troll boş girdiniz. "trollerin koruyucu" tarzında bir klan k0sp ile sizi slottan atıyor. Video çekip banlattık. banlasanızda gitmiyor. İşin komik tarafı Kendisini farklı olarak tanıtan bir farmer var bayan. tam ismini vermek istemiyorum. K0sp düşmanı olduğunu belirtiyor ama her videosunda k0sp yan charı olan insanlarla pmleşiyor yardım istiyor. yani aslında herkes çıkar için k0splardan yardım istiyor. aslında olayı şöyle özetleyeyim

özetl : Trolleri boş yakaladınız 2 kişisiniz apniz yetiyor. Hatta gelen karşı ırkıda kesiyorsunuz. Trollde kasmak hakkınızken yan charı küfürbaz ve k0sper olan adam slotu temizletip sizi bezdiriyor kendisi trollde kasıyor. yaklaşanı 9lu ok atan arkadaşıyla kestiriyor. bir de okadar küfürbazlar ki. "siz köpekleri tüm gün temizlicez bide trollde mi kasmanıza müsade edicez" diyorlar. video çekip banlatırız dedik ama banlamayacaklarını düşündük ve banlandılar. ancak yeni char açıp geri gelmişler. buradan yetkililere sesleniyorum bu insanları banlamak yerine çıkar sağlayanlarada ceza verin. Özet dedim konudan uzun oldu valla. umarım demek istediğimi anlatabilmişimdir

bu malesef heryerde aynı daha önce Manes şu an olympia olan sunucuda kısa süre önce Ardream da bir süre hem farm hem pk yapmak amacıyla oynamıştım.

Karşı ırkın bir şekilde bağlantılı olduğu k0xper karakteri çağırarak/getirerek sizi rahatsız etmesi veya haksız üstünlük sağlayarak sizi kesmesi.

Aynı ırkta olduğunuz oyuncuların karşı ırk ile ittifak yaparak siz slotu almaya çalıştığınız da sizi rahatsız ettirmesi/kestirmesi gibi durumlar ile bence her yerde karşılaşılıyor.

Senior Member
    Quote Originally Posted by hlldmrcn9193 View Post
    bu malesef heryerde aynı daha önce Manes şu an olympia olan sunucuda kısa süre önce Ardream da bir süre hem farm hem pk yapmak amacıyla oynamıştım.

Karşı ırkın bir şekilde bağlantılı olduğu k0xper karakteri çağırarak/getirerek sizi rahatsız etmesi veya haksız üstünlük sağlayarak sizi kesmesi.

Aynı ırkta olduğunuz oyuncuların karşı ırk ile ittifak yaparak siz slotu almaya çalıştığınız da sizi rahatsız ettirmesi/kestirmesi gibi durumlar ile bence her yerde karşılaşılıyor.
    Bu durumu sen fark ediyorsun ben fark ediyorum Gm ler neden fark etmiyor veya bir tanesi çıkıpta demiyor mu hmm böyle bir olay varsa çözelim diye

Açıkcası Ardream pek önemsenmiyor artık bence. Oyun tamamen CZ üzerinden ilerletilmeye çalışılıyor.

Yapmaları gereken bu değil tabi ki Ardream playerlerinin isteklerine de cevaplar verilmeli, bu haritaya da güncellemeler gelmeli aslında ama ne desek, ne anlatsak boş.

Unutulmuş Map; Ardream ..

Olay bundan ibaret.

Senior Member
    Quote Originally Posted by hlldmrcn9193 View Post
    Açıkcası Ardream pek önemsenmiyor artık bence. Oyun tamamen CZ üzerinden ilerletilmeye çalışılıyor.

Yapmaları gereken bu değil tabi ki Ardream playerlerinin isteklerine de cevaplar verilmeli, bu haritaya da güncellemeler gelmeli aslında ama ne desek, ne anlatsak boş.

Unutulmuş Map; Ardream ..

Olay bundan ibaret.
    Bence sadece illegalle mücadele arttırılsa iyi olur. Sen de diyorsun anlaşmalı ırk kosper o etkinlikler gelse bizim gibiler sadece bakar

Kesinlikle doğru söylüyorsun. Karşı ırk ittifaklarının hiç bir çözümü yok zaten bu konu hakkında bir sürü konu açıldı GM'ler bu konuda bişey yapılamayacağını söylüyor sadece.

İllegal içinde malesef ki senin yaptığın Report yolundan başka bir çare gözükmüyor. Reportlayacağım vs. yazmadan Reportlarsan daha iyi olur diye düşünüyorum.

Ansızın yesin ki Banı item vs. giderse belki vazgeçebilir

Senior Member
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    Hacklenme olayındaki gibi karşılıksız item aktarımında yine trade attıkları da ban yemeli
    Gasp edeni engellemezseniz, bir gün gasp edilirsiniz.
    hak arayanın hakkını verin baş kaldıranın başını kesin

Senior Member Thapseus's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Mantar gibi char açılıp oyuna sokulabildikçe istediğiniz kadar banlatın, 59 level karakter kasıp troll set, yamuk bow koymak kaç saat sürüyor sanki ?

Ama eğer discord üzerinden şikayet edemiyor iseniz, forum üzerinden şikayet edip sonuç almanız günler sürebiliyor.

Senior Member
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    item veya para aktardığı charlar banlanırsa sorun bence gayet çözülür
    Gasp edeni engellemezseniz, bir gün gasp edilirsiniz.
    hak arayanın hakkını verin baş kaldıranın başını kesin

IP tespiti ile yapılabilir bence bu sadece. Onun dışında trade attığı çar banlanır mantığı yanlış banlara sebep olabilir