Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 27

Hybrid View

Senior Member
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus

Oto kutu sorunu ve alan vurmaması

Yetkili arkadaşlara sesleniyorum bu sorunu çözebilir misiniz artık

aoe olarak topladığım yaratıklara alan vurmama sorunu var cidden artık bir çözüm getirilsin şurada warrior sınıfı olsa sorunsuz şekilde 4 vuruşta öldüreceği yaratıklara alan vurmayıp geri kaçmaları sıkıntı

Ve slotta swiftsiz kesmek zorunda kaldığım zamanlarda çok zorlanıyorum çünkü buff ac atack 30 dakika SWIFT 10 dakika niye, mageler ölsün

Warrior basar swifti gider Rogue light feet var priest gerekirse speed potion basar ama biz Transformation scroll bastığımız için swift 10 dakika ve git gellerle uğraşıyoruz

Rogue priest kendine warrior kendine skilleri ile hp yükletebiliyor biz yükletemiyoruz

Bunun yanın sıra birde alan vurma sorunu yaratıkların peşinden çoçuk gibi koşuyoruz akşama kadar

Tabi öldükten sonra bide Automatic looting dediğimiz itemin 5de 3 10da 8 gibi işe yarama durumları var dönüp kutu toplamaya çalışıyoruz

Toplanmayan kutuya boş demez ise alabiliyoruz boş derse kutu da çöpe gidiyor

Pusdan aldığımız birşey dahi burada işe yaramıyor hata listesine yazdım konuyu ama bakımdan sonra da düzelmedi

Üvey evladınıza artık bakacak mısınız?
    Gasp edeni engellemezseniz, bir gün gasp edilirsiniz.
    hak arayanın hakkını verin baş kaldıranın başını kesin

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    hata listesine eklenen her bug ilk reste duzelseydi oyunda slot bulamazdin guzel kardesim

Senior Member
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    Premium bittiğin de genie bittiğin de magic hammer bittiğin de ilk imkan da alıyoruz

Beklentimizin bu yön de olması bizim hatamız mı?

Senior Member
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    +++++++++++
    upup

Senior Member
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    +++++++++
    Konu güncel

Senior Member GABR-N-Peace's Avatar
    Nickname
    CaptainGABR
    Server
    KO -> Rosetta
    ts basılıyken sw sc basılmaması biraz sıkıntı sadece onun dışında
    NPC'den alınan sw'nin süresinin uzaması gerekiyor bence de.
    satın alma miktarını arttırabilirler aslında 30 dk için atıyorum 150 k istesin.
    ama gerçekten sorun.
    zaten eslantta uç slotlara gidene kadar 1 dakikadan fazlası gidiyor kalıyor 9 dk.
    verdiğin 50k'yı bırak karşılığını vermiyor süre olarak maalesef.

Senior Member LastDitchStand's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Dün Uruklara alan attım. sadece 2 sine değiyordu. Tek Tek kestikten sonra düzeldi.
    Okçuyla, Half Troll Curendero mu neyse ona 5li ok işlemiyor. 3 tanesi değiyordu.

Yıllarca Magenin "Very Slow" olmasından "Combo Yapamamasından" yakındık, Transformation Scroll e sadece Mage gerek duyuyor. Gerek Hızlı vurmak için, gerekse TS li gezmek için; Çünkü her klass her türlü kestirmeyi kullanırken; Mage Yollardan gitmek zorunda. Uruk Tronlarda defalarca exe yatmışımdır. Sırf Oradan geçerken. Navigaston la oto olarak dahi gidemiyorsun bir yere.. Haritadan basıp oto yolladığında, gözünü 2 dk ayırmaya gelmiyor.
    Bu soruna rağmen; Transformation Totem drobu artmadığı gibi Sanki TS yi Mageler istememiş gibi Kurian/Portuya TS Sikili eklemişler. Yetmemiş TS liyken POT ları 2x basıyor. 1 ibex basınca 2x işliyor. TS Skil birde yani, istediğin zaman bas..
    Her Klasta Skil attığında, Damage önce Vuruş Efekti/Haraketi sonrayken, Magede, Effek önce Damage sonra işliyor. Combo Yapılmıyor.
    160 INT verince 255 MP Point Basamıyorsun ki; HP Point versen. Sundires deki 480 HP nin HP Bara eklenmesi talebi oldu. ICe Defansın Defansa eklenme talebi oldu tamamen kör bakıldı. +Olur olmadık yerde bitiyor ve Basmak için "Casting Fail" vermemesi gerek.

200k ya BUf alıyorsun. Hepsi 30 ar Dakika iken Sw 10 Dakika... Priest Bufunu basar. Sadece Sw Gerekli ona. Mageye hepsi gerekli.
    EXP kasmak için TS gerekli. BDW EXP Scrollü bile aynı anda basılmıyor.

Bir yerden 5 nopint bulayım. Bırakacam mageyi. Lanet girsin MGAME ye... Orada çalışanlar daha oyundaki BUS ların bile ne işe yaradığını bilmeyen, Yecüc Mecüc kılıklı insanlar. Onların Ahlaki seviyesi ve Adalet anlayışı, Biz Anadolu ve Avrupa Halklarına uymuyor.
    Söz konusu Vatansa, Artık Ayrıntılara girmeniz gerekiyor.

Senior Member
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    Sizlerin ki değişiklik arkadaşlar ben onu bile istemiyorum ya

ALAN atıyorum ALAN benim en iyi en güzel skilim ama yaratığa değmiyor mana boşa gidiyor skill CDsi var sanki cri basmışcasına uzun süren bunu harcıyorum
    Swift almışım npcden bu gidiyor ama bizim yaratık efendiler 15i birden sağ sola kaçışıyor neden?? Alan bug a giriyor düzeltilecek mi? yok! çünkü cevap bile yok?

Yaw arkadaş bir sw 10 dakika nasıl olur solo kasıyorum item dizecem ama akşama kadar mekik dokuyorum gate sundires buff al gate çek harpy yürü 8 dakika 36 saniye kalıyor bu süre zarfında 2 bucuk dakikası respawn a gidiyor 6 dakika yaratık kes tekrar aynı işlemi uygula

Her karakter atacker oynadığı sürece HP verebilir iken mage hpyi bırak diğer statları zar zor dolduruyor...

Ama sorsan herşey güllük gülüstanlık

Herşeye formül gösteren yol gösterici olan yetkililer desinler ki şöyle yaparsanız AOE kesiminde sorun olmayacaktır. Biz de diyelim ki vay bee bir çözümü varmış çözülene kadar böyle yapalım

Yani şurda 2 ay level kascaz 2 ay üstümüzü dizmeyle uğraşacaz ama uğraşıyoruz resmen başka da birşey demiyorum.

Not: Sinirli falan değilim hakkkımı arıyorum (Pustan item alırken x2 gelmiyor veya birşey çektiğim de Npoint az almıyor ama alan vurduğumda bir eksiklik varsa bu benim hakkım alırım.)

Senior Member Sariaslan's Avatar
    Nickname
    Sariaslan
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    TheLordofTheRings
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Eskiden buff npc'si yoktu. Speed potion'da yoktu. Her mage partide bir rogue olurdu. Wolf sw kaçıran partiden atılırdı.

Ey mavi göklerin beyaz ve kızıl süsü,
    Kız kardeşimin gelinliği, şehidimin son örtüsü,
    Işık ışık, dalga dalga bayrağım!
    Senin destanını okudum, senin destanını yazacağım.

Sana benim gözümle bakmayanın
    Mezarını kazacağım.
    Seni selâmlamadan uçan kuşun
    Yuvasını bozacağım.

Senior Member
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Sariaslan View Post
    Eskiden buff npc'si yoktu. Speed potion'da yoktu. Her mage partide bir rogue olurdu. Wolf sw kaçıran partiden atılırdı.
    83 yoktu tüm ezikler kongau ve haunga dan 35 kağıdı düşüreyim derdindeydi 300 gün orda takılırdı da gidip biraz para kasayım pazarda bulurum yoktu düşünce bile ezikti bende dahil

ama şimdi o harpyleri ravenleri tek kesebilecek charlar var o yüzden bu tür şeyler önemli