Page 5 of 9 FirstFirst ... 34567 ... LastLast
Results 41 to 50 of 84
    Senior Member
    Quote Originally Posted by xFuJux View Post
    nato mermer nato kafa dedikleri olay birebir gerçekleşiyor

arkadaşım bir sakince oturup şunu beyninle bir düşünür müsün körü körüne savunma yapmadan önce

mage ve okçular neden 2-3 partye geziyorda warriorler gezmiyor ?
    Gezzede bişey farketmiyorda ondan mage ebesinin örekesinden skill atıyor 3 party üstüne koşşsan ne gidene kadar ölüyosun zaten

Banned
    Nickname
    Ebelfezl
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Emek
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Thapseus View Post
    DB lerin skillerine mana güncellemesi gelmesi gerekli arkadaşlar.

Adam süper parazit atıyor, benim buffımı silip, bana cure+tekrar undy için hem çok süre kaybettiriyor hemde harcadığı mana 350 ? Şaka gibi.

Süper atıyorsa 1920 mana yemesi gerekli. Keza toplu alana atılan debuff skilleride çok mana yemeli.

Normal parait atıyor giden mana 100 ! karakter dururken zaten o skilin manasını dolduruyor. Komedi.

Subside atıyor, alandaki karakterlerin atağını mahvediyor ve harcadığı mana ? 260 ? şaka gibi. ki int priestlerin deli gibide manası var.

Torment atıyor alandaki herkesin acsini siliyor harcadığı mana ? 150 ?

Karşıda onlarca kişinin manasını 3840 siliyor ve kendinden harcadığı mana sadece 960 ?

En azından bu db oynayanları mana ayarı yapmaya ve saçma sapan debuff spamlamayı engelleyebilir, skili doğru kullanmadığı zaman mana sıkıntısı yaşatarak debuff skillerinin oyundaki etkisi bir nebzede olsa azaltabilir. Çoğu mmorpgde olduğu gibi mana nın bir esprisi olur. Priestler mana yükseltmek için intide önemserler.
    ++++++++++++++++++++++++

Banned
    Nickname
    Ebelfezl
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Emek
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Damii View Post
    o zaman yere vurma da sorun var buna bir değişiklik gelmeli. katılıyorum sana warriorlar sadece yere vurmadan ibaret.
    +++++++++++++++++++

Banned
    2 yıldır pk çıkmadım Manes açıldığında pus indirimiyle açıldı yaza doğru pus indirimi bitti pk bitti benim için şuan %50 gibi ciddi bir indirim gelmedikçe pk canlanması zor.

Senior Member SchizopH's Avatar
    Nickname
    SchizopH
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    DeLiKurT
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (7)
    Konuyu açan arkadaş hangi serverde oynadığını nerede pk attığını ksc ile göstersin bize ona göre bir cevap yazacam. Özellikle sağ tarafı gösterir şekilde bir ksc istiyorum.

Senior Member SchizopH's Avatar
    Nickname
    SchizopH
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    DeLiKurT
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (7)
    Quote Originally Posted by Khenarth View Post
    Eğer scrollar olmadan PvP yapamıyorsanız, bu konuda söyleyebilecek bir sözüm yok. Her sınıfı tek parti olarak düşünürsek büyücüler şu an en güçsüz sınıf.

Özellikle undying scroll kaldırıldıktan ve piyasalardan yok olmaya başladıktan sonra akşamları ronark land haritasını gerek oyundan gerek yayınlardan takip ediyorum ve nedense artık ölümsüz, sağa sola yere vurarak koşan warrior partiler yok. Herkes ölebiliyor, her parti düşebiliyor.

Undying scroll ya da red pot'un kaldırılması, warriorları bitirmek için yapılan bir adım değil. Eğer elimizde olsa ne 1500 buff ne 2000 buff ne 350 ac scroll power up store'da kalır.
    Diez'de 3 warior var 2 priest ile ırk kesiyorlardi. Artık orta seviyeli bir parti ile kafa kafaya çarpışabiliyoruz, yine çoğunlukla biz ölsek bile ölümsüz wariorlarin aslında öyle olmadığını gördük.

Diez'de CZ de görmediğim birçok oyuncuyu cz de görüyorum artık. Trial set gab bles alan priestler cz ye gelebiliyor artık.

Bunu 83 reb3 warior oynayan biri olarak söylüyorum. UND SC ve red potun kaldırılması oyunu canlı tutan orta sınıfın pk'ya katılmasını sağladı.

Ellerinize sağlık.

Senior Member
    Quote Originally Posted by SchizopH View Post
    Diez'de 3 warior var 2 priest ile ırk kesiyorlardi. Artık orta seviyeli bir parti ile kafa kafaya çarpışabiliyoruz, yine çoğunlukla biz ölsek bile ölümsüz wariorlarin aslında öyle olmadığını gördük.

Diez'de CZ de görmediğim birçok oyuncuyu cz de görüyorum artık. Trial set gab bles alan priestler cz ye gelebiliyor artık.

Bunu 83 reb3 warior oynayan biri olarak söylüyorum. UND SC ve red potun kaldırılması oyunu canlı tutan orta sınıfın pk'ya katılmasını sağladı.

Ellerinize sağlık.
    Kimse zaten Undy ve red pot kalmasına birşey söylemiyor zaten, mageler bunla yetinmiyorlar şimdi de skillere göz dikmiş durumdalar böyle giderse atağını düşüttürcek skillerini kapattırcak seni pokemona çevircekler "haydi git oyna olum kesemesende kimseyi git çırpın ortada" diyecekler.

Senior Member IKuMaRBaZIHardCORE's Avatar
    Nickname
    BJK
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    BJK
    Server
    KO -> Agartha
    Race
    Karus
    Kolsuz warrior nerde hangi serverda pk atiyor merak ettim rosettaya beklerim sizi kolsuz warrior akşam 21:00 da pk başlıyor genelde jr eventinden sonra devam ediyor gelinde warriorlar magelerden daha iyi sayfa atiyor gözlerinizle görün ondan sonra vah bu magelerin haline diyin.

Senior Member
    Kafanıza göre takılın oyununuz sizin olsun . Çok çok sıkılırsam alırım pazardan 3 GB ye Fr +3 Blue dragon neck +3 3gb ye agate +3 3gb ye kro set 12 GB ye fire krykeon 3 GB ye alırım sw SC mi çeker ırkı npt ederim .
    Şimdilik pk ya ara vermek en iyisi . Ama net olarak piyasada undy SC kalmayınca stok bitince warriorlar full mage dönecek yada bırakacaklar . 14k HP varken bile magelerle baş edilmiyordu şimdi hiç edilmiyor . Önceden mele vs mele yapabiliyorduk şimdi yapamıyoruz . Neyse mage kankalarım sizinle iyi geçinelim de sonra clan isteyeceğim

Senior Member
    Quote Originally Posted by IKuMaRBaZIHardCORE View Post
    Kolsuz warrior nerde hangi serverda pk atiyor merak ettim rosettaya beklerim sizi kolsuz warrior akşam 21:00 da pk başlıyor genelde jr eventinden sonra devam ediyor gelinde warriorlar magelerden daha iyi sayfa atiyor gözlerinizle görün ondan sonra vah bu magelerin haline diyin.
    Farklı bişey söylemeni beklemiyor kimse biri daha ağlamaya gelmiş Kolsuz warriordan ziyade kolsuz, itemsiz, sc'siz bir mage görüyorum bende