Page 8 of 9 FirstFirst ... 6789 LastLast
Results 71 to 80 of 84
    Senior Member
    Ya sevgili arkadaşlar ALLAH nttgame ve magelerin yolunu açık etsin inş diyorum. Dua ediyorum güzel güzel hala neyin derdindesiniz ben sizi anlamıyorum. Veda amaçlı bir içerik idi gene konu nerelere geldi.

Quote Originally Posted by borisbaba View Post
    çenenin ben .......... Çok zekisiniz süpersiniz ya her lafa birşey buluyorsunuz. İtemin önemi yok magelere karşı her türlü 2 pt olunca ırk kaldırıyorsunuz. Prieste db atıp nova salııorsunuz tabi sende protez olduğundan anlamazsın o priest curesini almadan pt gidior ya da cure alsa bile undy sc siz hp si yetmior. Zaten oynamayacam artık pk sizin olsun yazdık boş boş konuşup insanı irrite etmeyin.
    bence senin priestlerinde sıkıntı çok ama çok büyük ben yazdıklarından bunu anlıyorum başka bişey anlamıyorum
    Zaten bu oyunda bitek senin priestine db geliyo dimi ?
    Bizim priestlerde db kalkanı var yeni çıktı ondan aldılar db atıyolar işlemiyor
    2 parti mageye 2 parti mage karşı karşıya kalıyoruz prilerimize db atılıyor yinede ayakta durabiliyoruz
    Sana daha ilk yorumumda söyledim sorun priestlerinde sorun oyun mantelitenizde sizde pusu kurun partinize rogue yerine tp mage alın oynayış tarzınızı değiştirin yeniliklere ayak uydurun ayak uyduramıyosanda ağlamıycaksın

Sell dual priest ve warrior kolu bulunur

Senior Member
    Quote Originally Posted by knight_cagatay View Post
    bence senin priestlerinde sıkıntı çok ama çok büyük ben yazdıklarından bunu anlıyorum başka bişey anlamıyorum
    Zaten bu oyunda bitek senin priestine db geliyo dimi ?
    Bizim priestlerde db kalkanı var yeni çıktı ondan aldılar db atıyolar işlemiyor
    2 parti mageye 2 parti mage karşı karşıya kalıyoruz prilerimize db atılıyor yinede ayakta durabiliyoruz
    Sana daha ilk yorumumda söyledim sorun priestlerinde sorun oyun mantelitenizde sizde pusu kurun partinize rogue yerine tp mage alın oynayış tarzınızı değiştirin yeniliklere ayak uydurun ayak uyduramıyosanda ağlamıycaksın

Sell dual priest ve warrior kolu bulunur
    Tamam hocam sensin eyv

Senior Member
    Konu kilit pls içerik gene sapmaya başladı. Teşekkürler

Senior Member Damii's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad

Do not go gentle into that good night,
    Old age should burn and rave at close of day;
    Rage, rage against the dying of the light.

Tamam hocam sensin eyv
    Sen oyunu bırakmadın mı ya kurtulmuştuk senden hala forumda niye duruyosun

Senior Member IKuMaRBaZIHardCORE's Avatar
    Nickname
    BJK
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    BJK
    Server
    KO -> Agartha
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by WhiteFace1903 View Post
    Farklı bişey söylemeni beklemiyor kimse biri daha ağlamaya gelmiş Kolsuz warriordan ziyade kolsuz, itemsiz, sc'siz bir mage görüyorum bende
    Bir dönüp kendinize bakın . Bizim serverde mageler çok ayık sürekli subsite mana çekme atıyorlar çok zor tormentli yakalanıyorlar siz ezik büzzzük iseniz az oyun oynamayı öğrenin
    2 tane kolsuz warrior burda ağlamaya başlamış warrior olupta ağlayanı ilk defa görüyorum Rosettaya gelinde size eğitim versinler yoksa böyle ağlaya ağlaya gözünüzde yaş kalmayacak

Senior Member
    Quote Originally Posted by IKuMaRBaZIHardCORE View Post
    2 tane kolsuz warrior burda ağlamaya başlamış warrior olupta ağlayanı ilk defa görüyorum Rosettaya gelinde size eğitim versinler yoksa böyle ağlaya ağlaya gözünüzde yaş kalmayacak
    Şehir hastanesine gel sana protez yapalım . Az diğer mageleri izle oyun öğren veled ))))))))))

Senior Member
    Konu kilitler misiniz . Konu bomboş yerlere gidiyor. Trol protez mageler gene geldi sardı . Konu kilit

Konu kilitler misiniz . Konu bomboş yerlere gidiyor. Trol protez mageler gene geldi sardı . Konu kilit
    Sana birşey yazdım niye cevap vermiyosun ?

Bıraktığın oyunun konusunda hala ne işin var kardeş gitsene sen burdan