Page 3 of 9 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 21 to 30 of 84
    Senior Member
    Quote Originally Posted by WhiteFace1903 View Post
    ss'le şuan bana 1 tane tk, talos kes tek başına sana bu char hediye

Ben bu charla kesemiyorum tek başıma +10 ssle canını indiremiyorum yada hp tutamıyorum hadi buyur meydan senin. bana bundan 10 sene önceki halinde kesenleri örnek verme yani
    şuan zaten magede tek başına kesemiyor onu dert etmene gerek kalmadı sen geçmişe dönük konuştuğun için örnek verdim.

Senior Member Thapseus's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Kaldırılan undy sc ve red potta ise oyun içi aktivitiler ile günde yahut 3 günde bir sınırlı sayıda, trade edilemez halde ve stoklanamayacak şekilde (yani belli süre kullanılmaz ise silinecek şeklinde) npcden temin edilebilir olabilirdi.

Misalen pk attınız, 200 kişi öldürdünüz, oyun size czde npc aracılığı ile 1-2 adet undy sc ve red pot hediye edebilir ve 24 saat içinde kullanmanızı isteyebilir. 24 saate kullanmaz isenizde silinir, trade edilemez, bankaya konulamaz. Hem insanlar pkya teşvik edilmiş olur, hemde çok ihtiyaç olduğunuzda kullanabileceğiniz und sc- red potnuz olur.

Hatta 2-3m gibi birde masraf isterse cuzii de olsa sunuculardan nakit erimesi yaratır tertemiz olur.
    Last edited by Thapseus; 04-05-2019 at 09:47 AM.

Senior Member
    Quote Originally Posted by WhiteFace1903 View Post
    İtem yapmayın sc basmayın mage solo gördün mü de hayatınız beleş ondan zorunuza gidiyor warriorlar, bak itemi olan sc basan neler yapıyor.
    Kardesim adamlar haklı mageler zayıf kaldı krowaz staffları -70 def veriyor int onlara sadece mana veriyor 160 int olmadan krowaz giyemiyorlar çok mantıksız sadece mana veriyor ya int ama 160 int olmadan kıyafeti giyemiyor . Kıyafet ve staff için istenen int 100 e falan düşmeli kısacası mageye buff yenilik şart ama gidip undy SC kaldırırsan mele bile tormentsiz yere vurmada pt yı düşürür

Mage jobu kalksın. Ne oynayan memnun ne karşısındaki. Kaldırın gitsin boşa milletin sinirini bozmasın

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    Mage ve battle priestlere genel bir stat düzenlemesi yıllardır söylediğimiz bir şey...

Senior Member
    Quote Originally Posted by borisbaba View Post
    Kardesim adamlar haklı mageler zayıf kaldı krowaz staffları -70 def veriyor int onlara sadece mana veriyor 160 int olmadan krowaz giyemiyorlar çok mantıksız sadece mana veriyor ya int ama 160 int olmadan kıyafeti giyemiyor . Kıyafet ve staff için istenen int 100 e falan düşmeli kısacası mageye buff yenilik şart ama gidip undy SC kaldırırsan mele bile tormentsiz yere vurmada pt yı düşürür
    Kardeş bu oyun 2002 den beri var bu aramlar oyunu tek başlarına sallıyorlardı şurda 1-2 aydır ağlıyorlar 2002'den beri akılları nerdeydi? 17 sene olmuş.

Game Master Team Leader Khenarth's Avatar
    Nickname
    Khenarth
    Class
    KO -> Rogue
    Eğer scrollar olmadan PvP yapamıyorsanız, bu konuda söyleyebilecek bir sözüm yok. Her sınıfı tek parti olarak düşünürsek büyücüler şu an en güçsüz sınıf.

Özellikle undying scroll kaldırıldıktan ve piyasalardan yok olmaya başladıktan sonra akşamları ronark land haritasını gerek oyundan gerek yayınlardan takip ediyorum ve nedense artık ölümsüz, sağa sola yere vurarak koşan warrior partiler yok. Herkes ölebiliyor, her parti düşebiliyor.

Undying scroll ya da red pot'un kaldırılması, warriorları bitirmek için yapılan bir adım değil. Eğer elimizde olsa ne 1500 buff ne 2000 buff ne 350 ac scroll power up store'da kalır.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Khenarth View Post
    Eğer scrollar olmadan PvP yapamıyorsanız, bu konuda söyleyebilecek bir sözüm yok. Her sınıfı tek parti olarak düşünürsek büyücüler şu an en güçsüz sınıf.

Özellikle undying scroll kaldırıldıktan ve piyasalardan yok olmaya başladıktan sonra akşamları ronark land haritasını gerek oyundan gerek yayınlardan takip ediyorum ve nedense artık ölümsüz, sağa sola yere vurarak koşan warrior partiler yok. Herkes ölebiliyor, her parti düşebiliyor.

Undying scroll ya da red pot'un kaldırılması, warriorları bitirmek için yapılan bir adım değil. Eğer elimizde olsa ne 1500 buff ne 2000 buff ne 350 ac scroll power up store'da kalır.
    Mageleri korumak adına onları bufflamak yerine undy SC kaldırarak mele vs mele olayını tamamen bitirdiğinizin farkında değilsiniz o izlediğiniz yayınlarda her nedense herkes hala undy SC li bunun farkında mısınız bilmiyorum . Undy SC siz warrior vs warrior hiç izlediniz mi . Torment olmadan pt ler yere vurmada düşüyor .
    Tek parti içinde mageler en güçsüzü diyorsunuz da 2006 dan beridir oynuyorum tek parti gezen mage yok kadar az .
    Neyse 1 aya o izlediğiniz yayındaki insanların undy SC si bitince onlar da bırakınca keyifle mage vs mage izlerseniz saygılarımla size, yönetimimize ve magelere başarılar diliyorum

Senior Member Damii's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    "Hayatınız da sadece bir kere düşünün bu insanları 2 parti dolaşmaya iten şey nedir? "

Do not go gentle into that good night,
    Old age should burn and rave at close of day;
    Rage, rage against the dying of the light.

Senior Member Damii's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by borisbaba View Post
    Mageleri korumak adına onları bufflamak yerine undy SC kaldırarak mele vs mele olayını tamamen bitirdiğinizin farkında değilsiniz o izlediğiniz yayınlarda her nedense herkes hala undy SC li bunun farkında mısınız bilmiyorum . Undy SC siz warrior vs warrior hiç izlediniz mi . Torment olmadan pt ler yere vurmada düşüyor .
    Tek parti içinde mageler en güçsüzü diyorsunuz da 2006 dan beridir oynuyorum tek parti gezen mage yok kadar az .
    Neyse 1 aya o izlediğiniz yayındaki insanların undy SC si bitince onlar da bırakınca keyifle mage vs mage izlerseniz saygılarımla size, yönetimimize ve magelere başarılar diliyorum
    o zaman yere vurma da sorun var buna bir değişiklik gelmeli. katılıyorum sana warriorlar sadece yere vurmadan ibaret.

Do not go gentle into that good night,
    Old age should burn and rave at close of day;
    Rage, rage against the dying of the light.