Results 1 to 4 of 4
    Senior Member

Draki dropları düşmüş elle yada genie ile kasacak hiç bir slot yok 1 aydır

Drakinin dropları düşmüş ks siz günde 3 kez girip kasabildiğimiz bir draki vardı onunda dropu düşmüş altarda oynuyorum elle yada genie ile kasacak hiç bir slot yok her taraf dolu altar 3 açarsanız bari kasacak yer bulalım ardreamdan tut cz lufer eslant half trolllern hepsi nightmare satiros grell uruklar golemler her taraf full çekiyor kasacak hiç bir yer yok ne elle nede genie ile bari genieyi kaldırın elle yorulur 24 saat kasılmazda boş slot bulunur

Junior Member
    Genieyi kaldirsinlar hemen soyluyorum khenarta

Senior Member
    Nickname
    Alnilam
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    Elminester
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by herpesfre4k View Post
    Drakinin dropları düşmüş ks siz günde 3 kez girip kasabildiğimiz bir draki vardı onunda dropu düşmüş altarda oynuyorum elle yada genie ile kasacak hiç bir slot yok her taraf dolu altar 3 açarsanız bari kasacak yer bulalım ardreamdan tut cz lufer eslant half trolllern hepsi nightmare satiros grell uruklar golemler her taraf full çekiyor kasacak hiç bir yer yok ne elle nede genie ile bari genieyi kaldırın elle yorulur 24 saat kasılmazda boş slot bulunur
    Genie bu oyuna en çok para getiren itemlerden bir kere 20 saatte tükeniyor ve genieye alışan birisi pc başında bile genieyi açıp charı izliyor çoğu zaman. Şöyle düşün sana para getiren birşey olsa kaldırır mısın ?

Senior Member
    şu an oyna giremeyenler olduğu halde slotlar dolu oyun oynanmıyor genie kosp kullanılmasn diye geldi ama yinede kullanan kullanıyor bence genie kaldırılabilir zaten para kazanılıyor genie ile mi zarar edilecek bence kanat ta çok saçma oyunda şekli değişmeli en azından ve reb işareti bunların sembolleri çok ufak yanda yada başka türlü yapılabilir sadece fikir rebirth işareti zaten çok kötü duruyr at ... kelebek kondurmuş gibi