View Poll Results: Günlük Görev Yeniden Doğuş Süresi Eski Haline Döndürülsün

Voters
93. You may not vote on this poll
  • Evet, 1 dakika iyiydi.

69 74.19%
  • Hayır, 5 dakika iyi

24 25.81%
Page 1 of 5 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 46
    Banned
    Infractions
    0/1 (15)

Exclamation Ronark Land Günlük Görevi

Son gelen güncelleme ile günlük görevden şikayetçi olmayan yoktur herhalde? Böyle bir işkence olabilir mi?

Son vuruşun karar verdiği bir görevde 5 dakika yeniden doğuş süresi Ronark Land gibi PK'nin bir an olsun durmadığı bir yerde eşyasızlar için bir zulüm değil de nedir?

Bu görevde rakibiniz sadece karşı ırk değil parti sayısı kadar rakibiniz olacak çok kötü son vuruş yapsanız belki 30 dk belki 1 saat belki de daha uzun bir sürede bitirmek demektir. Durum bu ise 10 gün toplamaya çalışıp 5m para verip bu görevi yapmaya çalışmak saçma!! 3 Güne düşürülse belki o da belki 5 dakikalık yeniden doğuşta mantıklı olabilir. Çünkü 10 gün işkenceden beter bu sistemde..

Şundan da %100 eminim birinci canavarın son vuruşunu kaçırdın. Peki eyvallah.. İkinciyi de kaçırınca o parti dağılır garanti dağılır.

Peki şu an olan nedir? Sayın Şövalyeler, sizler neler gördünüz 12 saatte? Ne düşünüyorsunuz?

(Ben 1 dakikaya geri indirilmesi taraftarıyım veya istenilen materyal sayısı düşürülmeli..)
    Last edited by SkCLucky; 04-07-2019 at 04:56 PM.

o taşları 10 gün toplayıp gerçekten bir quest alan var mı merak ediyorum
    biriktirin taşları güne yazık 3 ay sonra krowaz gelince günlük quest gelecek tekrar eslanta

Senior Member Damii's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    5 dakika olması daha iyi, bu görevin cz eklenmesi zaten o alanlardaki pk'yı arttırması ve insanları cz teşvik etmesi için geldi, bu eşyaya ulaşmak istiyorsanız 10 dakika da kolay yönden değil de, biraz emek vererek 15-60 dakika aralığında ulaşmanız olucaktır. Sonuçta 24 saatte bir yapabiliyorsunuz, uygun bir saat bulabilirsiniz eğer pk'ya hazır değilseniz.

Do not go gentle into that good night,
    Old age should burn and rave at close of day;
    Rage, rage against the dying of the light.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by Damii View Post
    5 dakika olması daha iyi, bu görevin cz eklenmesi zaten o alanlardaki pk'yı arttırması ve insanları cz teşvik etmesi için geldi, bu eşyaya ulaşmak istiyorsanız 10 dakika da kolay yönden değil de, biraz emek vererek 15-60 dakika aralığında ulaşmanız olucaktır. Sonuçta 24 saatte bir yapabiliyorsunuz, uygun bir saat bulabilirsiniz eğer pk'ya hazır değilseniz.
    Demesi kolay ama yılmadan durabilecek oyuncu sayısı çok çok az. Ben 81 level mageyim dayanamadım canım sıkıldı vaziyetten. PK'dan kaçmam lakin son vuruş yemekten çok ciğerler solar.

5dk iyi ....

Member
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    mageler nova atsın , warriorlar yere vursun np kaldırsın diye yapılmış bir güncelleme , bunu akıl edenleri tebrik ederim. maksat cz hareketlensin diyecekler , cz hareketlenmeyi freenp kassınlar bir takım oyuncular diye görenlerede selam olsun.

Junior Member
    cok sacma cz rede olmasi o ayri sacma pk cilara fre np yem olarak getirilmis en kotusu silersin oyunu buda cozum

Senior Member
    https://www.youtube.com/watch?v=ZaGlWyXQmAs

10 günlük görevi aldım oh be

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Ciddi anlamda görevi yaparken canı sıkılanlar yok mu? 5-6 Kişiden fazla olmamız gerek Nerelerdesiniz ahali, gün isyan günüdür!! (Konu hep yukarılarda kalsın)

Bugün 2 saatte yapabildim bir dahada tovbe yapmam.

Tags for this Thread