View Poll Results: Günlük Görev Yeniden Doğuş Süresi Eski Haline Döndürülsün

Voters
93. You may not vote on this poll
  • Evet, 1 dakika iyiydi.

69 74.19%
  • Hayır, 5 dakika iyi

24 25.81%
Page 4 of 5 FirstFirst ... 2345 LastLast
Results 31 to 40 of 46
    5 dakika olması eziyetten başka bir şey değil.

MGame oyuncuların acı ve eziyet çekmesinden zevk alıyor bence.
    Beş dakikanın başka bir amacı olamaz.

Banned
    Class
    KO -> Priest
    Infractions
    0/1 (15)
    Madem kendinizi itemsiz free np olarak görüyorsunuz bi zahmet o kapattığınız slotlarda kastığınız tüm parayı satmayı bırakın da charınıza item alın. Bu görevi yapanların %90ı da okçu hepsinin amacı bedavadan bi ok basayım da farmda kullandığı elindeki +7 +8 ibyi de satıp paraya çevireyim... 5 dk az bile respawn için

Senior Member
    Kardeşim bende konu açmak için geldim hazır konu varmış.1buçuk saattir görevi yapamya uğraşıyorum ve hala tamamlayamadım.Böyle saçmalık olmaz.Tamam cz ye koydunuz görevi güzel oldu, yapan yapmayan belli olsun.Ama 5dk nedir ya.Kaç tane insan yapıyor bu görevi.Birinin yarım kalıyor gidiyor başka pt ye baştan hepsini kesmek zorunda kalıyor, öbürünün yarım kalıyor oda aynı.Kendi ırkın ayrı ks atıyor karuslar ayrı.Bu şekilde olmaz bu iş.Tamam yine cz de olsunda şu süreyi düşürün geri.

Senior Member
    Bende yapmıyorum ne uğraşacam ya.Resmen oyunda adam yok bunu onlarda biliyor.Etkinliğin amacı o görevi yapan arkadaşların CZ'de para babalarına yem etmek başka hiçbir amacı yoktur.CZ'deki para babaları ego tatmin etcek diye de uğraşamam.Giderim abicim Aoc'a delikanlı olan gelir.Saatte 10-15 bus ohh mis (çöpleri,gelen coins ve expi saymıyorum bile)

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Şükür, bu sabahta 81 lvl magenin questini yapamadık. VEGA gibi Humanların ezici çoğunlukta olduğu bir sunucuda karusların rahatlıkla görev yapması imkansız. 5 dk tam anlamıyla işkence ya bir bakın şu çekilen çileyeeee.......

Member
    Nickname
    Tosyali
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Bir karus olarak Stone Golem'i kesmesi 1-1.5 saatimi aliyor. Üstelik 1dk doğma süresinde iken. Humanlara daha yakın olduğu için orada hiç ırk eksik olmuyor. Bu şekilde 15 gün uğraşarak (bazı günler ks yemekten bıktım kapattım) 10 parça topladım, 5m quest + 2m bes + 2.5 x 3 tane bus harcayarak +4'e gecirirken itemi yaktım. Cidden ugrastıgımız emeklere degmiyor. Zaten gb fiyatı düştüğü için daha az emekle daha iyi item alabiliyorsun. Bu oyun yöneticilerinin mantığı anlamak imkansız. Düşünmeden etmeden kararlar veriyorlar.

Senior Member
    Nickname
    Lich - Fsociety
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    NeverDieTurkey
    Race
    El-Morad
    Savaşın yapın 3 liraya 5 köfte yok.

Quote Originally Posted by gurki View Post
    Savaşın yapın 3 liraya 5 köfte yok.
    Ne uğruna savaşalım peki? Son vuruşa giden bir mob için neyin savaşını verelim?

Banned
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    önceden 1 dk değil 30 sn gibi bir şeydi ve çok iyi oluyordu.şimdiki 5 dk lık sürenin fazla olduğunu ve kullanıcıları bezdirdiğini düşünüyorum.

Tags for this Thread