Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 13 of 13
    Senior Member
    Nickname
    CHERKEZHAN
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by S7V7N View Post
    adamlar senden kutuyu almış ağlamaya gerek yok ne bekliyorsun hayvanı kesememişsin işte birde drobu sana verip adamları mı banlasınlar
    sıkıntılımısın bız adamlar keserken gıttık bossa gıttık atak yapın dedıler atak yaptık yukarda da yazdım zaten kutu onlara dusecegını bılerek böyle durumlarda payı yapılıyor bıraksak 20 dk 2 günde kesemezlerdı dıyorum ggelsın bırı o partyden he keserdik bız onu desın bende payı kendım vercem dıyorum dengesız konuşup anlamadan kutu dusmus dusmemıs deme kutu zaten onlardaydı bızede atak kesmeyın dewam edcın dedıler areste zaten herkes bırbırını bırebır tanımasada yüzde 70 karekter ısmınden tanıyor bızde ısımlere ınandık ben demiyorum kı gold lar bızım hakkımızdı ancak kaçmaları ılgılnc pm blok ılgılc oyundan çıkmaları ılgınc ne yanı mal mı kaçırıyorsun ne olacak 20 ser almada 12 ser alsan boyunmu kısalır
    Last edited by che73; 04-05-2019 at 04:00 AM.
    ......AL ŞUNU TUT DEDİLERSE YUT DEMEDİLER....

Senior Member
    Nickname
    CHERKEZHAN
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by S7V7N View Post
    adamlar senden kutuyu almış ağlamaya gerek yok ne bekliyorsun hayvanı kesememişsin işte birde drobu sana verip adamları mı banlasınlar
    sıkıntılımısın sen.okumadan yorum atmışın yukarı cekte once bı oku sonra yaz yorumunu ya da sende ordaydın başka hesapla gelıp yorum yapma
    zaten dıyorum boss hp sı yüzde 60 dı atak vermeden once bız de atak verdık ama vırgın kesılcek gıbı degıl 20 dk atak kesmeden dewam ettık hp sını yüzde 30 lara getırdık beraber daha sonra bızım partyden bazı arkadaşlar all chatte de goruluyor kesilmez bu seklınde yazdılar zaten orda 2 partydık dıger partyden shouttan dewam edın bırakmayın dıyınce ben de dewam edın dedım yoksa başka bossa bakcaktık yazılarda var zaten 8 kışı 20 dk ordaydık 1 dk lık 3 dk lık mevzu degıl dtd boşsumu kestık sandın kutu onda yok kutu bızde dewam ettık kesıldı adamlar kopukladı sorun bu sen cz de felo da adam topuklayınca ne yapıyorsan bızde onu yaptık felo kutusu 3 partye mı çıkıyor dun baslamısınız oyuna salla babam sallaa
    ......AL ŞUNU TUT DEDİLERSE YUT DEMEDİLER....

Senior Member
    3 kurusluk adamlar var oyunda bende 1 kere fragment partisine girmistim priest vardi parti baskani herkese pay edilecekti satilip adam bi gitti maradona bidahada gelmedi yok geliyorum yok teldeyim aksam vericem diye diye yatti ustune coooook serefsiz var oyunda cooooook o yuzden bidahada hic isin olmadi simdi herkesin gunahini almiyim ama bunu genelde priestler yapiyor