Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 13
    Senior Member
    Nickname
    CHERKEZHAN
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus

Arestete bunlarin yaptiği hak mi

bugun saat 20 de areste yapılan boss etkınlıgınde vırgın kesemeyen ve 8 kısılık partymızle yardım edıp 15 dk da kestıgımız yaratıktan dusen gold barların pay edılmemesi haksa herkes bılsın duysun bu hakkı areste krallık yapmış ve haktan hukuktan bahseden bu ınsanların yaptığı
    buyuk balık küçük balığı yer mantığı ise ozaman bu konunun bır sakıncası yok delılli bır konu zaten kesemeyip bıze atak yapın dıyen kendılerı ondan sonra pm blok oyundan çıkmalar 3 kurusun peşine dusmus ve kendıelrınce kar bellemıs zıhnıyet 8 kişinin hakkı ne olacak bunalra bır yaptırım var mı oluyor mu
    Last edited by SkCLucky; 04-04-2019 at 06:52 PM.
    ......AL ŞUNU TUT DEDİLERSE YUT DEMEDİLER....

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Merhaba,
    Oyun içi drop paylaşımı tamamen oyuncuların elinde olduğu için her hangi bir yaptırımı yoktur.

yazik( ama sasirdikmi !!!hayir emek haktir hakkimi yiyene hakkim haramdir.saygilar...

Junior Member
    Bunlar İnsan deİller 3Ün 5 İn peŞİne dÜŞmÜŞler sÖylenecek Çok sÖz var bunlara

Senior Member
    Nickname
    CHERKEZHAN
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    sağlık olsun 8 kısının hayır duasını aldılar bu ne ılk ne de son sıkıntı yok söz ağızdan çıkar

Member
    Class
    KO -> Priest
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Death_Stroke View Post
    Merhaba,
    Oyun içi drop paylaşımı tamamen oyuncuların elinde olduğu için her hangi bir yaptırımı yoktur.
    drop paylasımı ıcın evet yazılanlar dogru ancak ss de goruldugu uzrede atak kesılmek ıstenılmıs yaratagın kesılememesınden dolayı ancak dıger partyden bırakılmaması seklınde yazı mevcut ortak bır paylasıma gırılmıs demek bunun ıle ılgılı aldatma ve kandırma olusmus olmuyor mu baska oyuncuları yonlendırıp kutu zaten onalrda olacagını bılerek atak yaptık yardımcı olduk ben de o partyynın priestıydım 500 ma-na harcadım dedıgı gıbı arkadasın 15 az bıle 20- dk rahat atak kesmedık yatanlar oldu sıtemı partyde priest olarak bız yedık ancak sonuc bu sekıl hıc olmadı terbıyetsızlık yakısmadı eskı bır kral ve eskı oyuncularaa

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Quote Originally Posted by matrax35 View Post
    drop paylasımı ıcın evet yazılanlar dogru ancak ss de goruldugu uzrede atak kesılmek ıstenılmıs yaratagın kesılememesınden dolayı ancak dıger partyden bırakılmaması seklınde yazı mevcut ortak bır paylasıma gırılmıs demek bunun ıle ılgılı aldatma ve kandırma olusmus olmuyor mu baska oyuncuları yonlendırıp kutu zaten onalrda olacagını bılerek atak yaptık yardımcı olduk ben de o partyynın priestıydım 500 ma-na harcadım dedıgı gıbı arkadasın 15 az bıle 2- dk rahat atak kesmedık yatanlar oldu sıtemı partyde priest olarak bız yedık ancak sonuc bu sekıl hıc olmadı terbıyetsızlık yakısmadı
    Olmaz çünkü oyun içerisindeki tüm moblar kimseye ait olmadığı için güçlü olan kişiler kazanır.

Senior Member
    Nickname
    CHERKEZHAN
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Death_Stroke View Post
    Olmaz çünkü oyun içerisindeki tüm moblar kimseye ait olmadığı için güçlü olan kişiler kazanır.
    o arkadaşlarda gelsın bız tek kesıyorduk keserdıkte desın ben kendı partymısze 8 kısılık partydekı arkasların hakkını ben vercem atak kesme dıyen kendılerı dewam dıyen kendılerı kesıldıkten sonra goblın gecın dıyen kendılerı pm kapatmak oyundan çıkmak gülünecek davranış ilgin içi ty saolasın bır yaptırımı yok anlasıldı

Senior Member
    İşte bu yüzden CZ'de Boro dahil partylere girmiyorum charım sağlam olduğu halde.Solo takılıyorum kendini beğenmiş, egolu diyolar.Arkadaşım orada kasacam saatlerce emek vercem sonra adamlar drop vermicek.Eee nerden benim emek.SOLO FOREVER

adamlar senden kutuyu almış ağlamaya gerek yok ne bekliyorsun hayvanı kesememişsin işte birde drobu sana verip adamları mı banlasınlar