Results 1 to 6 of 6
    Junior Member

Angry Nttnow saçmaliği hakkinda önemli :

Merhabalar,

Ben yeni sunucular açılınca Vega ve Altara sunucular dolduğu için üyelik yapamadım. Sirius' da başlamak zorunda kaldım. Arkadaşlarım Vegaya geçince orada Account açabilmek için yeni NTTNow uygulamasına da arkadaşımın telefonunu yazdım. Bunu tek ben değil binlerce oynayan insan yaptı. O zamanlar ilerde NTTNow gelecek oyuna girerken telefona şifre gelecek diye bir bildiri yayınlanmadı şimdi kalkmış insanları nasıl mağdur ederiz diye düşünüp NTTNow uygulaması getirelim diyorsunuz.. Hay hay getirin güvenlik için , koxperlar , pazarcılar ve farmcılar için harika bir uygulama peki yaa bu oyunu oynayan oyuncularınızın karakterleri başka telefonlara kayıtlıysa bunlara çözüm getiriyormusunuz ?? Cevap aşağıda ki gibidir.

Posted on: 04-04-2019 / 16:59
    Merhaba,

Forumlarımızda yaptığımız duyurularda da belirttiğimiz üzere NTTNow ile ilişkilendirilen hesaplarda tanımlı telefon numaralarının değiştirilebilmesi mümkün değildir.

Size yardımcı olamadığımız için üzgünüz.

Saygılarımızla,

Cevap bu kadar basit yani resmen hadi biz yaptık oldu ya geliyor.. Eğer NTTNow uygulaması gelecekse ki bence gelsin ama insanlara bir kereliğe mahsus telefon değiştirme hakkı verilmelidir. Ring parasından parayı kırmanın peşinde olmayın bir kere de bu oyuncular için bir şey yapın.

Senior Member
    NTTNOW uygulaması üzerinde hiçbir ar ge yapılmadan alelacele çıkartılmış bir program gibi dostum hiçbir vasfı yok 2 ay önce nttnow ile oyuna giriş yapılacak diye konu açtılar ortada halen hiçbir şey yok. Telefon değiştirememek sadece legal oyuncuları kısıtlayan bir durum ileride 2 hesap açılabilecek dendi örnek benim hesabım 15 ceza aldı yeni hesap açıp exp pre alıp 15 günde 83 e kasabilirim ama elimde tek hat ve tek cihaz olduğu için sunucuya giremiyorum. İllegalleri kısıtlamak için yapılmasında hiçbir sakınca görmüyorum lakin durum daha cok legal oyuncuları kısıtlar durumda şuan en dert edilmesi gereken kısımda şu KONUYLA İLGİLİ DESTEK VERİLMİYOR eğer adam illegal birşeye bulaşmamışsa ticket atıp yöneticisinden yardım istiyorsa buna destek verilmiyor demek hiçbir mantığa sığmıyor bu oyunun yayıncısı yöneticisi sizsiniz eğer oyuncular sizden DESTEK alamayacaksa kimden nasıl alacak oyun oynayabilmek için 40 takla atmak bile yetmiyor insanı gerçekten soğutuyor böyle durumlar...

SAYGILAR.
    Last edited by Dodgemebaby; 04-04-2019 at 05:41 PM. Reason: hata

Senior Member The_Empty's Avatar
    Quote Originally Posted by Dodgemebaby View Post
    NTTNOW uygulaması üzerinde hiçbir ar ge yapılmadan alelacele çıkartılmış bir program gibi dostum hiçbir vasfı yok 2 ay önce nttnow ile oyuna giriş yapılacak diye konu açtılar ortada halen hiçbir şey yok. Telefon değiştirememek sadece legal oyuncuları kısıtlayan bir durum ileride 2 hesap açılabilecek dendi örnek benim hesabım 15 ceza aldı yeni hesap açıp exp pre alıp 15 günde 83 e kasabilirim ama elimde tek hat ve tek cihaz olduğu için sunucuya giremiyorum. İllegalleri kısıtlamak için yapılmasında hiçbir sakınca görmüyorum lakin durum daha cok legal oyuncuları kısıtlar durumda şuan en dert edilmesi gereken kısımda şu KONUYLA İLGİLİ DESTEK VERİLMİYOR eğer adam illegal birşeye bulaşmamışsa ticket atıp yöneticisinden yardım istiyorsa buna destek verilmiyor demek hiçbir mantığa sığmıyor bu oyunun yayıncısı yöneticisi sizsiniz eğer oyuncular sizden DESTEK alamayacaksa kimden nasıl alacak oyun oynayabilmek için 40 takla atmak bile yetmiyor insanı gerçekten soğutuyor böyle durumlar...

SAYGILAR.
    Düşüncelerime tercüman oldun.

Junior Member
    valla çok haklısın bu uygulama illegaller yerine legal insanları sıkıntıya sokacak gibi inşalllah 1 kereye mahsus numara değişim hakkı verirler.

Knight online silivrisi (zindan) ıssızdır (soğuktur) şimdi...

Aynı sorun yüzünden ben oyunu bıraktım 2 gün önce malesef çarlar madur olma olasılığı çok yüksek aşırı kişi böyle yaptı illegaller yüzünden legal oyuncular bırakıyor. çok güzel ne diyelim hayırlısı olsun.

İos uygulamasında telefona şifre gelmedi ber şey doğru yapıldığı halde 2-3 gün oyuna kayıt olamadım mecburen başkasının android telefonu üzerine kaydettim. Bu şimdi benim suçum mu?