Page 2 of 7 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 11 to 20 of 70
    Senior Member TomMarveloRIDDLE's Avatar
    Nickname
    TomMarveloRIDDLE
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    SlyTherin
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Warriorda da sekiyor ama okcu kadar cok degil. 3.3ap vardi okcu dizdim. O kadar cok sekiyor ki. Omcu oynadigimda bu foruma yazdiklariniza hak vermeye basladim. Oynamayan bilemez gercekten

Junior Member
    şöyle düşün csgo oynuyorsun ayağına sıkıyorsun 20 vuruyor kafasına sıkıyorsun 80 90 vuruyor knightda sadece bunu isteyerek yapmıyorsun

Quote Originally Posted by 3ekobey1 View Post
    şöyle düşün csgo oynuyorsun ayağına sıkıyorsun 20 vuruyor kafasına sıkıyorsun 80 90 vuruyor knightda sadece bunu isteyerek yapmıyorsun
    Hocam bu cs go deil 1 senin dediğin gibi düşüneceksen savaşçılar vs warriorlarda sürekli kafaya vuruyor demek ki bu 2 mantıken bakacak olursan archery sınıfının özelliği zaten accuracy sınıfı yani keskinlik sınıfıdır bu da 3.

Junior Member
    csgo sadece bir örnek bu itiraz ettiğin şey oyunun dinamikleri baktınız ilgileniyolar oyunu değiştirmeye çalışıyosunuz iyice , sonradan bozulan bir şey değil bu hep böyleydi böyle ayarlanmış

Senior Member Sariaslan's Avatar
    Nickname
    Sariaslan
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    TheLordofTheRings
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Ok ile bacağından vurulursan mı daha çok hasar alırsın yoksa göğüs kafesinden mi? %100 isabet oranı evet doğru, attığın ok yaratığa değiyor, ama bacağına, ama göğsüne, ama kafasına. Hasar oranı farkı buradan kaynaklanıyor.

Banned
    Class
    KO -> Priest
    Infractions
    0/1 (15)
    Yeni serverda okçu ile başlamıştım 80 olduk.. Sonra bu arkadaşın bahsettiği sebepten dolayı okçuyu ringleyip sattım prieste döndüm tekrardan. Ömrümde o kadar saçma bi karakteri ne başka bir oyunda ne de knightta görmedim. Evet bu bahsedilen "okun hedefte isabet ettiği yere göre farklılık gösterdiği" bir kaç yerde daha geçiyor. İyi de çok saçma değil mi ? Bu skill in diğer sınıflardaki muadilleri neden her zaman sadece kafaya vuracak şekilde ayarlı da okçununki niye durmadan topuğa gidiyor ? Bunun en açık yeri de BDW etkinliği mesela. 2 warior yere vurmadan 7 8 okçuyu talan ediyor canı yarıya düşmeden çıkıyor. BDWlerde atack hp def falan eşitlenmiş olduğu halde. En son bdwye girdiğimde kafam attı çıkıp itemleri satıp ringleyip sattım bu yüzden de charı.

Quote Originally Posted by 3ekobey1 View Post
    csgo sadece bir örnek bu itiraz ettiğin şey oyunun dinamikleri baktınız ilgileniyolar oyunu değiştirmeye çalışıyosunuz iyice , sonradan bozulan bir şey değil bu hep böyleydi böyle ayarlanmış
    Oyunun dinamiği değişmiyor kardeşim belirlenen hasar oranı aralığını düzeltecekler. Kodlama ile düzeltibilir bir durum. Yeni oyun motoruna geçin demiyoruz...

Quote Originally Posted by Sariaslan View Post
    Ok ile bacağından vurulursan mı daha çok hasar alırsın yoksa göğüs kafesinden mi? %100 isabet oranı evet doğru, attığın ok yaratığa değiyor, ama bacağına, ama göğsüne, ama kafasına. Hasar oranı farkı buradan kaynaklanıyor.
    Bunun cevabını başka bir arkadaşa da vermiştim ama sana da tekrardan vereyim. Madem öyle düşünüyorsun , Kalpten veya kafadan vurursa tek atması lazım. Hadi bakalım ben razıyım bu damage farklarına ama kafa göğüs damagesi gelince de tek atsın... Bu oyun kardeşim gerçek bir hayat simülatöründen bahsetmiyoruz... Böyle bahaneler sunarak okçu sınıfının batmış olduğu gerçeğini değiştiremezsin. Kafa , göğüs diyorsun ; madem öyle warrior yere vurunca nereye isabet ediyor ? Yeri delip sana direk mezar mı kazıyor ? ya da Asas her spike kafa veya göğüse mi denk geliyor da ortalama damagesi belli ???

Quote Originally Posted by Hmps View Post
    Yeni serverda okçu ile başlamıştım 80 olduk.. Sonra bu arkadaşın bahsettiği sebepten dolayı okçuyu ringleyip sattım prieste döndüm tekrardan. Ömrümde o kadar saçma bi karakteri ne başka bir oyunda ne de knightta görmedim. Evet bu bahsedilen "okun hedefte isabet ettiği yere göre farklılık gösterdiği" bir kaç yerde daha geçiyor. İyi de çok saçma değil mi ? Bu skill in diğer sınıflardaki muadilleri neden her zaman sadece kafaya vuracak şekilde ayarlı da okçununki niye durmadan topuğa gidiyor ? Bunun en açık yeri de BDW etkinliği mesela. 2 warior yere vurmadan 7 8 okçuyu talan ediyor canı yarıya düşmeden çıkıyor. BDWlerde atack hp def falan eşitlenmiş olduğu halde. En son bdwye girdiğimde kafam attı çıkıp itemleri satıp ringleyip sattım bu yüzden de charı.
    Desteğin için teşekkürler kardeşim...

++++++++++ Konu Güncel.....