Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 29

Thread: Vaga2 pazar

Quote Originally Posted by buraktm12 View Post
    Yapıcı ve yıkıcı olmanın arasındaki farklar
    Örn: arkadaşlar Vega 2 de akşam cz açıldığı için pazardan dolayı olusak lagı önlemek için tavsiyem gir çık yapmamak içinde , pazarın 3 de kalması yönünde

2.örn: boz koror vordok v3 doyoz, otom alocokson golocokson

Ben yıkıcı olarak başlamadım konuya. Yer alacağımız serveri belirttim sebebininde açık olduğunu düşünüyorum. Ama bu şekilde itham ile karşılaşırsak kusura bakmayın bizde lafımızı esirgemeyiz. İyi oyunlar.

Senior Member
    Oyuna yeni bir job eklenmeli pazarci adinda onunde boyle para kesesi filan geeel geeeel diye bagirsin bu oyun amacindan sasmis aciyorum bu oyundan para kazanmayi amaclayan kisilerden

Quote Originally Posted by panriver1112 View Post
    Oyuna yeni bir job eklenmeli pazarci adinda onunde boyle para kesesi filan geeel geeeel diye bagirsin bu oyun amacindan sasmis aciyorum bu oyundan para kazanmayi amaclayan kisilerden
    Niye acıyorsun kardeşim niye kazanana acıyorsunda bir ev geçindirecek parayı her ay burayana basana acımıyorsun ?

Ben bu durumdan çok memnunum bir sürü maddi sıkıntı çeken öğrenci kardeşim ve aynı zamanda 30-50binler yatıran EGO sürüsü var, aynen böyle devam.
    Last edited by kad_Vl28Tdaz; 04-04-2019 at 06:55 AM.

Senior Member
    Sen bu oyunu hayir kurumumu zannediyorsun ogrencimi okutuyor bu oyun siz knighti burs olarakmi goruyorsunuz tutturmusunuz bir ogrenci furyasi hep acitasyon bi kurnaz sizsiniz zaten ogrenci olarak bu oyunu para kazanmak icin oynayana acirim acizdir benim icin sende para icin oynuyorsan sanada acirim 50 bin tl basana gelirsekte oda benim icin enayidir merak etme hepinizin bende bir anlami var

Quote Originally Posted by panriver1112 View Post
    Sen bu oyunu hayir kurumumu zannediyorsun ogrencimi okutuyor bu oyun siz knighti burs olarakmi goruyorsunuz tutturmusunuz bir ogrenci furyasi hep acitasyon bi kurnaz sizsiniz zaten ogrenci olarak bu oyunu para kazanmak icin oynayana acirim acizdir benim icin sende para icin oynuyorsan sanada acirim 50 bin tl basana gelirsekte oda benim icin enayidir merak etme hepinizin bende bir anlami var
    Ben öyle bişey mi dedim ? Madem böyle bir imkanı var neden yapmasın gidip hırsızlık mı yapsın bin liraya mcdonaldsta part tıme kendini mi paralasın kardeşim neyin peşindesiniz mmorpg oyun oynuyoruz hala idrak edemiyosunuz siz istiyosunuz ki 7/24 oynayanda 2 saat girende aynı seviyede olsun ben girip 2 saat zevk alayım yok öyle bi dünya hadi kardeşim zaten gerektiği kadar konuyu saptırdın. Bırak artık bu hazımsızlığı oyununa bak.

Senior Member
    Pazarciyim diyorsun mmorpg den bahsediyorsun yok 2 saat giren yok 7 24 giren ne alaka bundanmi bahsediyorduk biz pazarda oturarak 83 lvl olmayimi planliyorsun oyundan para kazanmaya calisiyorsun pk ile amacin yok seviyelerden bahsediyorsun mcdonaldslarda calisanlar kendinimi paraliyor millet para kazaniyor senin gibi tatli su kurnazligi yapmiyor demekki bu oyun olmasa sende kendini paraliycan kafan anca buna calisiyor sen okulu birak git limon sat iyi anlarsin o islerden

Senior Member
    30 40 Çar multİ kurİanlar olmasa pazarda lag olmaz zaten kurİan Çetlerİ tÜm yenİ sw lerde aynİ kordİnattalar. Elle yonetmesİ İmkansİz gİbİ bİrŞey multİ oldugunu dÜŞÜnÜyorum

Senior Member cYkParsing's Avatar
    3 e premiumsuz girilebiliyor ya ağlaması ondan.

Senior Member Qwar16's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gaia
    Race
    Karus
    Peki. Ok. Tamam.
    https://i.hizliresim.com/ZE7Ykg.jpg

Senior Member
    Quote Originally Posted by kad_Vl28Tdaz View Post
    Pazarcılar olarak vega3 de kurulu olan düzeni bozmamak adına. Tarafımızca vega 2 de pazar acılmayacaktır.

Alış-verişilerinize vega3 de devam edebilirsiniz.
    Milletin de çok umurumdaydı.