Results 1 to 5 of 5
    Junior Member

Empires of Knight Online beta aşamasından sonra nasıl bir oyun yada oyun modu olacak?

Öncelikle çok güzel bir oyunun veya oyun modunun bizleri beklediğini düşünüyorum. Peki beta sürecinden sonra Empires of Knight Online nasıl olacak? Aynı Knight Online accountu ile giriş yapılabilecek mi? Yoksa her oyuncu yeni hesap açıp herşeye sıfırdan mı başlayacak? Sadece bölge savaşı yapmak için mi Empires of Knight Online sunucularına gireceğiz? Beta aşamasından sonra eski Knight Online accountu ile girip hazır levelli ve itemli hesaplarıda mı aktaracaksınız Empires of Knight Online sunucularına? Çünkü, hazır levelli ve itemli hesapları Empires of Knight Online sunucularına aktaracaksanız hiç bir anlamı olmaz yeni oyun modunun veya yeni oyunun yayınlanmasının. Yepyeni bir oyun veya oyun modu olarak, sıfırdan herkesin girip başlayabileceği bir oyun olması daha iyi olurdu çünkü, zaten öylede olacağını düşünüyorum. Yoksa hazır levelli ve full +3 takılı +10 itemli oyuncuların veya clanların oyundaki tüm bölgeleri çok rahatça alabileceğini düşünüyorum. Tüm oyuncuların eşit şartlar altında başlayabileceği ve birbirleriyle rekabet edebileceği şekilde olursa çok daha güzel bir oyun veya oyun modu olacağını düşünüyorum.
    Last edited by palad1nnnn; 04-04-2019 at 02:42 AM.

Community Liaison Patheoz's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Merhabalar, Empires of Knight Online'a giriş yapmak için mevcut NTTGame hesabınızı kullanabileceksiniz. Empires of Knight Online'da oyuncular hepsi karakter açtığı anda son seviyeye ulaşmış olacak. Kullanmak istediği eşyaları ise Moradon'da yer alan NPC'lerden elde edebilecekler. Klanlar eşit şartlarda en çok toprağa sahip olmak için kıyasıya mücadele edecekler.

Quote Originally Posted by Patheoz View Post
    Merhabalar, Empires of Knight Online'a giriş yapmak için mevcut NTTGame hesabınızı kullanabileceksiniz. Empires of Knight Online'da oyuncular hepsi karakter açtığı anda son seviyeye ulaşmış olacak. Kullanmak istediği eşyaları ise Moradon'da yer alan NPC'lerden elde edebilecekler. Klanlar eşit şartlarda en çok toprağa sahip olmak için kıyasıya mücadele edecekler.
    Sayın Patheoz peki abt sonrası sadece sıramaya giren clanlar oyuna devam edecek gibi birşey okudum yada ben öyle yorumladım bilemiyorum yani sıralama giremeyen clanlar bir daha empires of knight online oyununda oynayamayacaklar mı ? aydınlatabilir misiniz bizi tekekkürler.

Community Liaison Patheoz's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by almostwhite48 View Post
    Sayın Patheoz peki abt sonrası sadece sıramaya giren clanlar oyuna devam edecek gibi birşey okudum yada ben öyle yorumladım bilemiyorum yani sıralama giremeyen clanlar bir daha empires of knight online oyununda oynayamayacaklar mı ? aydınlatabilir misiniz bizi tekekkürler.
    Şu anki planlamaya göre beta sonrasında etkinliğe sadece sıralamaya girmiş klanlar dahil olabilecek.

Senior Member
    Nickname
    Gölgesi yeter
    Class
    Priest
    Clan
    Iyo
    Server
    Gaia
    Race
    Karus
    sayın patheoz biz tek başımıza girip oynayamadıktan sonra böle bir sistem nasıl ayakta kalacakki sonuçta her oyuncu girip oynamak isteyecek ve girecek hoşuna giderse devam edecek yani oyun Knight online gibi yalnız girip oynayama yacakmıyız