Results 1 to 4 of 4
    Senior Member xG4uSs's Avatar

Border Defence War BUG

İyi geceler,

Bugün Vega 1' de girdiğim son 2 BDW' de de ne kendi arkadaşlarımı ne de rakip oyuncuları görüyordum, Juraid Mountain' de de olmuştu düzeldi mi bilmiyorum ama yeni sunucular için bu kadar hevesli oyuncularınızın sizlere ne kadar sitemkâr olduklarını belirtmek isterim, yakın bir zamanda 5' ten 3'e indirilen ve çok fazla item olmadan PK' nın tadına doymak isteyen oyuncular için güzel bir etkinlik idi, lütfen gerekli ilgi ve hassasiyeti göstermenizi tarafınızdan rica ediyorum.

İyi forumlar...

Senior Member
    Önce bi yüksek hp'li charların hp ve defansını düşüren BUFF kaldırılsın.Bp'ler eziliyo resmen.Adamın elinde horn var benden çok vuruyo.Boşa dizdik charı.Aynı char CZ'de tek yiyo BDW'de kral kesiliyo

Senior Member xG4uSs's Avatar
    Quote Originally Posted by tekdamar92 View Post
    Önce bi yüksek hp'li charların hp ve defansını düşüren BUFF kaldırılsın.Bp'ler eziliyo resmen.Adamın elinde horn var benden çok vuruyo.Boşa dizdik charı.Aynı char CZ'de tek yiyo BDW'de kral kesiliyo
    Buff' lar zaten sabit, hep %10' unu verir ama nedense defans değerleri düşük olur ve int de dahil olmak üzere priestlerin atakları iyice düşer, Mjollnir /+6 Lupus kombinasyonuyla 1k olan atağım 500' lere düşüyor, mecburen tank oynuyorum.

Junior Member
    Quote Originally Posted by tekdamar92 View Post
    aynı ap, aynı hp, aynı def ile (çok az oynar ) o adamı kesemiyosan bdw çıkışında trade aç itemleri ver zaten hak etmiyorsun o çarı gölge yapma bari czde 2 farmer kesip kendini kral sanıyon bdwde eşit şartlarda adama 3 saniye dayanamıyon burda ağlıyon