Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 13
    Junior Member

Red face Hangi Server'da Başlamalıyım? (Objektif Yorumlar Bekliyorum)

Arkadaşlar öncelikle merhaba. 4 gün kadar Rosetta'da oynadım 2 günü hafta sonu 2 günü hafta içine denk geldi. Pre vs aldık 69 yaptım karakteri ama Eslantı biraz ölü, pk yok, pazar günden güne eriyor pek canlılık yok.

Bende yanlış gözlemlemiş olabilirim tabi. Serverlarında uzun zamandır oynayan kişilerden fikir almak için açtım konuyu.

Şu serverda 5'e alacağını bu serverda 7'e alırsın, öte ki serverda 5'e alıp 3'e satarsın beri ki serverda 5'e aldığını gene 5'e satarsın vs. gibi yorumlar yapmayın. Amacım oyundan keyif almak. Yeri gelecek farm yapacam yeri gelecek pk atacam yeri gelecek eslantta exp partisi kurarız. Bunların hepsini dengeli bir şekilde hangi serverda bulabilirim?

Tabi eskisi kadar bir yoğunluk şuan herhangi bir KO serverında yok ama o günleri aratmayacak o günlere en yakın server şuan hangisidir diye merak ettim, yardımcı olursanız sevinirim herkese keyifli oyunlar.

Senior Member SchizopH's Avatar
    Nickname
    SchizopH
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    DeLiKurT
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (7)
    Sana çok net bir şey söyleyecem dostum.

Oyundan zevk almak istiyorsan oyundan zevk almak için oynayanların olduğu serverlerde oynamalisin.

Mesela jr'nin TL getirisi yüksek diye 5 bilgisayar ile jr gidip afk kalanların çok olduğu bir serverde oynadığında iki gün üst üste afk kalanların olduğu bir jr'ye denk gelirsen tüm oyun zevkin çökuyor. Yeni serverler açılmadan önce destan'in TL getirisi birilerinin iştahını kabarttigi sıralarda girdiğim bir jr de 2 afk oyuncu vardı. Hatta bu sebeple eski serverlerin birine döndüm ve bir senedir eski serverlerin birinde oynuyorum. Reklam olduğunu dusunmemen için isim vermeyecem.

Oynadığım serverde kırmızı kutu 200k, mavi kutu 2m. Bdw'ye girip afk kalan göremezsin herkes eğlenmek için girer. Kaosa giren hileci göremezsin adam 20, dakikasını 2m için vermez.

Jr'lere herkes eğlenmek için girer deva kesmek sadece 100 jr defansını acmaya çalışanların amacı oluyor. Random bir parti ile pk atmak herkesin beklentisi.

Cz'de robota bağlayan bahçe farmerlari yok eğlencesine felankor kapmaca doner, felankor pay edilir 50 kişiyi geçen bir paydir bu bazen. Ama o felankoru kapmanin tadı başkadır. Onca çaba uğraş kisi baş 5m düşerse oh ne güzel

Demek istediğim dostum, eğlenmek istiyorsan gerçekten eğlenmek için oynayanlarin olduğu bir serverde oynamalisin. 500k için kanser edenlerin olduğu yerlerde değil.

Junior Member
    Olympia PK Farm için güzel ama Eslant ta pek fazla exp yok bazen Titan pt oluyor

olduğun yer iyi eski sw lere dönüş var gibi. yeni sw lerin kaymağını yiyen yedi. 1 yıla kalmaz Vega hariç birleşir gibi. en başta ms lerin olması canlı yayınlarda düşen değerli itemlerin araba parasına satılması.... Ama yinede Yeni sw gir en azından karşılaştırma yaparsın 70 75 kadar takıl, aklın yatarsa devam yatmazsa tercih senin. yeni sw ler bu oyunu az kalsın kurtarıyordu eski oyuncular(dönüş yapanlar ve yanlarında getirdikler,yeni oyuncular)la çok mütşih sayılara ulaşma imkanları vardı. sağlık olsun. umarım daha iyi olur.iyi forumlar

Hangi server bu? Yıllardır oynamıyorum ares mi?

Junior Member
    Şuan Destan serverındayım başladım karakteri geliştirmeye. Pazarı gezdim birazda full +8 +9 itemler kaynıyor ve satıcılarda belli başlı kişiler orası belli. Nicklerden anlaşılıyor. UcuzItem UcuzxItem xUcuzItem xUcuzItemx vs tarzında kişiler ve dahası farklı nick kombinasyonlarında var pazarda. Tekrar başlayıp başlamama kararımı sorguladım vallahi. Yok mu eli ayağı düzgün server, kalmadı mı?

Banned
    Nickname
    Ebelfezl
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Emek
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Ares-Diez-Gordion-Rosetta'dan birine gir eğlenmene bak. TL yatırmadan zamana yayarak karakterini geliştirirsen hem daha kalıcı olursun hem daha çok zevk alırsın. İyi forumlar.

Senior Member
    Vegaya geç aradığın her şey var.

Senior Member The_Empty's Avatar
    Eski sunucuda oynamanın mantıklı bir tarafı yok çünkü herkes full dizili VEGA ya beklerim aradığın her şey burada var.

Banned
    Nickname
    Ebelfezl
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Emek
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Yeni servera geç diyenlere aldırma. Her yeni serverın kaderi adı bile kalmadan eski sunucularla birleşmek oluyor. Yıllardır bu böyle. Slot bulamazsın her yer TL'ci farmcı doludur. Görev bile yapamazsın Etkinliklerde illegallerden bıkıp oyunu bile bırakabilirsin. Eski serverlarda aradığın zevk var. Ama TL yatırmazsan vakit alır pk çıkacak seviyeye gelmen bunu belirtirim.