Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 33
    Junior Member

Angry 60-83 lvl ft sindeki adaletsizllik

bu ft deki adaletsizlikten artık bıktık usandık arkadaşım nekadar saçma bişey meele party olarak bütün centaurları dm leri özellikle sheytan ve vr yi biz tutuyoruz mage arkadaşlar pookalara orcbandidlere nova atarak maviyi alıyorlar tamam alsınlar eywallah alsınlarda biz neden yeşil kutu alıyoruz şu durumu değiştirin artık cünki gerçekten can sıkmaya başladı biz meeleler olarak magelerden daha fazla koşturuyoruz attack yapmaya çalışıyoruz magelerden exp almaya çalışıyoruz vr nin altına yatıyoruz verdiği kutu yeşil ! bu durumu çok acil düzeltin çok acil hemde ortada çok büyük bir adaletsizlik var veriyorsan herkese mavi ver ozaman
    Last edited by SkCLucky; 04-03-2019 at 07:40 PM.

Bu konuda sana tamamen katılıyorum. Melee pt ile mavi kutu kazanmak çok zor

Senior Member JoyoAppilance's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Ben bu etkinliğin herhangi bir keyif verici tarafı olduğunu da düşünmüyorum. Doğru dürüst aksiyon yok moblar toplu çıkıyor mageler novalıyor bitti gitti.

Keşke etkinliklere toptan bir el atıp reworke gitseler.

Ne mageymiş arkadaş bir tane üstün olduğu bir yer var ağlayin hemen. git 70 lv mage kas cok mu zor

Junior Member
    Quote Originally Posted by AXIRIA View Post
    Ne mageymiş arkadaş bir tane üstün olduğu bir yer var ağlayin hemen. git 70 lv mage kas cok mu zor
    problem magenin mavi alması değil problem en az mageler kadar hatta magelerden daha fazla çalışan meelelerin mavi alamaması konu bu meele partyler sayesinde kutu alıyor madem okadar iyiler gitsinler bi wr tutsunlar bakalım uzaktan kuş gibi izliyorlar korkudan

Senior Member
    bir mage olarak hak veriyorum yazdıklarına, ftnin düzenlenip melelere yönelik bişeyler eklenmesi daha iyi olacaktır.

Senior Member
    FT'ye giren meleler tam bir AMELEDİR.
    Her zamanki gibi tüm etkinliklerde magenin üstünlüğü var ama FT'de nirvanaya ulaştı.
    O yüzden melelere sesleniyorum FT'ye girmeyin mageler patates olsun.

Senior Member
    Hakkını vererek oynayan melee pt rahat mavi alır. 20 dk altarda oturup 10 dk döne döne centaur wr kesıp de mavi beklemesın kımse. Çirkeflik yapıp novalatmadığınız sürece de wryi mageler de çok rahat kesebilir. Maneste centaurunu da wrsini de mageler keserdi çok rahat.

Senior Member
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    Forgotten Temple eventine pek fazla katılmam ama gördüğüm kadarı ile bir sorun var

Ama bu sorunu içselleştirip sınıf kavgası yapmak yerine çözüm üretmesi gereken yere öneri de bulunsanız daha iyi olacak keza

Biz burada birbirimizi de yesek sorun var ise çözüm üretmesi gereken kişiler yetkililerdir diye düşünüyorum

bilmem katılır mısınız?
    Gasp edeni engellemezseniz, bir gün gasp edilirsiniz.
    hak arayanın hakkını verin baş kaldıranın başını kesin

80 Lv mageyim, wryide tanklıyorum (nova gelmezse) shaitanı denemedim ama wrden güçlü değildir diye düşünüyorum. Ama bu konuda çözüme ulaşmak adına mavi kutu alan parti sayısını arttırabilirler, ben bile bazen yeşil kutu alıyorum.

-Sirius