Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 21 to 30 of 33
    Senior Member
    valla yapıcı olmak ister ve hakıkaten warıorların bu durumdan muzdarip oldugunu soylemek ısterdım.. Lakiiin. Warıor her anlamda her yerde üstünn bir class. BDW de olsun Jr de olsun 3-4 mage ile kurulan partılerı tek basına mahvedıyor ezik itemli bir warıor. Daha sonra monster stonelerı mage dışında hiç bir job zorlanmadan bitirebiliyor. Ancak bunların konusu açıldığında herkez mage düşmanı oluyoor ve kımse bu durumdakı objektıflığini koruyamıyor. O yuzden bende sımdı dıyorumkı beter olun warıorlar . inşallah hiç mavi alamazsınız ft den. Girmeyin kardeşim ft ye. Emin olun defalarca mage teamlarla o vr ler centeurlar kesılebılıyor çok rahat. siz 20 dk otro son 5 dk 3-5 mob kesıp vr tanklayıp mavi alacaagınızımı sandınız? Beter olun beter.

Bu arada warıorların hepsi makrocu demek aptallık. Kendım warıor dusmanıyım ama daha ben bile böle bir ifade kullanmadım. Ft ye rahatlıkla girilebilir yolunu bilen herkez legal yolla çoooook rahat gireblir. Millete çamur atmayın. Girenlerin %90ı bana göre legal olarak giriyor.

Senior Member
    warrior oyuncusu olarak ft girmeyi hiç denemedim bile. yeşil kutu için o kadar didinmeye gerek yok acıkcası

Quote Originally Posted by domalanture View Post
    bu ft deki adaletsizlikten artık bıktık usandık arkadaşım nekadar saçma bişey meele party olarak bütün centaurları dm leri özellikle sheytan ve vr yi biz tutuyoruz mage arkadaşlar pookalara orcbandidlere nova atarak maviyi alıyorlar tamam alsınlar eywallah alsınlarda biz neden yeşil kutu alıyoruz şu durumu değiştirin artık cünki gerçekten can sıkmaya başladı biz meeleler olarak magelerden daha fazla koşturuyoruz attack yapmaya çalışıyoruz magelerden exp almaya çalışıyoruz vr nin altına yatıyoruz verdiği kutu yeşil ! bu durumu çok acil düzeltin çok acil hemde ortada çok büyük bir adaletsizlik var veriyorsan herkese mavi ver ozaman
    "Cünki"

Ne saçma konu açıyorsunuz. Yok melee daha fazla iş yapıyormuş yok adaletsizlikmiş (CZ'de zaten mage kalmadı Warriorlar 83 olunca) Bak olayı açıklıyorum.

FT'de melee daha fazla çalışıyor görünmesinin temel sebepleri:

1) Yeni sunucularda hala geri zekalı gibi magelerin Centaur zamanı "Judge" tarafına kaçması bu işi mantıksız da olsa biraz meleelere yıkıyor. (Herkes merkezde dursa ve önündeki centaurda 56 oynamaya çıksa bu tarz aksiyonlara hiç gerek kalmayacak.)
    2) VR'e altına yatmak Emin ol mageler sizden daha rahat yatar VR altına korkmalarına da gerek yok. Açıkçası ben çokça defa VR'ye atak verdim. Buradaki asıl problem uzaktan vurup mageleri öldürtüp mavi kutu almak isteyenler. Yoksa mageler VR'e altına da yatar. (Meleelerin özellikle de okçuların karaktersizliği)
    3) Sheitan'ı da keza mageler uzak skilleri ile kesmektedir.

Yani çok iş yaptığınızı zannediyorsunuz ya aslında temel sebebi karaktersizlerin FT'de fazlasıyla peydah olmasından dolayı mageler iş yükünün çok az bir kısmını meleelere bırakmaktadır.

Kısacası meleeler sanıldığı kadar iş yap(a)mıyor.

Senior Member
    Bir okcu olarak ne vr ye dalarım ne shaitana dalarım nede magelere sw atarım hiçbirisini yapmam sadece gelen expe bakarım bütün okçular bu dediğimi yapsınlar.

Noldu "des at vur yere ırk kalktı moruque, çok iyi playerız" yapamıyor musunuz ?
    TLyi basan itemı olanın değil, güçlü classı seçenin değil iyi playerların elgöz kombinasyonunu seri gerçekleştirenlerin kazandığı yerdir ft. Beğenmeyen beceremeyen czye çıksın des atıp vursun yere. Warriorlar alışmış kolaya.

yesil kutuyu begenmiyorsan girme kardesim. vr yi mageler de kesebiliyorlar kendinizi nimetten sayiyorsunuz..

Senior Member
    Nickname
    Avini-Ebelfezl
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    LeaveOutAllTheRest
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by ilovehim View Post
    valla yapıcı olmak ister ve hakıkaten warıorların bu durumdan muzdarip oldugunu soylemek ısterdım.. Lakiiin. Warıor her anlamda her yerde üstünn bir class. BDW de olsun Jr de olsun 3-4 mage ile kurulan partılerı tek basına mahvedıyor ezik itemli bir warıor. Daha sonra monster stonelerı mage dışında hiç bir job zorlanmadan bitirebiliyor. Ancak bunların konusu açıldığında herkez mage düşmanı oluyoor ve kımse bu durumdakı objektıflığini koruyamıyor. O yuzden bende sımdı dıyorumkı beter olun warıorlar . inşallah hiç mavi alamazsınız ft den. Girmeyin kardeşim ft ye. Emin olun defalarca mage teamlarla o vr ler centeurlar kesılebılıyor çok rahat. siz 20 dk otro son 5 dk 3-5 mob kesıp vr tanklayıp mavi alacaagınızımı sandınız? Beter olun beter.

Bu arada warıorların hepsi makrocu demek aptallık. Kendım warıor dusmanıyım ama daha ben bile böle bir ifade kullanmadım. Ft ye rahatlıkla girilebilir yolunu bilen herkez legal yolla çoooook rahat gireblir. Millete çamur atmayın. Girenlerin %90ı bana göre legal olarak giriyor.
    Senin czde pk attığından şüphe ettim. Atsan warriorları tanırdın tanımıyorsun
    Bir derdim var, bin dermana değişmem.
    Şah İsmail Hatayi

Member Aezerian's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Kesinlikle haklı bir konu, bir değişime gidilmeli.

Senior Member Damii's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Bir mage oyuncusu olarak FT'deki ödül sistemine el atılması gerektiğini düşünüyorum, melee göre daha üstünüz ft'lerde. Birşeyler yapılması gerektiğini düşünüyorum.

Do not go gentle into that good night,
    Old age should burn and rave at close of day;
    Rage, rage against the dying of the light.

Senior Member LastDitchStand's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Novaları yağdırınca, Melee lerin Lazer kovalayan Kedi misali koşturması gayet güzel oluyor.
    Şakası bir yana, Novaları indirdiğinde; Sağa Sola koşan Melee sayısı 10 u geçmiyor. Atak yapmıyorlar.

Poka ya nova atarak FT de Mavi alınamayacağını herkes bilir ki; Bu alan skilleri attığın anda dolmadığı gbi bir ton tekil skill atıyoruz. DTS, Troll vs. vs tek tek kesiyorum atak yapan Melee sayısı yine 10u geçmiyor.

DM ler doğunca yine aynı, 1 kişi slayt atarak dahi vursaya yok ağa kimse dalmıyor.
    FR leri kuşanıp, Çifleme ile MS basıp VR ye dalıyoruz. VR ye nova attırıyolar. VR şuan bana MS basılıyken 2000 vuruyor. Nova attıran kişi art niyetine yenilip VR nin Novasına ölüyor. FT de çok acayip insanlar var. Sanıyor ki; VR nin atacağı 2-3 novaya Mage ölecek.
    ...VR yi bile ilk doğduğu anda SS si olan 1 veya 2 Warrior tutuyor. Nova atmasın diye... Buna ragmen ısrarla Nova attırıyorlar. Sonuçta ya akılları farklı çalıştığı için öylüyorlar yada atak yapmamaktan Yeşil alıp çıkıyorlar.

-Haa varmıdır. full atak yaptığı halde Yeşil alan, illaki vardır. Ölü PT ye girmişse öyle olur. Ortada bekleyen sayısı ile koşturan kişi sayılarına bir gözlem yapın gireceğiniz ilk FT de.. Ne kadar AFK var göreceksiniz.
    Hayat Buysa, Yaşmak Gerek; Çalışmak Müstesna
    Sen onu dövmüşsün tazminat(Kağıt/Para) ödeyeceksin; Yaşamak bu değil..!

Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast