Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 14 of 14
    Banned
    Yazdığım yazıda uygunsuz hakaret içeren ney gördünüz ? eleştiri var mı var. ama uygunsuz gördüğünüz yani hakaret olan bir şeyi gösterirmisiniz ?

Moderator IBlackWicked's Avatar
    Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by elifsen View Post
    Yazdığım yazıda uygunsuz hakaret içeren ney gördünüz ? eleştiri var mı var. ama uygunsuz gördüğünüz yani hakaret olan bir şeyi gösterirmisiniz ?
    Yazdığınız yazılarda kullandığınız kelimeleri günlük hayatınızda kullanıyor olabilirsiniz, bu sizin tercihinizdir. Ama yazdıklarınızın ne derecede yanlış olduğunun farkında bile değilsiniz. Kendinizi filtreleyerek, yazdıklarınızın son halini gözden geçirmeden mümkünse yorumunuzu göndermeyin. Forum üzerinden de profilinize uyarı atabilirdim, sözlü olarak uyarmayı tercih ettim. Lütfen seçtiğiniz kelimelere özen gösterin.

Banned
    Bende diyorum ki zaten size kullandığım kelimeler arasında forumda yani forum kurallarına aykırı olan bir kelime gösterebilirmisiniz sayın Moderatör ? Lütfen cevabınızı bekliyorum. İyi forumlar

Moderator IBlackWicked's Avatar
    Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by elifsen View Post
    Bende diyorum ki zaten size kullandığım kelimeler arasında forumda yani forum kurallarına aykırı olan bir kelime gösterebilirmisiniz sayın Moderatör ? Lütfen cevabınızı bekliyorum. İyi forumlar
    Kullandığınız kelime kullanılabilecek bir kelime değildir. Bu ve benzeri kelimeler, gereksiz tartışmalara yol açacak cümleler silinmektedir. Forum kuralları bölümünü inceleyebilirsiniz.

Konu sahibine gerekli cevap verilmiştir. Konunun alakasız yerlere gitmesini önlemek adına yoruma kapatılmıştır.

İyi forumlar.