Results 1 to 6 of 6
    Junior Member

Post Sizcede Tüm Yeni Serverlarda EXP EVENT olması gerekmiyor mu ??

83 Level patchinden sonra sadece meeleler 83 olabildiler geri kalan joblar için çok zor bir süreç başladı. İşi gücü olan evli olan çok fazla vakit ayıramayan insanlar için büyük bir problem. Meele Genie altı macro ile her türlü slota koyup seri bir şekilde kasabiliyor. Yalnız diğer joblar için böyle bir fırsat yok okçular Ape de Grell de 7-8k exp ile kasmaya çalışıyorlar. Hal böyle olunca expi kasabileceği süre bir hayli uzun sürecek. E meele cz de oraya buraya vurmaya başladı bile şimdiden... Eminim bir çok kişinin hayır diyemeyeceği EXP EVENT bence hafta sonları yapılmalı !!
    Last edited by MAMOOOOOO; 04-03-2019 at 11:20 AM.

Senior Member
    Nickname
    Lich - Fsociety
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    NeverDieTurkey
    Race
    El-Morad
    Emc sg gg afk exp için gayet iyi bir slot grellde kasamam diyorsanız hem ms drobu var hemde genie masraflarını çok rahat karşılar. Ya da asasa döndürüp booro paramuna bıkacaksınız. Kasmak isteyen bir şekilde kasıyor dostum.

Junior Member
    Biz masrafında değiliz kardeşim gerekirse günlük 5k pot gitsin sorun değil meele gibi seri bir şekilde kasamıyoruz kaplumbağa gibi ilerliyoruz 3 saatte %1 kasıyor 81 level de hesabını sen yap işimizin gücümüzün arasında 1-2 ay bununla mı uğraşalım ? İstediğimiz hafta sonları exp event yapılması sadece bize özel yapılmayacak tüm serverda olacak sonuç olarak ...

Senior Member
    Exp eventi geçtim, ölünce ve jr kazanınca giden expin azalması lazım. 83 levelde bir ölüyorsun 200-300 milyon exp gidiyor. Bütün emeğin ve hevesin kayboluyor. Reb kasan enayilere helal olsun diyorum. Yeni serverda mageyle quest yaparken bir anlık dalgınlıkla 1 vuruş olmadı 2 vuruşa ölüyoruz. Ben bu kadar geremem kendimi.

Junior Member
    Jr kazanınca giden exp cabası haklısın bizim 1.30 saatte kastığımız exp jr kazandığımız zaman gidiyor. Sırf bu 83 level geldi diye oyunu bırakan bir çok insan oldu. İnsanların gönlünü yapmayı biraz olsun düşünmeniz gerekiyor. 83 geleli 2 hafta oldu hemen hemen 1 sefer bile EXP EVENT yapmadınız. Rica ediyoruz en azından hafta sonları bi EXP EVENT düzenleyin

Senior Member
    Arkadas olunce exp kaybin cok oluyor diye yazmis senin o kaybin olmasa yuzde yuz exp scrolu kim alir dimi ama bu oyun turkiye sartlarinda gercekten cok lux bir oyun oldu cikti 83 olayina gelirsek tam bir eziyet zaten