Page 5 of 5 FirstFirst ... 345
Results 41 to 50 of 50
    nttnow sildim verdıgınız lınkten geri kurdum sıteden de tekrar numara yazdıgımda bu numara kayıtlı dıyor ve halen oyuna gıremıyorummmmmmmm ve bu cok fazlasıyla can sıkıyor

Senior Member
    Nickname
    Bosver.
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    ZeroTolerance
    Uzun zamandır Knight oynamıyorum bugun giriş yapmak istedim ama saöma sapan konu başllıklarınız var nasıl bir adım izeyeceğiz bir kişi aydınlatabilirmi?
    adam akıllı Google play giriyorum nttnow yazıyorum biş şey çıkmıyor-verdıgınz linkden indiriyorum saçma sapan nasıl kurulacağı hakkında sıfır bilgi.

you have already registered with this device durmadan bu hatayı alıyorum sebebi nedir acaba ?

Junior Member
    Quote Originally Posted by Khaliz View Post
    Merhaba,

Düşüncelerini paylaştığın için teşekkürler, ama sorularını bilet yolu ile bize iletirsen daha çok bilgi alabilirsin.
    Bende Erişim sayğılamıyorum. Tüm güncellemelr kayıt vs. tamam fakat yinede oyuna giremiyorum .Ticket attım bi form geldi telefon bilgileri vs doldurdum tüm bilgileri halen haber bekliyorum Lütfen yarımcı olurmusun. Yaklaşık 4 gündür giremiyorum premium sürem boşa gidiyor . Ne yapılması gerekiyorsa söylensin veya onu yapalım haber bekliyorum tşkler.

ntt game hesabıma kayıtmı mail adresimi unuttum hesabım kısmındaki mail adresim görünmediği için şifremi değiştiremiyorum mail adresimin tamını görme şansım var mıdır görünen mail adresim oyun********@gmail.com olarak görünmekte tamamını görmem gerekiyor şifreyi hatırlıyorum maili hatırlayamadım eski kullandıgım hesabım yeniden girmek istiyorum bu konuda yardımcı olabilecek birisi var mmı ?

Junior Member
    kolay gelsın nttnow ındırdım telefona fakat numarayı yazıyorum gırıs yapmıyor sorun ne usta bılgı !!!
    [

Eski sürüm ios, telefona sahibim (iphone 4s) ben bu oyunu oynıyamıyacakmıyım? App Store indirirken sürüm hatası verip indirmiyor.
    Eski sürüm ios telefonlar için de alternatif indirmi linki paylaşın.

Merhabalar telefonumu formatladım ve nttnowa yeniden giriş yapmak için uygulamayı yükledim ALREADY another registered device hatası veriyor ticket attım gelen cevap bu
    Merhaba,

Web sitemizde ve forumlarımızda yaptığımız duyurularda da belirttiğimiz üzere numara ve cihaz üzerinde sıfırlama veya herhangi bir değişiklik yapabilmemiz mümkün değildir.*

Size yardımcı olamadığımız için üzgünüz.

Saygılarımızla, ne yani bu oyunu tel formatladım diye oynayamıcakmıyız dünyanın masrafını yapıyoruz oyuna karşılığı bumu olmalıvarsa bi gm ilgilenebilirmi bu durumla böyle saçma bişey olabilir mi

Aynı durum bende var tel fotmatladım zaten başka cihaza kayıt yaptınız diyor ve giriş yapamıyorum

sayın yetkililer NTTgame.com giriş yapmaya çalıştığımda '' Bu hesap uzun süredir aktif olmadığı için ya da illegal bir aktiviteye karıştığı için, geçici süreliğine engellenmiştir. Daha fazla destek almak için lütfen Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçiniz.(-90009) '' Bu hatayı alıyorum e posta adresime giriş yapabiliyorum ama sitede giriş yapamıyorum yardımcı olursanız sevinirim bilet göndermeyi denedim başka hesaptan ama npoint istiyor ne yapmam gerekiyor

Page 5 of 5 FirstFirst ... 345