Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast
Results 21 to 30 of 50
    Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Independence
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Lordcurzon12 View Post
    MERHABA bende oyuna gıremıyorum nttnow uygulaması telefonumdan sıldım .yenıden verdıhınız lınkten yukleme yapıyorum kılıtlenıyo ekran bı cozum bulun carım da 2 gun once ex pre ıle 5 gb para var artı uzerımde ıtemım var oyuna gıremıyorum nolucak bu durum
    Hesabınızın incelenmesi adına NTTNow kategorisine destek bileti göndermelisiniz.

Junior Member
    Quote Originally Posted by gamesdepot View Post
    evet yapabilirsiniz.
    bunu nasil yapicaz açiklarmisiniz.. Benim karakterim arkadaşimin numarasina kayitli onu kendi telefonuma nasil alacağim

Junior Member
    bir şey sormak istiyorum ve bu konuda bu oyuna cahs premium parasi yatiran sürekli oynayan biri olarak muhakkak rica ederek cevap istiyorum.
    Ben server ilk açildiğinda siriusta başladim numarami o karaktere kaydettim sonra vegaya geçmek istedim ve yeni bir üyelik için arkadaşimin numarasini kullandim. Bu güncelleme gayet güzel fakat bu şekilde mağdur olacak çok kişi var. Hiç olmazsa bir seferlik numara değişimi hakki yapilmali. Zaten bu işi illegal yapanlar yine değişim yapamayacaktir. Bu konuda yetkililere buradan son sesimle bağirarak yardim istiyorum bu oyunu oynamaktan keyif aliyorum karakterim var emeklerimin paramin boşa gitmesini istemiyorum. Bu konuda oyuncularinizi mağdur etmeyeceğinize inaniyorum.

Silinip silinmedigini nasil anlayabiliyoruz?

Quote Originally Posted by Altar34 View Post
    Silinip silinmedigini nasil anlayabiliyoruz?

Sifremizi degistirmemiz gereken bir durum var mi?

Junior Member
    Bu sorularima zahmet edip cevap verirmisiniz 30 yaşinda adamlariz burada ve çocuk gibi cevap bekliyoruz. Yetişemiyorsaniz eleman alin bu kadar insanin cevaplarini karşilayin yanitlayin lütfen

Junior Member
    Quote Originally Posted by hayrireis35 View Post
    Bu sorularima zahmet edip cevap verirmisiniz 30 yaşinda adamlariz burada ve çocuk gibi cevap bekliyoruz. Yetişemiyorsaniz eleman alin bu kadar insanin cevaplarini karşilayin yanitlayin lütfen
    bir şey sormak istiyorum ve bu konuda bu oyuna cahs premium parasi yatiran sürekli oynayan biri olarak muhakkak rica ederek cevap istiyorum.
    Ben server ilk açildiğinda siriusta başladim numarami o karaktere kaydettim sonra vegaya geçmek istedim ve yeni bir üyelik için arkadaşimin numarasini kullandim. Bu güncelleme gayet güzel fakat bu şekilde mağdur olacak çok kişi var. Hiç olmazsa bir seferlik numara değişimi hakki yapilmali. Zaten bu işi illegal yapanlar yine değişim yapamayacaktir. Bu konuda yetkililere buradan son sesimle bağirarak yardim istiyorum bu oyunu oynamaktan keyif aliyorum karakterim var emeklerimin paramin boşa gitmesini istemiyorum. Bu konuda oyuncularinizi mağdur etmeyeceğinize inaniyorum.

Game Master Khaliz's Avatar
    Class
    Rogue
    Race
    El-Morad
    Merhaba,

Hesabınız ile ilgili olarak bu başlık altından yapılan yardım taleplerini işleme alabilmemiz mümkün değildir. Lütfen durumunuz ile ilgili olarak duyuru konusunda sizlere anlattığımız formatta bir bilet gönderiniz.

Junior Member
    Quote Originally Posted by khaliz View Post
    merhaba,

hesabınız ile ilgili olarak bu başlık altından yapılan yardım taleplerini işleme alabilmemiz mümkün değildir. Lütfen durumunuz ile ilgili olarak duyuru konusunda sizlere anlattığımız formatta bir bilet gönderiniz.
    herkesİn sorularina cevap vermİŞsİnİz ama basİt bİr soru sordum fakat alt yapisi yapilmayan bİr ÇaliŞma galİba sorularim cevapsiz kaliyor. Alt yapilari yapilirsa gÜzel bİr uygulama fakat artik Şu İnsanlari maĞdur etmeden yapin lÜtfen 1 kerelİk numara deĞİŞİmİ hakki verİlmelİ bu konu sakin atlanmasin lÜtfen.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Independence
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by hayrireis35 View Post
    bunu nasil yapicaz açiklarmisiniz.. Benim karakterim arkadaşimin numarasina kayitli onu kendi telefonuma nasil alacağim
    Sizin probleminiz farklıdır. Telefon değişimi şu an için yoktur. İleride gelecek güncellemelerle eklenebilir.