Page 2 of 5 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 11 to 20 of 50
    Junior Member
    nttnow eski sevgilimin telefonunda ben şimdi bunu nasıl çözerim pek değerli yetkililer?

Game Master Khaliz's Avatar
    Class
    Rogue
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by rooootZ View Post
    nttnow eski sevgilimin telefonunda ben şimdi bunu nasıl çözerim pek değerli yetkililer?
    Selamlar,

Yaşadığınız durum kötü olmuş, ama size şunu söyleyebiliriz; tekrardan NTTNow bağlantısı yapmak için aynı numaraya veya cihaza ihtiyacınız bulunmuyor. Dilerseniz kendi numara ve cihazınız ile aktivasyon sağlayabilirisiniz.

Bununla birlikte bu gibi durumlar hakkında destek almak için destek birimimize bilet gönderiniz.

İyi eğlenceler!

Junior Member
    Suan herhangi bir yeni telefon ve hattan kayıt yapabilirmiyiz var olan karakterimize

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Independence
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by YBK3595 View Post
    Ben server'a kayıt olduğumda nttnow uygulamasında sorun çıkmıştı. Ticket atıp sizin tarafınızdan durum çözülmüştü. Şimdi relog atmak suretiyle oyundan çıktığımda yeni sunucuya giremiyorum. Telefonumdan android için indirme bağlantısına bastığımda her hangi bir sayfa açılmıyor. Ne yapmam gerekiyor? Şuan oyuna giremiyorum.

EDİT: Uygulamayı bilgisayarıma indirip usb kablosuyla telefonuma geçirmeyi başarabildim. Fakat 2 ay önce yaşadığım, sizin çözüdüğünüz sorunun aynısı devam ediyor. ''please use device yazıyor'' Telefon numaramı sıfır koymadan hatasız yazmama rağmen. Telefonum ve android bilgilerimi ticketta yazmıştım. Şuan oyuna girmem gerekiyor exp kastığım arkadaşlarım beni bekliyor.
    Yaşadığınız problemin incelenmesi için tekrar NTTNow kategorisine bilet göndermeniz gerekmektedir.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Independence
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by dur1n View Post
    Suan herhangi bir yeni telefon ve hattan kayıt yapabilirmiyiz var olan karakterimize
    Evet yapabilirsiniz.

MERHABA bende oyuna gıremıyorum nttnow uygulaması telefonumdan sıldım .yenıden verdıhınız lınkten yukleme yapıyorum kılıtlenıyo ekran bı cozum bulun carım da 2 gun once ex pre ıle 5 gb para var artı uzerımde ıtemım var oyuna gıremıyorum nolucak bu durum

ntt now uygulaması tekrar yukledım telefonu yazıyorum ekran kıtlenıyo sonra ılerı gıtmıyor ve ben halen daha oyuna gıremıyorum .diğer eski servarlarda oynamak ıstemıyorum. oyuna duzenlı olarak aylık 500 750 tl arası para atıyorum hılemız hurdamız yok yınede ne gelırse bızım basımıza gelıyor lutfen yardım cı olun tek keyıf aldıhım sey lutfen yardımcı olun hesabımı nasıl kurtarabılırım dedıklerınızıde yaptıım halde olmuyor

Senior Member Evanescence_TR09's Avatar
    Nickname
    :_EVANESCENCE_TR_:
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    HanimShardimiGetir
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Khaliz View Post
    Herkese Selamlar,

Oyuncularımızın Altar, Vega ve Sirius sunucularımıza giriş yapabilmeleri adına zorunlu tuttuğumuz NTTNow programında güvenlik sebebi ile bazı hesapların NTTNow ile bağlantısı kesilmiştir. Bağlantısı kesilen bu hesapların sahipleri tekrardan NTTNow aktivasyonu yaparak yeni sunucularımıza giriş yapabilirler.

NTTNow kurulum rehberine ulaşmak için buraya tıklayınız.

Android cihazlara NTTNow kurulumu yapacak kullanıcılarımız NTTNow Android sürümünü buradan indirebilirler.

NTTNow kurulum aşamasında bir sorun ile karşılaşıyorsanız lütfen Destek Sistemimiz üzerinde NTTNow kategorisine telefon numarası, cihazınızın marka/model bilgilerini ve karşılaştığınız hatayı gösteren ekran görüntüsünü içeren bir bilet gönderiniz.

IOS kullanıcıları NTTNow uygulamasını Apple Store üzerinden indirebilirler.

Saygılarımızla,
    Selamlar. Benim telefonum da zamanında Google playstrore den indirdiğim uygulama mevcut. Onun üzerinden ısıfırlama yapılabilir mi? Gerçi 2 gündür oyundan çıkmadım, hesabımın o kategoride olup olmadığınıda bilmiyorum. Benim hesapta sorun da olmayabilir. Şans...

Junior Member
    Quote Originally Posted by khaliz View Post
    herkese selamlar,

oyuncularımızın altar, vega ve sirius sunucularımıza giriş yapabilmeleri adına zorunlu tuttuğumuz nttnow programında güvenlik sebebi ile bazı hesapların nttnow ile bağlantısı kesilmiştir. Bağlantısı kesilen bu hesapların sahipleri tekrardan nttnow aktivasyonu yaparak yeni sunucularımıza giriş yapabilirler.

Nttnow kurulum rehberine ulaşmak için buraya tıklayınız.

Android cihazlara nttnow kurulumu yapacak kullanıcılarımız nttnow android sürümünü buradan indirebilirler.

Nttnow kurulum aşamasında bir sorun ile karşılaşıyorsanız lütfen destek sistemimiz üzerinde nttnow kategorisine telefon numarası, cihazınızın marka/model bilgilerini ve karşılaştığınız hatayı gösteren ekran görüntüsünü içeren bir bilet gönderiniz.

Ios kullanıcıları nttnow uygulamasını apple store üzerinden indirebilirler.

Saygılarımızla,
    bir şey sormak istiyorum ve bu konuda bu oyuna cahs premium parasi yatiran sürekli oynayan biri olarak muhakkak rica ederek cevap istiyorum.
    Ben server ilk açildiğinda siriusta başladim numarami o karaktere kaydettim sonra vegaya geçmek istedim ve yeni bir üyelik için arkadaşimin numarasini kullandim. Bu güncelleme gayet güzel fakat bu şekilde mağdur olacak çok kişi var. Hiç olmazsa bir seferlik numara değişimi hakki yapilmali. Zaten bu işi illegal yapanlar yine değişim yapamayacaktir. Bu konuda yetkililere buradan son sesimle bağirarak yardim istiyorum bu oyunu oynamaktan keyif aliyorum karakterim var emeklerimin paramin boşa gitmesini istemiyorum. Bu konuda oyuncularinizi mağdur etmeyeceğinize inaniyorum.
    Last edited by GamesDepot; 04-03-2019 at 03:37 PM.

Senior Member cYkParsing's Avatar
    Quote Originally Posted by rooootZ View Post
    Tekrar sevgili ol

Page 2 of 5 FirstFirst 1234 ... LastLast