Results 1 to 5 of 5
    Senior Member
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus

Oto pet kutu sorunu mu yoksa bölgesel bug mu?

Ne zaman Linate bölgesinde harpy slotlarında kassam kutu sorunu ile karşı karşıya kalıyorum

Giant golem slotunda herhangi bir sorun olmuyor İron claw death wizard'da da öyle linate ye geçti mi kendim toplamak zorunda kalıyorum

Human arkadaşlara özellikle sormak istiyorum laiba village de aynı sorun var mı yoksa karuslara özel mi?

Ayrıca alan sorunu da yaşıyoruz bu bölge de alan vuruyoruz işlemiyor sadece mp (mana point) harcaması gözüküyor

Hata bug başlığına attım ama çözüm üretilecek mi yoksa ölüm ile karşı karşıya mı kalacaz bu bölgelerde?

Herkes genie ye bırakıyor peti rahat şekilde topluyor ama MAGE yine ezilmiş durumda Linate'de
    Gasp edeni engellemezseniz, bir gün gasp edilirsiniz.
    hak arayanın hakkını verin baş kaldıranın başını kesin

Senior Member
    Nickname
    Charybdis
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    Human laiba kapısındaki Uruk ve dtslerde böyle bir sorun yaşamıştım magede. 1 seneyi geçti. Pet kutu toplamıyordu. Aynı sorundan bahsediyoruz sanırım.

Senior Member
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by LopezlerinCenifir View Post
    Human laiba kapısındaki Uruk ve dtslerde böyle bir sorun yaşamıştım magede. 1 seneyi geçti. Pet kutu toplamıyordu. Aynı sorundan bahsediyoruz sanırım.
    herkes sorunsuz şekilde kutu toplatabiliyor ama mageler tekrar dönüp bi bakması gerekiyor

yetkili arkadaşlarında yorumlarını bekliyoruz açıkcası mağduriyet yaratan bir durum

Hatta bazı kutular hiçbir türlü açılmıyor belki de almamız gereken drob o kutunun içinde?

Senior Member
    Centuarda da yapiyor o olayi kopek gidiyor almiyor ben gidip almak isteyincede empty box yaziyor bos kutu coins bile yok icinde enteresan

Senior Member
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    +++
    yetkili arkadaşlardan bir açıklama bekliyoruz düzelir mi bu sorun yoksa kalıcı bir hasar mı?