Results 1 to 9 of 9

Tpt ip macht , ip ban olmuyor mu ?

İyi forumlar
    Tpt ip macht veya benzeri ip banlar , bildiğim kadarı ile oyuna ip ban atılarak o ip nin oyuna girişide yasaklanıyor , eğer durum böyleyse banlan kişilerin birdahaki oyuna başka hesaptan bile girememesi lazım .

Banlanan hesaplar kendilerini farklı ip üzerinden oyuna giriyor mu gösteriyor ?

Ee hal yine böyleyse legal kullanıcıların ip sine denk gelme ihtimali söz konusu değil mi ?
    Aydınlatırsanız sevinirim

Senior Member xBionic's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Race
    Karus
    İp ban düşündüğün gibi bir ban değil.
    O ip'den girilen tüm hesaplar kapatılıyor. Sen daha sonra pcne format at temizle her şeyi modemine reset at. Legal bir şekilde devam et
    Sabit ip'ler içinde şöyle oluyordur.
    Mesela sen ban'ı yedin ip sabit oldugu için degısmeyecek
    03.04.2019 da yedin ban. Pc format attın 04.04.2019 da yeni hesap aldın sıfırdan. Legal oynadın ban yemezsin
    Kişiliğini makamdan alanlar, makamdan sonra kişiliksiz kalırlar.

Banned
    Modem reset attın mı ip değişir.

İp ban: İp ile girilen bütün hesaplar ceza alıyor.

Hile banla engellenmez. Şuan hile varsa 1 levelde chaos girebiliyorsa yeni accont ile kolay bir şekilde exp kasıp farm yapabiliyorsa var.

Misal 1 görev olur ve her gün bir kez yapılabilir bu görev 1 saat uğraştırsın 7 gün tamamlansın. Görevi tamamlayan diğer harita ve etkinliklere girebilsin. Hesaba alınan 400 cash kalan 395 cash trade edilemeyecek eşyalar ve şans eşyaları alınamasın (box, staff gibi). vs farklı şeyler getirilebilir koxper varsa kazanç sağladıkları için var bunları oyun içi engellemedikçe olmaya devam edecekler. Nttgame koxper hapse atıp stick satmaya ban atıp yeni accontlarına 400 cash satarak reportla oyun içi denedimle bu kadar fazla koxper mücadele edemez anca koxp cezalandırıp tabi ceza alana kadar legal oyuncu kanser ederek biraz cash satar.
    Last edited by 4ntikor; 04-03-2019 at 08:54 AM.

Junior Member
    Benim merak ettiğim bir şey var. mesela sen bi ip kullanıyorsun ve o ip den ban yedin aradan 1 yıl geçti o kullandıgın ip bana denk geldi sonuçta ip ler değişiyor. sen ban yedin diye bende o kadar aradan sonra ban yer miyim ? ( sen istanbuldasın ben mersin mesela)

Junior Member
    Peki bir yanlışlık olamaz mı ? İp çakışması vb. bir durum ?

Senior Member
    herkes de masum

Senior Member
    Infractions
    0/1 (5)
    Quote Originally Posted by TyraanX View Post
    Peki bir yanlışlık olamaz mı ? İp çakışması vb. bir durum ?
    açtıgın konuyu okudugum , burda 3rd den ban yiyenler kendını savunsun diye konuyu açmadım , ben merakımı gıdermek ıcın açtum . çünkü bunu anlıyorlardır zaten

Junior Member
    Açıkcası konuyu okuduysan biraz daha ılımlı olmanı isterdim. Ben 3rd party vb. hiçbirşey kullanmadım ortada bir yanlışlık var. Sen kalkıp senin gibi 3rd pt kullanan diyorsun, ayıp denen bişey var. Düşmemek lazım bu oyundada hayattada senin gibi adamlar tekme için hazır bekliyor demekki

Member CapitaLPASHA's Avatar
    Nickname
    CapitaL
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    NıghtWalkeR
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Herkes masumsa bu koxperlar kim ?