Results 1 to 8 of 8
    Junior Member

Int Priest Silahı Priest Impact

Aslında problem cok net bir sekilde ortada. Int priest in silah çeşitliliğinin az olması ve oyunda halihazırda yıllardır ekli olan bir silahın hiçbir şekilde kullanılması. Zaten unique olup ekstra özellik kazanmayan, hasarı diğer sınıf arkadaşlarına göre düşük olan bu silah, Priest Weapon olmasına karşın aynı kategorideki diğer silahlardan(holy animor, smite hammer, stone splitter vs.) çok daha fazla str istiyor. Bunun sonucunda hp puanlarının aşırı biçimde az kalması durumu ortaya çıkıyor ki priest oynayan kimse hp puanlarını düşük tutmak istemez. Unique silah olmayıp priest weaopon kategorisinde olan diğer silahlardan birisi Priest Bone Crasher. Aynı şekil bu silahta çok fazla str puanı istiyor. Unique silah olmayıp priest weapon kategorisinde olan bu silahların gereğinden fazla str puanı istemesi artık mantıklı bir anlam taşımıyor. Bu silahlara güncelleme getirip, -zaten az sayıda silah çeşidi olan- Int priest silahlarına unique olmayan silahların da çeşitlilik katması gerekiyor diye düşünüyorum.

Uzun lafın kısası Priest Weapon sınıfında bulununan çok uzun zamandır oyuna ekli olup kullanılmayan bu silahları oyuna kazandırmak gerekir diye düşünüyorum. Çünkü Priest Weapon sınıfı çok dar. Çok minik bir güncellemeyle 1 2 silah daha bu sınıfa kazandırılabilir diye düşünüyorum.

Yöneticilerin ve forumdaki oyuncuların yorumlarını da merak ediyorum.
    Last edited by siyahboxer; 04-03-2019 at 04:10 AM. Reason: yazım hatası

Senior Member Mayans_'s Avatar
    Nickname
    Mayans
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    TemplarKn1ghts
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Yeni uniquelerde str istememektedir. Ama damagesi cok düşük kalmaktadır. Ruhahe ve dark knight mace de sadece int istiyor. Ama damage +7 144 ap. Int attacker priest icin damage yeteri olmuyor. 160 170 ap çıkartılabilir.

Senior Member
    Nickname
    Lich - Fsociety
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    NeverDieTurkey
    Race
    El-Morad
    Bu silah zaten ap olarak çok düşük yeni serverler için Smite hammer var iken priest impact neden ? +6 smite hammer 112 ap 70 flame damage + str hp mana bonus , +8 priest impact 109 ap 80 lr damage Bence int priest için en mantıksız silah +6 smite hammer bile +8 priest impacttan daha iyi. Stone splitter +7 de diğer seçenek. Yeni serverlere zamanla gelecek güncellemeler ile Ruahue , Leonard (3 çeşit) , mjolnir , shenlong mace, dark knight mace gibi alternatifler çoğalacak
    Last edited by gurki; 04-03-2019 at 11:47 AM.

Priest impact unique değil diye biliyorum ama.

Member LadyCrysania's Avatar
    Nickname
    LadyCrysania
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Priestler bu oyunun üvey evladı bile değil. Ne yazık ki bir gelişme olmayacağına dair çok kuvvetli bir inancım var. En ufak bir geliştirmeye bile açığız ama yok.
    Priest Master 23. Skill Bugu ve +70 Heal skilleri ile alakalı düzenleme talebimize bu linkten destek olabilirsiniz! <a href=https://forum.nttgame.com/forum/showthread.php?174956-Minak-s-Thorn-Skili-Hakk%C4%B1nda target=_blank>https://forum.nttgame.com/forum/show...-Hakk%C4%B1nda</a>

Junior Member
    Quote Originally Posted by gurki View Post
    Bu silah zaten ap olarak çok düşük yeni serverler için Smite hammer var iken priest impact neden ? +6 smite hammer 112 ap 70 flame damage + str hp mana bonus , +8 priest impact 109 ap 80 lr damage Bence int priest için en mantıksız silah +6 smite hammer bile +8 priest impacttan daha iyi. Stone splitter +7 de diğer seçenek. Yeni serverlere zamanla gelecek güncellemeler ile Ruahue , Leonard (3 çeşit) , mjolnir , shenlong mace, dark knight mace gibi alternatifler çoğalacak
    öncelikle yeni serverlar üzerinden konusuyorum. sonra tabiki smite hammer daha iyi yalnız bunu şunun gibi düşünebilirsin; assassin lerin md ve shard arasındaki farkı gibi md daha degersiz genellikle yeni bi server da hemen eline alabileceğin ucuz bi item, shard biraz daha değerli daha pahalı bi item vsvs.

neyse knight online dan çok fazla beklenti içine girmişim galiba vazgeçtim nolursa olsun amaaan cokta onemli degil

Senior Member xG4uSs's Avatar
    Quote Originally Posted by IIunToucHedII View Post
    Priestler bu oyunun üvey evladı bile değil. Ne yazık ki bir gelişme olmayacağına dair çok kuvvetli bir inancım var. En ufak bir geliştirmeye bile açığız ama yok.
    Öyle deme Gab' s Adamant patlıyor, seri db atıyor, Dark Knight ile bizi kesiyor diye ağlayanlar çıkar

Senior Member Lasttear's Avatar
    Nickname
    StarS
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    ORC
    Server
    KO -> Gaia
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by ufuk_yildiz26 View Post
    Öyle deme Gab' s Adamant patlıyor, seri db atıyor, Dark Knight ile bizi kesiyor diye ağlayanlar çıkar
    O değilde yaprak kalkana şöyle güzel bir güncelleme getirseler çok güzel olurdu . gab falan hikaye [görüntü olarak]
    StarS
    2005-2009
    Xgenion