Selam, normalinde bu sekilde size ulasamadigimi biliyorum ama lutfen bana yardimci olursaniz cok sevinirim. Suan kafam cok karisik ve cok degisik bir durumla karsi karsiya kaldim, hollandadan katiliyorum ve yuklu miktarda oyuna para yatirmakta bulunuyorum, charim sinirsiz ban yedi ´´hacker account´´ sebebiyle ama ticket de attigimda hesabimin sinirsiz kapatildigini ve bedelsiz seklinde item veya coins aldigimi soyleniliyor, aksi taktirde ben insanlara cok yardim ettim, ben kimseden item veya para almadim ve cogu zamanda insanlara dagitim da bulundum ki onlar ilersesin diye, arkadas olsun veya tanistigim biri olsun, okadar emegim suan gitmis oluyor, ama bana lutfen bunu aciklayabilirmisiniz tam olarak.. size ticket numarasi da atcam aciklama istiyorum okadar eger bir hatagim varisa onada kabulum...ama suan madurum ve durumumun ne oldugunu bilmiyorum

Ticket :

JCR-323-13293

NTTGame
Staff

Posted on: 02-04-2019 / 13:30
Merhaba,

Hesabınız üzerinde yapılan incelemelerde başka bir oyuncumuzdan çalınan bazı eşyaları / Coins'leri bedelsiz bir şekilde almış olduğunuz tespit edildiği için hesabınız süresiz olarak kapatılmıştır.

Saygılarımızla,

umusmickey
User

Posted on: 29-03-2019 / 14:08
Selam,

Henuz yeni DC yedim ve charim blocklandi, acaba cok merak ediyorum neden diye.
Bunu nasil cozebilecegiz ?

Selamlar,