Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 12
    Junior Member

''account hacker'' Sinirsiz BAN

Selam, normalinde bu sekilde size ulasamadigimi biliyorum ama lutfen bana yardimci olursaniz cok sevinirim. Suan kafam cok karisik ve cok degisik bir durumla karsi karsiya kaldim, hollandadan katiliyorum ve yuklu miktarda oyuna para yatirmakta bulunuyorum, charim sinirsiz ban yedi ´´hacker account´´ sebebiyle ama ticket de attigimda hesabimin sinirsiz kapatildigini ve bedelsiz seklinde item veya coins aldigimi soyleniliyor, aksi taktirde ben insanlara cok yardim ettim, ben kimseden item veya para almadim ve cogu zamanda insanlara dagitim da bulundum ki onlar ilersesin diye, arkadas olsun veya tanistigim biri olsun, okadar emegim suan gitmis oluyor, ama bana lutfen bunu aciklayabilirmisiniz tam olarak.. size ticket numarasi da atcam aciklama istiyorum okadar eger bir hatagim varisa onada kabulum...ama suan madurum ve durumumun ne oldugunu bilmiyorum

Ticket :

JCR-323-13293

NTTGame
    Staff

Posted on: 02-04-2019 / 13:30
    Merhaba,

Hesabınız üzerinde yapılan incelemelerde başka bir oyuncumuzdan çalınan bazı eşyaları / Coins'leri bedelsiz bir şekilde almış olduğunuz tespit edildiği için hesabınız süresiz olarak kapatılmıştır.

Saygılarımızla,

umusmickey
    User

Posted on: 29-03-2019 / 14:08
    Selam,

Henuz yeni DC yedim ve charim blocklandi, acaba cok merak ediyorum neden diye.
    Bunu nasil cozebilecegiz ?

Selamlar,

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Müşteri temsilcisinden gelen yanıt aslında herşeyi anlatıyor.

Gerçek parayla satın alınan veya bedelsiz şekilde alınan eşyalar uygun bir davranış olarak görülmemektedir. Kullanıcı sözleşmesi dışarısında çıkacağınız için tarafınıza hiç bir şekilde destek sağlanmayacaktır.

Karakterdeki eşyaların çalıntı çıkması durumunda başınıza gelecekler ise;

* Hesap hakkında şikayet var ise hesabınız incelemeye alınarak bir süre veya sınırsız olarak kapatılır.
    * Satın aldığınız eşya ya da var olan çalıntı eşya üzerinizden silinir.
    * Oyun içerisinde karşılığı olmadığı için hiç bir geri dönüş veya hak talep edemezsiniz.

Ban politikasında da bu durum geçmektedir.

İyi forumlar.

Quote Originally Posted by GamesDepot View Post
    Merhabalar,

Gerçek parayla satın alınan veya bedelsiz şekilde alınan eşyalar uygun bir davranış olarak görülmemektedir. Kullanıcı sözleşmesi dışarısında çıkacağınız için tarafınıza hiç bir şekilde destek sağlanmayacaktır.

* Hesap hakkında şikayet var ise hesabınız incelemeye alınarak bir süre veya sınırsız olarak kapatılır.
    * Oyun içerisinde karşılığı olmadığı için hiç bir geri dönüş veya hak talep edemezsiniz.

İyi forumlar.
    Yanlıs anlamayın merakımdan soruyorum , yayıncılar çok rahat bir şekilde gerçek para ile item alıp satıp gb çekebiliyor , bir yaptırım uygulanması gerekmiyor mu ?

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by buraktm12 View Post
    Yanlıs anlamayın merakımdan soruyorum , yayıncılar çok rahat bir şekilde gerçek para ile item alıp satıp gb çekebiliyor , bir yaptırım uygulanması gerekmiyor mu ?
    O öyle olmuyor malesef. Şimdi senin +9 yada +10 setin var (eski server). Otp kullanmıyorsun. Bir şekilde charın gece yada gündüz hack yemiş. Adam geliyor itemleri ucuzdan elden çıksın diye bir pazarcıya toplu yada parasını sonradan almak kaydı ile satıyor. Sonra hack yiyen madur arkadaş ticket atıyor. Durum inceleniyor. İtemlerin ilk aktarıldığı ve sonradan bedelsiz olarak trade yapıldığı bütün hesaplara perma -999- sınırsız dediğimiz BAN atılıyor. Senin yayıncı dediğin adam kimseden zorla bir item almıyor. Kimseyi hacklemiyor. Burada söz konusu olan bir tarafın %100 madur olması ve ticket atması. Bunun dışında TL ile alış veriş yapılan hesaplara ban değil bu konuda yaşanan bir mağduriyetten kaynaklı hesap desteği verilmiyor.

Junior Member
    evet bende merak ediyorum bunu. adam yayında gb alıyor

Clanımdan bir arkadaşımla karşılıklı itemlerimi ödünç verip/aldığımda daha sonra bu arkadaşla bi sorun yaşayıp clanımdan ayrıldığında beni şikayet edip banlattırabilmesi mümkün müdür?

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by oka_g7GdXWYb View Post
    Clanımdan bir arkadaşımla karşılıklı itemlerimi ödünç verip/aldığımda daha sonra bu arkadaşla bi sorun yaşayıp clanımdan ayrıldığında beni şikayet edip banlattırabilmesi mümkün müdür?
    Karsiliklida sorun yok.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    eğer çalıntı mal onların eline geçerse onlar da ban yer. senin parayı verip vermediğini ntt nereden bilsin. item gökten inmiş sana. çaldın belki de.

Junior Member
    Quote Originally Posted by GamesDepot View Post
    Merhabalar,

İyi forumlar.

Ben gb aldim, bunda hic bir sekilde yalanim yok, ama benim merak ettigim, oyun ici kimseyle tanismisligim yok, hirsizligim da yok, insanlari dolandirdigim da yok, aksi taktirde deli gibi insanlara yardim eden biriyim... neden elime bir kanit gecmiyor ? Ya bi gosterin, diyin ki, Umurkan sen bunu yapmissin al sana bir foto bir log vs vs, hakkim degil mi ?

Bu ban da sinirsiz olacak kalacakmidir ?

Senior Member
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by oka_g7GdXWYb View Post
    Knight Online yetkilileri yapılan IP kontrolünde bunları görebilir yani kendi elleriyle verdiyse kendi ceza alabilir.
    Bir oyun firmasını kandırmak deveye hendek atlatmaktan daha zor olsa gerek

Yani klandaki arkadaşın sana şu itemi al diğer chardan alacam vs yada sonra alırım takıl sen bi kaç gün diyerek verdiği itemi tarih saat chat logları vesaire ile istediği kadar şikayet etse ceza almazsın tabi mağduriyet yaşanmadığı sürece tutup çalar gidersen okadarını bilmem
    Gasp edeni engellemezseniz, bir gün gasp edilirsiniz.
    hak arayanın hakkını verin baş kaldıranın başını kesin