Results 1 to 7 of 7

Thread: Tpt ip macht

Junior Member

Post Tpt ip macht

Merhabalar, verdiğim rahatsızlık için çok özür dileyerek giriş yapmak istiyorum. Attığım tickete geri dönüş yapıldı, kusura bakmayın günde tek bir ticket atabildiğim için buraya bütün derdimi anlatmak durumunda kaldım. Bu ticketten anladığım kadarı ile hesabımın başka birisinin 3. parti yazılımlar kullanmasıyla birlikte benim hesabıma ulaşıldığını anladım. Ben kıbrısta okuyorum 4 senedir öğrenciyim. Telefon numarasıyla ilgili bir ban yediysem ise Kıbrıs şartlarında buradaki firmalar üzerinizde bulunan telefon hattını kapattıktan sonra bir başka müşteriye aynı numarayı tekrar verebiliyor ve bekleme süresi yoktur. Bununla ilgili olarak eğer bir ban yediysem gerekli şekilde kullanmış olduğum firma ile görüşüp ne zaman hattımı aldığıma dair bir belge alabilir ve siz değerli oyun yöneticilerine sunabilirim bu belgemi. Onun haricinde burada kullandığım internetim kendi şahsıma özeldir ve benden başka kimse kullanmamaktadır interneti. Ve sadece bu bilgisayar üzerinden giriş yapıyorum hesabıma. Başka herhangi bir şekilde biri hesabıma giriş yapmadı ve ya başka bir yerde hesap girişi olmadı. Bu konu ile ilgili tekrar belirtmek istiyorum ki günde 1 ticket atabildiğim için gerekli şekilde kendimi izah edemediğimden dolayı buraya yazmak durumunda kaldım. Sizden ricam gerçekten mağdur durumdayım yardım edilmesini talep ediyorum.. Ticketime de buraya bırakıyorum..

Hile ve üçüncü parti programları kullanan bir hesabın protokol adresini (IP) incelediğimizde hesabınıza ulaşmış bulunmaktayız. Bu nedenle hesabınıza olan erişim tamamıyla yasaklanmıştır. Kullanıcı sözleşmesinde aynı protokol adresi ya da telefon numarası kullanan hesapların da kullanıma kapatılabileceği açık bir şekilde belirtilmiştir.

Ne yazık ki bu konuda size daha fazla yardımcı olamıyor ve hesabınızı yeniden kullanıma açamıyoruz.

KARAKTER İSMİ: Mahsen

Senior Member xBionic's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Race
    Karus
    Telefondan dolayı olsa Phone Match olarak ban yerdin.
    Şimdi hiç illegal yüklememiş kullanmamış olabilirsin ana bilgisayarında ama diğer pc'den açtığın koxp yüzünden ana karakterinde banlanır.
    Kişiliğini makamdan alanlar, makamdan sonra kişiliksiz kalırlar.

Junior Member
    Biofest, evet haklısınız fakat şunu belirtmek istiyorum ben 3senedir knighta ara vermiştim ve 15gün önce başladım zaten. Herhangi bir bilgisayarda ve ya kendi bilgisayarımda başka hesap girişi dahi olmadı. Kendi bilgisayarımda ise iilegal bir program yok kullanmadım da. Adminlerimizin elinde olan kanıtı merak ediyorum ben, ne sebeple banlandım ben acaba neye yönelik. Bana dense ki bu bu bu, gösterilse nedeni tamam diyeceğim. Ama oyun içerisinde illegal olarak hiç bir program ve ya oyun kurallarını ihlal edecek bir durum bile yapmadım..

Senior Member
    İp match diyor hocam. Bağlandığın ağda illegal yazılım kullanan olmuş. İnternet cafe,yurt interneti vb. güvenirliğinden emin olmadığın ağdan bağlandıysan ordan kaynaklı ban yemişsin. geçmiş olsun.

Junior Member
    Teşekkür ediyorum, ama durum şudur başkan anlatamıyorum galiba. Evde ben tek kalıyorum benden başka kimse bu internete bağlanmıyor müstakil ev ve benim yanımda evde bulunmuyor bağlanma ihtimalleri bile yok. Ayrıyetten bilgisayarımda ve internetimde başka herhangi bir şekilde başka account girişi dahi olmadı. Nasıl ve neden yediğimi dahi bilmiyorum bir açıklama bekliyorum ben. Kıbrısta yaşadığımdan dolayı burada internet problemleri oluyor yani gözden kaçan bir ip problemimi oldu acaba onu düşünüyorum...

Senior Member The_Empty's Avatar
    Quote Originally Posted by BioFest View Post
    Telefondan dolayı olsa Phone Match olarak ban yerdin.
    Şimdi hiç illegal yüklememiş kullanmamış olabilirsin ana bilgisayarında ama diğer pc'den açtığın koxp yüzünden ana karakterinde banlanır.
    Yeni bir forum müdavimi doğuyor galiba?
    Last edited by Savarlord; 04-03-2019 at 12:52 PM.

Quote Originally Posted by aliplts View Post
    Teşekkür ediyorum, ama durum şudur başkan anlatamıyorum galiba. Evde ben tek kalıyorum benden başka kimse bu internete bağlanmıyor müstakil ev ve benim yanımda evde bulunmuyor bağlanma ihtimalleri bile yok. Ayrıyetten bilgisayarımda ve internetimde başka herhangi bir şekilde başka account girişi dahi olmadı. Nasıl ve neden yediğimi dahi bilmiyorum bir açıklama bekliyorum ben. Kıbrısta yaşadığımdan dolayı burada internet problemleri oluyor yani gözden kaçan bir ip problemimi oldu acaba onu düşünüyorum...
    Sürekli aynı şeyleri söylemek bana , evet banlandımda nasıl anladınız söyleyin ona dikkat ediyim gibi algıladım