Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 15

Hybrid View

Junior Member

Chaos etkiliğinin isim değiştirilme önerisi.

Bence bu "Chaos" isimli etkinliğin adı değiştirilsin "k0xper savaşları" yada "k0xper yarışları" gibi isimler konulsa çok güzel olur hiç yoktan etkiliğin amacının ne olduğu belli olur.
    Chaosa giriyoruz en az 4 tane 5 tane k0xper ama her zaman mı aynısı olur abi bu ne saçmalık.
    Abuk subuk twichden yayın açıp yayın yapıyorsunuz yayın yapacağınıza azıcık girin şu oyuna chaosdaki k0xperleri banlayın.
    Chaosda k0xperler oyuncuları oyundan soğutuyor siz yayında gülüp eğleniyorsunuz hiç bir şey olmamış gibi.
    Şimdi birileri çıkıp kanıtınız varsa cr report edin diyecek o kişiye de cevap verelim; neyi report edecez ? chaosda oynamayı bırakıp koxper videosu yakalamaya mı çalışalım yoksa çektiğimiz videoyu mu isbatlamaya çalışalım, isim yazmıor bir şey yazmıyor millet bir birine vuruyor ++++ onuda geçtim çok net koxperin olduğu video çekiyorsun bu sefer cr atıyorsun 10 gün 15 gün boyunca açtığın konuya ne bakılıyor ne yorum atılıyor ne bir şey yapılıyor.
    O kadar kişi bu durumdan rahatsız sadece chaos sonrası gidin maradonda millet all chaten ne yazıyor ona bakın.
    Last edited by DanqerouSSS; 04-02-2019 at 05:49 PM.

Senior Member
    bence çok haklı bir konu. ve hala chaos konusunda bir günceleme olmaması çok acı. mavi kutu piyasasi hb piyasasi mahvoldu yeni swlerde. manesteyken 450 mlere çıkan +0 hb yeni swde 150mye zor cıktı ee adam youtubede kaç çarla hiç dokunmadan mavi aldıgını herkese gösterdi. millette hemen bedava koxpla devam etti.

Junior Member
    haklısın her gün atıyorum cr adamlar yine geliyor karsımıza koxp yada 3.parti yazılım yada makro kullanan kişi sayısı her geçen gün artıyor artmasıda normal adam bir bakıyor 2 bakıyor sonra gidip alıyor hileyi oda hileye başlıyor böyle devam ederlerse legal oyuncular ya kosper olacak yada bırakıp gidecekler 2008 de nasıl bıraktıysam aynı devam ediyor bu oyundan bi cacık olmaz kolay gelsin.

Öğlen chaosun da Report etmiştim bir kaç kişiyi sonra herhalde 1-2 saat içinde işlem yapılır diye bir baktım 18:00 daki chaosta nerdeyse aynı nickte yine hileci bu tesadüf olacak baktım işlem yapılmış mı diye TAbiki de işlem daha yapılmamış.Çünkü canlı yayın var o daha önemli oyunda hile olsun ne olcak ki.

Nttgame işinizi böyle canlı gönülden yaptığınız için çok teşekkür ederim. Yine gülerekten yazıyorum bu son yazıyım nedense

Senior Member
    Chaos etkinligi kaldirilmali yerine knight royale getirilmeli

Senior Member
    Merhabalar.Kaos etkinliğinin yeni adı LEGAL OYUNCULARIN GÖZÜNE KOSP SOKMA etkinliği olmalı gücenirim.İnanın oyunda kosp serbestmi düşüncesi hakim olmaya başladı şahsen bende tadını kaçırdılar ne biri ne ikisi ve hergeçen gün artan illegal oyun karakterleri deyim yerindeyse kabak tadı vermeye başladı budurum.

Senior Member
    Quote Originally Posted by DanqerouSSS View Post
    Bence bu "Chaos" isimli etkinliğin adı değiştirilsin "k0xper savaşları" yada "k0xper yarışları" gibi isimler konulsa çok güzel olur hiç yoktan etkiliğin amacının ne olduğu belli olur.
    Chaosa giriyoruz en az 4 tane 5 tane k0xper ama her zaman mı aynısı olur abi bu ne saçmalık.
    Abuk subuk twichden yayın açıp yayın yapıyorsunuz yayın yapacağınıza azıcık girin şu oyuna chaosdaki k0xperleri banlayın.
    Chaosda k0xperler oyuncuları oyundan soğutuyor siz yayında gülüp eğleniyorsunuz hiç bir şey olmamış gibi.
    Şimdi birileri çıkıp kanıtınız varsa cr report edin diyecek o kişiye de cevap verelim; neyi report edecez ? chaosda oynamayı bırakıp koxper videosu yakalamaya mı çalışalım yoksa çektiğimiz videoyu mu isbatlamaya çalışalım, isim yazmıor bir şey yazmıyor millet bir birine vuruyor ++++ onuda geçtim çok net koxperin olduğu video çekiyorsun bu sefer cr atıyorsun 10 gün 15 gün boyunca açtığın konuya ne bakılıyor ne yorum atılıyor ne bir şey yapılıyor.
    O kadar kişi bu durumdan rahatsız sadece chaos sonrası gidin maradonda millet all chaten ne yazıyor ona bakın.
    Boşuna yorma kendini.Nttgame KOXPU engellemek istemiyor.İstese çok rahat engeller ama yapmıyor.Bende chaosu çok seven biriyim fakat k0xperler mahvediyor.İnan sirius sw sinde 35 kişiyi banlattım.Daha da banlatırdım fakat artık ugraşasım gelmiyor.Gmler bile ilgilenmiyor ugraşmıyor ben neden ugraşayım diyorum ? doğrumu doğru.Bir sürü k0xper görüyorum ama video çekmiyorum.Ugraşamam artık bktım yani

Junior Member
    Quote Originally Posted by therain12 View Post
    Boşuna yorma kendini.Nttgame KOXPU engellemek istemiyor.İstese çok rahat engeller ama yapmıyor.Bende chaosu çok seven biriyim fakat k0xperler mahvediyor.İnan sirius sw sinde 35 kişiyi banlattım.Daha da banlatırdım fakat artık ugraşasım gelmiyor.Gmler bile ilgilenmiyor ugraşmıyor ben neden ugraşayım diyorum ? doğrumu doğru.Bir sürü k0xper görüyorum ama video çekmiyorum.Ugraşamam artık bktım yani
    Aynen öyle artık bıkkınlık geldi.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Koxper OnLine güzel bir isim

Junior Member
    N3ith VAGE SERVERİ KOXPER İNCELERMİSİNİZ.