Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 15 of 15
    Senior Member
    İyi günler sayın yetkliler ve oyuncular belirtiliyorki kaosda video alınız ksc alınız mutlaka delildir kanıttır fakat kosper oyun karakteri okadar seri hareket ediyorki anlık hadise duvara geçmesi ordan atak vermesi hatta kesdiğim çar anında kalkıyor ve benim karakterimi rahatlıkla kesebiliyor bahsettiğim durumlar hızlı bir süreçte olmakta.Rahatlıkla belirtmek isterim maden dropları nekadar keyif verici eğlndirici memnun edici legal oyuncu kitlesini oyuna çekici etkinlik değilmiydi oyun bölümü değilmiydi ve kosp mazeret gösterildi kaldırıldı şuan önü alınmayan kaos kospu her geçen gün artıyor legal nizami oyunculara etkinliği zehir ediyor bu durumda kosperlerin aktif olduğu etkinliğinin halen oyunda oyunculara sunulması maden durumuyla tezat düşmüyormu sürekli oyunu saygıyla oynayan oyuncu kitlesi mağdur olmasın normal şartlarda kaosun kapatılması gerekir net çözümmü tabiki değil legal oyuncu 8m. günlük expden mahrum edilecek fakat maden bu kosperler oyunu güzel sunumlara rağmen mahvediyorlar sürekli belirtiyorum oyun bnyesinde gb. kasımının zorlaşmasına yönelik her uygulamayı yürekten destekliyorum çok zor olmalı fakat kospa karşı sert afsız cezalar olmalı kosper karaktere ceza sistemin gereği mühim olan kosper şahsın oyundan süresiz men edilmesinin sağlanması bu imkanlar siz sayın yetkililerin alacağı kararlar doğruşltusunda gerek oyun içi gerekse oyun dışı mutlak ceza yolları uygularsanız oyunda tümüyle kosp bitecektir veya enaza indirgenecektir iyi görevler ve siz değerli oyunculara iyi günler dilerim.Saygılarımla.

Member
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    PROCYON
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Koxperlar her tarafı esir aldı. Legal oyuncular olarak yetkililerin buna göz yumduğunu düşünüyoruz artık. Kolay gelsin.

Senior Member
    Kolay gelsin kosperler etkinliği olsun şudurumda enideal isim bu olur aynaya bakıyorum kerize benzer halimde yok ama kaos kosperleri bizleri keriz yerine koymaktala rşiddetle kınıyorum tepeden tırnağa kaoslar da enaz 6 illegal görmekteyim buda demek oluyorki yeşil kutulardada hile var oyunun akibeti iyi değil oyuncu kaybı mutlak olur pazarlar ölür cz pk lar durgunlaşır o şahısların amacı bu duymadık sağır sultan kaldı yazıklar olsun her gün feryad figanmı edilsin yeter oyunda kosp serbest olsa kaosda bu kadar kosper olmaz vahim durumda nereye kadar sabredecek insanlar umutlar tükenmek üzere!

Senior Member ARTHUR.'s Avatar
    Nickname
    ARTHUR
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Chaos etkinliğini çok seven biri olarak chaosun isminin değil Chaosun degişmesini istiyorum
    Giriş sisteminin ,pvp sisteminin,ödül sisteminin yenilenerek gelmesini istiyorum.:z

Yazık ne diyeyim.Saatleri belli olan bir etkinlik arkadaş.Bırak hadi bak kendileri odaya girip kontrol etmiyorlar onu geçtim.Ya arkadaş discorddan yazıyoruz nick veriyoruz vaktimizi ayırıp chaos esnasında.Onunla bile ilgilenilmiyor.Vallahi yazık bu kadar vurdum duymaz olunmaz.4 Gün ilgilenilmiyor 1 gün de 3 chaos var birinde ilgileniyorlar sonra ilgileniyoruz diyorlar...