Results 1 to 3 of 3

Thread: OTP Error

Senior Member
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus

OTP Error

Error! OTP Login failed with unknown issue. Please contact customer service.
    4 gündür aynı hatayı alıp otp sıfırlamaktan 5-5-5 cashler vermekten bıktım bu nasıl bir sorundur her akşam işten geldiğimde aynı hatayı veriyor sıfırlayıp tekrar kod alıyorum düzelir normal şekilde gece oyundan çıkıp ertesi akşam tekrar eve gelip oyuna gireceğimde tekrar hata veriyor pc kuruyorum yine aynı telefona kuruyorum yine aynı rica ediyorum çözümü bilen birileri ve yetkililer yardımcı olsun 1-2 kere anlarımda 4 gün arka arkaya aynı sorun yıldım ya da olympia sunucusu için otp zorunluluğunu kaldırın lütfen.

Senior Member
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    Ek olarak vega sunucusunda da başka bir üyeliğe kayıtlı oynamakta olduğum hesabım ve ona ait otp var o hesabımda hiçbir sorun yaşamıyorum, inatla ve ısrarla olympia sunucusunda oynadığım karakterime ait hesabın otp si hata veriyor.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

OTP kendi kendine bloke olmaz. Hesabınızın erişmini kaybetmiş olabilirsiniz. Bu işlerle uğraşan bazı kişiler OTP'yi geçemiyor. Sürekli OTP'yi bloke ederek karşı tarafın sabrının tükenmesini ardından OTP sistemini kapatmasını sağlamaya çalışıyor.

Bu nedenle sisteminizin güvenli olduğuna lütfen emin olun. Cihazlarına format atmanızı, ardından tüm şifrelerinizin değiştirilmesini öneriyorum.

Lütfen OTP'nizi hiç bir şekilde iptal etmeyiniz.