Page 5 of 5 FirstFirst ... 345
Results 41 to 48 of 48
    Senior Member
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by iVibe View Post
    Bu yarışmalarda hep bir itiraz yapılıyor. Bu yarışmanın jurileri gmler ve siz onlara nasıl bunu beğenmezsiniz diye soruyorsunuz. Beğenmeyebilir. Bu göreceli bir durumdur. Geçmiş yarışmalarda 1 kez kazandım ve gelen yorumlar yüzünden bir daha katılmadım. Bir yarışmaya girerken kaybetme ihtimalinin olduğunu unutmayın ve kaybederseniz tebrik etmeyi bilin.

Gmlerin bu yarışmalarının sonucunu açıklarken konuyu kilitlemesi gerekiyor. Slotlarda 1m için birbirine söven kitleye yüzlerce liralık npoint yarışmasında söz hakkı verilmesi cesaret isteyen bir hareket.
    Plat preli arkadaşta gelmiş

ben oyunda sürekli olarak switch pre de kalmaya çalışıyorum

eğer slotta ben var isem biri ksye oturursam 1m içinde kavga ederim slottan çıkacak 1k içinde bu yere ve zamana göre değişir

Yarışmayı kazanan arkadaşları tebrik ettiğimi görmediysen bu senin sorunundur bizim itirazımız kazanana değil ortada adil seçim olmadığınadır

Yetkili arkadaşlar itirazı konu altında yazabilirsiniz diyor ama birileri de gelip nasıl itiraz edersiniz diyor

Kuralları siz koyuyorsanız yetkili arkadaşlar bıraksın ozaman bu işi

Forum yetkililerini de konuya davet ediyorum mudavimlik yapan arkadaşı uyarsınlar burda kimin itiraz edip edemeyeceğine karar verecek mercii bunlar ise biz çıkalım arkadaş devam etsin.
    Gasp edeni engellemezseniz, bir gün gasp edilirsiniz.
    hak arayanın hakkını verin baş kaldıranın başını kesin

Junior Member
    Quote Originally Posted by iVibe View Post
    Bu yarışmalarda hep bir itiraz yapılıyor. Bu yarışmanın jurileri gmler ve siz onlara nasıl bunu beğenmezsiniz diye soruyorsunuz. Beğenmeyebilir. Bu göreceli bir durumdur. Geçmiş yarışmalarda 1 kez kazandım ve gelen yorumlar yüzünden bir daha katılmadım. Bir yarışmaya girerken kaybetme ihtimalinin olduğunu unutmayın ve kaybederseniz tebrik etmeyi bilin.

Gmlerin bu yarışmalarının sonucunu açıklarken konuyu kilitlemesi gerekiyor. Slotlarda 1m için birbirine söven kitleye yüzlerce liralık npoint yarışmasında söz hakkı verilmesi cesaret isteyen bir hareket.
    Ooo bilir kişi gelmiş, yargı dağatıyor. Peki beyim öyle yaparız. Ama her seçime itiraz edilme hakkı vardır. Çok gereksiz ve boş bir yorum yapmışsın. Belliki senin kazandığın yarışmadada emeksiz bir çalışmanı seçmişler ondan böyle gerilmişsin. Ha bu arada kitleye hakaret ediyorsun, linç yersen sakın şaşırma ve tabiki şuan bunu görüpde forumda küfür edemiyeceği için içinden küfür edenleride unutma.

Senior Member 4Changzhi's Avatar
    Nickname
    RaveIsKing
    Class
    KO -> Mage
    Race
    El-Morad
    Bu resimleri gmlerin yegenleri felan mı seçti noldu ben anlamadım aS:ADSAD rezAl@

Senior Member 4Changzhi's Avatar
    Nickname
    RaveIsKing
    Class
    KO -> Mage
    Race
    El-Morad
    Yapacaklarınız; google; summer wallpaper > step2; google; knight online png 2x > convert >>> Mart Ayı 1.si. Hadi bu kıyagımı unutmayın ASADAD tek kelimeyle rezalet sonuçlar, bildigin küfür etseler daha iyi o kadar uğraşan insanlara. (ben katılmadım bu sonuçların çıkacagını bildiğimden)

Senior Member iVibe's Avatar
    Quote Originally Posted by BorutoM View Post
    Ooo bilir kişi gelmiş, yargı dağatıyor. Peki beyim öyle yaparız. Ama her seçime itiraz edilme hakkı vardır. Çok gereksiz ve boş bir yorum yapmışsın. Belliki senin kazandığın yarışmadada emeksiz bir çalışmanı seçmişler ondan böyle gerilmişsin. Ha bu arada kitleye hakaret ediyorsun, linç yersen sakın şaşırma ve tabiki şuan bunu görüpde forumda küfür edemiyeceği için içinden küfür edenleride unutma.

Junior Member
    Sizin Konsept Anlayışınız ve Çok berbat Grafik Tasarim Ekibinizi Kınıyorum başkada birşey demiyorum Kolay gelsin Çok sacma ve Berbat sonuclar Grafik Tasarim Ekibimiz Size Gülmekten Karınları Agrıdı iyi çalışmalar.

Banned
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    kazanan arkadaşları tebrik ederim,sanırım kurallara tam uymadığı için daha iddaalı sayılabilecek çalışmalar elenmiş.umarım bundan sonrası için böyle durumlar yaşanmaz.iyi forumlar

Senior Member LastDitchStand's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    1. Arkadaşın hazırladığı Fotograf haylı güzel olmuş; Düşünülmesi dahi yeter.

Yani, Fotodaki kullanılan kadını daha önce gördüm. Onu bir salıncağa oturmak aklıma gelse ben yapardım
    Şöyle düşünün; Yerçekimini keşfettiniz ve bunu bir Türke veya Anadolu insanına anlatıyorsunuz. Bak elma yere düşüyor, Bak zıplıyorum ve tekrar yere iniyorum. Bunu söylediğinizde karşınızdaki kişinin Yüz İfadesi, Ağzınla Kuş tutmuş olsan bile değişmeyecektir.
    Ağızla Kuş tutmak bizde büyük bir başarıdır ki; Bunu biri başarmış olsa, bunu yapan kişi Geri Zekalı olarak anılacaktır.
    Söz konusu Vatansa, Artık Ayrıntılara girmeniz gerekiyor.