Results 1 to 3 of 3

Thread: Old draki box

Senior Member

Old draki box

Selamlar Eski Manes Yeni Olimpia sunucusundayım . Sunucular birleşmeden önce maneste Draki Tower da srıalamadayım , sW ler birleşince NCS lerden ve genel olaylardan dolayı Draki derecesi sıfırlanmış tekrar girdim ve tamamladım Derece girdim fakat Old draki boxların verilme zamanı geldiğinde L ye boxlar gelmedi . L de bekleyen 3-4 İtem var fakat 10 kapasiteli olduğu için Dolu olma gibi bir durumda söz konusu değil . Ticket attım geri dönüş sağlanmadı henüz . Modlarda birisi yardım edebilir mi ? Ya da nereye başvurmam gerekli ?

Manes ve Olimpia Nickim aynı IDracarySI

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Hesabınızın incelenmesi adına destek bileti göndermeniz yeterlidir. Biletinize yanıt eklemeden veya yeni bilet oluşturmadan sabırla gelecek olan yanıtı bekleyiniz.

Hesabınız incelendikten sonra gerekli yanıt müşteri temsilcisi tarafından yanıtlanacaktır.

Senior Member
    söylediğiniz şeyi yaptım fakat sıralama da görünmemektesinizdir diye açıklama geldi her ay düzenli olarak box alan birisiyim ve eminim ki bu ayda 10-15 kere draki girip en kötü ihtimal ile 5-6 kere tamamladım .