Page 1 of 6 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 55
    Junior Member

Undy SC nin yarattığı dengesizlik sayesinde oyuna giresim gelmiyor.

Yeni serverlarda sözde kalkan undy sc sorunundan clanca oyunu bırakmak üzereyiz.

83 levelin gelmesiyle oyunun yere vurma metasında melee clan olarak HAKSIZ rekabetten sıkıldık, bunaldık.

Benim warriorumun 2k sc ile 9 k hp si olurken karşıdaki ekibin sürekli 13 14 k hp ile oynaması çok saçma.

Aradaki item farkından şu şekilde bahsedicem ; Benim warrioruma undy sc bastığım zaman 11 k hp si zor olurken karşı warriorunki 13 14 k olması. Üstüne üstük ben 2k sc ile oynarken karşısı undy sc ile oynuyor. Gerçekten anlamsız.

Kimseyle rekabet edemiyoruz. Parası olan yine fahiş fiyatlardan pazardan alıyor undy sc sini.

Kardeşim siz değilmiydiniz bu itemleri pustan almayın depolamayın zararlı çıkıcaksınız diyen? Almadığımız için ZARARLI ÇIKTIK. Yine sizin sözünüze güvenip...

CSW için depolanan undy sc lerden red potlardan bahsetmiyorum bile. Şimdi ben bu adamlarla SİZİN SÖZÜNÜZE GÜVENEREK nasıl rekabet edeyim oyun oynayayım?

Kusura bakmayın ama bidahaki restede düzelmezse clanca bırakma kararı aldık.

Bugün ben bırakırım, yarın czdeki sayı düşer öyle öyle gider bu. Düzgün yönetilemeyen bir oyuna neden ben her ay düzenli olarak 500 tl pus parası ödemek durumunda kalayım?

Güle güle.

2k koreko useri magenin 80 skilini nerflettirdi de bu kadar user bi yere vurmayı nerfletemedik yazıklar olsun bize.

Member Sweeeny's Avatar
    Nickname
    Sweeny
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Vanguard
    Race
    Karus
    Undy SC nin karaborsa olup hala satılması bizim de canımızı sıkıyor. Lakin bu yere vurma mevzusunun da ondan yana kalır bir durumu yok. 15 senelik bir oyun oynayan topluluk hepi hopu 15-20 bin kişi. Neden bu kadar insanın toplu çıkardığı sese MGame kulak vermiyor anlamış değilim.
    ★ Vanguard ★

Banned
    Nickname
    Ebelfezl
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Emek
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Undy sc geri gelmesinde depolananlara bir yaptırım gelsin sorun yok.

Banned
    Nickname
    OzamanDANS
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Gaia
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    illaki bitecek o undy sc illaki

Yeni serverda oynuyorsan daha 83 LvL şokunu atlatamamışken daha o olay gündeme gelicek

birakin gidin oyunu yeter artik ya

Banned
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    gidebilirsiniz,oyundan artık mage ve okcu clan bırakacağına birazda melee bıraksın.

Junior Member
    bitene kadar napıcaz? 2 warrior arasında 6 k hp farkı varken nasıl vs atıcan ? 6k bak 6k