Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 14
    Junior Member

pus itemi 72 saat geçti trade açılmıyor

29.03.19 6,46,3 PM de aldığım potların 72 saat geçmesine rağmen açılmadı ne yapmam gerekiyor ticket atıp 1 hafta daha mı beklemeliyim

res gelirse süre sıfırlanır derler
    son resten sonra 72 saati bekle dostum

Junior Member
    res gelmedi, ay başı diyenler var diyelim ay başında sıfırlandı, çarşamba günü res gelirse bir de ondan sıfırlanacak ben 72 saati 10 gün beklemek zorunda mıyım ne bu saçmalık ? ++++ yazmışım onu silmişler ama cevap vermemişler nasıl bir insan bunlar ya

Junior Member
    her şey kc çekene kadar kc çekene kadar ne yazsak anında cevap verirler itemi almışız artık kimin umrunda tabi haklısın teşekkürler ntt game benim öküzlüğüm. silin mesajı banlayın hatta yakışan bu

Senior Member
    sen yardım istemiyorsun saldırıyorsun. sana tabi ki cevap vermezler. insan gibi sorup beklesen cok güzel yardım ederlerdi diye tahmin ediyorum

Junior Member
    Quote Originally Posted by aliriza1 View Post
    sen yardım istemiyorsun saldırıyorsun. sana tabi ki cevap vermezler. insan gibi sorup beklesen cok güzel yardım ederlerdi diye tahmin ediyorum
    yardım etmek yerine konuyu okuyup mesajın silinseydi sen de aynı şekilde davranırdın buna emin ol

Senior Member BarbarosPasa07's Avatar
    Nickname
    ComeBacktoLife
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by erkan35444 View Post
    29.03.19 6,46,3 PM de aldığım potların 72 saat geçmesine rağmen açılmadı ne yapmam gerekiyor ticket atıp 1 hafta daha mı beklemeliyim
    Reset olayı degil ay sonunda aldıgınız icin yani 29 unda 2 gün sonra ay sıfırlandıgı icin bir hata oluyor büyük ihtmal ve tekrar 1 inden baslayarak 3 gün sayıyor sanırım yani tahminimce normal de 1 inde aktif olup satabileceginiz esyaları yerine 3 ünde aktif olunca satabileceksiniz muhtemelen.

Junior Member
    Quote Originally Posted by BarbarosPasa07 View Post
    Reset olayı degil ay sonunda aldıgınız icin yani 29 unda 2 gün sonra ay sıfırlandıgı icin bir hata oluyor büyük ihtmal ve tekrar 1 inden baslayarak 3 gün sayıyor sanırım yani tahminimce normal de 1 inde aktif olup satabileceginiz esyaları yerine 3 ünde aktif olunca satabileceksiniz muhtemelen.
    1inde aktif olursa 4 ünde satabilceğim 3ünün gecesinde res var reste de sıfırlandığı söyleniyor bi 3 gün de ordan yaz 10 gün ben bu saçmalığı mı bekliyeceğim yine de teşekkür ederim mesajınız için sizden ayrı olarak yazıyorum kc mi iade edin madem politikanız böyle hesabımı banlayabilirsiniz benim ücretimi iade ettikten sonra , oyununuz batsın.

Junior Member
    2 item alalım diyoruz plan yapıyoruz şu kadar süre sonra şu itemi alırım potları satıp diyoruz saçmalığa bak bir yalaka da saldırıyosun diyor saldırmıcam da napcam

Aynı sorun şuan bende de var an itibariyle 76 saat oldu halen açılmadı