View Poll Results: Ronark Land Base kaldırılsın mı?

Voters
56. You may not vote on this poll
  • Evet

24 42.86%
  • Hayır

32 57.14%
Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 11 to 20 of 31
    Senior Member Damii's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    ardream kapatılsın,base kalsın. base skill olarak daha eşit bir harita ama ardream değil.

Do not go gentle into that good night,
    Old age should burn and rave at close of day;
    Rage, rage against the dying of the light.

Senior Member LastDitchStand's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Damii View Post
    ardream kapatılsın,base kalsın. base skill olarak daha eşit bir harita ama ardream değil.
    Bence bu daha mantıklı...
    69lv de yanılmıyorsam, 60+60 veya 60+45+15 türü point dağılımı yapılıyor. Bu yönden bakınca Base karakter daha iyi ama tabi İstemek ayrı birşeyken İstememek apayrı bir şey olduğu için bu konuda kalsın gitsin demiyceğim.
    Söz konusu Vatansa, Artık Ayrıntılara girmeniz gerekiyor.

Senior Member nesteren71's Avatar
    Nickname
    QuaLitySharD
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    ArdreamFounderS
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    Arkadaşlar, Ardream aktif olarak 70 kişi oynuyoruz şu an. Ancak Base'de sadece 4 kişi var ve onlar da farmer zaten. Benim demek istediğim zaten boş olduğu için kapatılması, Ardream boş olsa ve Base aktif olsa o zaman Ardream kapatılsın derdim zaten..
    Bizimkisi bir 'Knight Online' hikayesi..

Senior Member SchizopH's Avatar
    Nickname
    SchizopH
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    DeLiKurT
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (7)
    Diez'de 69 level 3 yan cariminda 90 defansı açık. Sadece Base'de oynayan insanlar var. Sen kimsin ki hiç alakan olmayan bir kitle için yargıda bulunuyorsun.

Ben de arttırıyorum o zaman eski serverlerin ardreami kapatılsın ardreamlarda sadece bus kasma yeri olmuş.( Bigforce'lar görmez inşallah )

Yeni serverler açılmadan önce Diez basede gece pk'sinda kasilan np yi görsen ne tür bir boşboğazlik yaptığını daha iyi anlardin.

Bazı geceler iki bdw'sinden sonra 3k'dan fazla np kasiyorduk War presiz. Çoğu serverin Cz'sinde olmayan pk dönüyordu.

Tabii yeni serverler açılmadan önce...

Nickname
    SchizopH
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    DeLiKurT
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (7)
    Quote Originally Posted by nesteren71 View Post
    Arkadaşlar, Ardream aktif olarak 70 kişi oynuyoruz şu an. Ancak Base'de sadece 4 kişi var ve onlar da farmer zaten. Benim demek istediğim zaten boş olduğu için kapatılması, Ardream boş olsa ve Base aktif olsa o zaman Ardream kapatılsın derdim zaten..
    Birader zaten ya 50 kişi oyuna başlarsınız ya 150 kişi oyunu bırakırsınız maşallah hepiniz bir mahalle ekiple oyunda ortak hareket ediyorsunuz bu nece bir kitlesel harekettir yiğidim

Nickname
    SchizopH
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    DeLiKurT
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (7)
    Bu oyunda sınıfların eşit skil dağılımına sahip olduğu ,pk uyumlu battle mantığında ki map olan base, oyunun en güzel haritasıdır. Ve gereken değeri birgün görecektir.

Cz ve ardreamda koca haritada boş boş yürüyerek bitiyor SC ler. Ardream'da DB düştü vur spike ya da cz'nin Tor düştü vur yere mantığından tamamen sıyrılan tüm siniflarin eşit olduğu mükemmel bir haritadir Base haritası.

Senior Member
    83 e kasmasi o kadar sikici gereksiz yani onceden hem kasardin hem para kazanirdin oda yok artik cz de farmdan biseyler yapabilirsin ancak 1 haftada 80 ol 1 ayda 83 zor oluyorsun ben geldi biraktim yapasim gelmiyor keyif vermiyor ardream cok mantiksiz bir harita cogu karakter icin o lvlde oyle bir harita tamamen mantik disi sacma sapan tek kelimeyle 70 yap butun karakterler zevk alsin ne bp oynayabiliyor nede mageler nede wariorlar okcularda sadece farm icin orda zaten 3 lu 5 li okla devamli pk mi atilir asaslarin hakim oldugu haritalar cok gereksiz bence

Senior Member Lasttear's Avatar
    Nickname
    StarS
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    ORC
    Server
    KO -> Gaia
    Race
    Karus
    Basenin yerine ardreamın kapatılması mantıklı fakat item aktarma için bir önlem gerekli zannımca
    StarS
    2005-2009
    Xgenion

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by GABR-N-Peace View Post
    daha önce başka konuda da belirttim burada da belirteyim.

base sınırı 60-80 ronark land sınırı 81+ olsun tertemiz olsun
    güzel öneri beğendim

Junior Member
    ardreamı kapatsınlar base açsınlar daha iyi bilader ne diyon sen xd ardream paso farm mapı asıl, base de en azından bi job eşitliği söz konusu sadece dbyi bekleyip tek atmak yok xd