Results 1 to 10 of 10
    Senior Member JennyJohansson's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    ICANT
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad

Exclamation Oyundaki Sıkıntı Yaşatan Durumlar

Tamam anladık Bdwye çözüm bulamıyorsunuz
    jrye çözüm bulamıyorsunuz
    chaosa çözüm bulamıyorsunuz
    drakiye çözüm bulamıyorsunuz
    Okçu dc sorununa çözüm bulamıyorsunuz
    Neye çözüm bulacaksınız? Dilimizde tüy bitti artık kaç yıl oldu isyan ettirdiniz artık adamı
    bu mide bulandıran illegaliteye ve onlarca buga ne zaman çözüm bulacaksınız? Yeter artık gerçekten yeter !

Şu oyunda İllegaliteye ve oyun hatalarına bir son verin !

Senior Member Sneaky__34's Avatar
    Chaos çözümü basit.Manes de yapıldığı gibi free user girişini düşürün diyoruz ama sallayan yok.10 liralık bota bizi kestiriyorlar.Nttgameye bize 10 liralık bota kesilmeyi uygun gördüğü için çok teşekkür ediyorum.K2 zamanına doğru hızlı adımlarla ilerliyoruz.X3 desen haftaladırdır update yüzü görmüyor.

Senior Member JennyJohansson's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    ICANT
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Sneaky__34 View Post
    Chaos çözümü basit.Manes de yapıldığı gibi free user girişini düşürün diyoruz ama sallayan yok.10 liralık bota bizi kestiriyorlar.Nttgameye bize 10 liralık bota kesilmeyi uygun gördüğü için çok teşekkür ediyorum.K2 zamanına doğru hızlı adımlarla ilerliyoruz.X3 desen haftaladırdır update yüzü görmüyor.
    Birazdan açtığım konuyu sileceklerdir. Burada harcanan vakit legal oyuncular üzerinde baskı kurmak. Her oyunda illegal var tamam ona itirazımız yok ama bu denli artmasını engellemek yönetimin işi ve işin ilginç olanı adamlar 1. ve 3. sunucuda boy gösteriyor ben premiumsuz girmek için sıra beklerken onlar nasıl oluyorda bu sunucularda hile ile katılım sağlıyorlar aklım almıyor.

Senior Member
    Nickname
    IsimaleyanI
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    snn kadar darlansam, şimdiye çoktan silmiştim oyunu bilgisayardan.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Sneaky__34 View Post
    bence oyuna girişi düşürmek deilde kxp a temelli bi çözüm bulsalar ? daha mantıklı değilmi

Senior Member NocturnalCreature's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by johnStatham04 View Post
    bence oyuna girişi düşürmek deilde kxp a temelli bi çözüm bulsalar ? daha mantıklı değilmi
    Temelli dediğin nasıl bir çözüm, açar mısın biraz? Yani merak ediyorum ne düşündüğünüzü cidden. İllegal nasıl temelli engellenebilir?
    Yaşasın bir post daha kastım!!!

Yaş otuz beş! yolun yarısı eder. Dante gibi ortasındayız ömrün. Delikanlı çağımızdaki cevher, Yalvarmak, yakarmak nafile bugün, gözünün yaşına bakmadan gider.

Ya bunlari banlarlar adamlarda id pas cok acarlar yenisini girerler gene caos etkinligine care bulmalari lazim türklerin oldugu yerde koxp bitmez bunu unutma xcongcide söz koxpu bitirmek icin getirlmişti görülüYorki bizim yazilimcilar gene cözümü bulmuşlar

Senior Member
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by TolgaBey00 View Post
    Ya bunlari banlarlar adamlarda id pas cok acarlar yenisini girerler gene caos etkinligine care bulmalari lazim türklerin oldugu yerde koxp bitmez bunu unutma xcongcide söz koxpu bitirmek icin getirlmişti görülüYorki bizim yazilimcilar gene cözümü bulmuşlar
    Oyuna girer girmez yada aynı gün de banlansa aynı kişi tekrar account açmayla uğraşır mı her girdiğin de hesabı kapatılsa?

Ama 10 gün kasıyor Allah bereket versin diyor bizim gibi enayilerin parası işte :S

Member
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    bi ara casusluk görevi vardı mavi kutu veriyordu. adamlar bugunu önleyemedi görevin npc sini kapadı öyle düşün bunun bence en kolay çözümü presiz char chaos a giremesin böylelikle sorun ortadan kalkıyor

buradan koxpları yazan yazılımcılara sesleniyorum. Arkadaşlar güçlerizi birleştirip milli tank, helikopter ve diğer teknolojik makinalarımıza yazılım yazalım. koxp gibi ufak şeylerle uğraşmayalım. gelin gücünüzü birleştirin ekonomiye can verin.