Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 17

Jail ve genie mafyaciliği

Merhabalar , az önce Vega sunucusunda '' TheBestBiitch '' karakterimle 2 sene sonra oyuna başlamış bir şekilde farm yapıp level kasmaya çalışıyordum fakat birden oyundan attı ve tekrar girmeye çalıştığımda kendimi Jail ( hapishane ) de buldum. Hapishaneye gönderilme sebebini araştırdığımda illegal program kullanımında dolayı olacağı bilgisine ulaştım fakat herhangi bir program kullanmadım herhangi bir ispatı varsa bekliyorum ?

Uzun süreden sonra bir hevesle oyuna başladım ama hevesimi kursağımda bıraktınız. Siz gm ler gerçekten benim gibi 32 level üstünde 3-5m olan bir karakteri suçsuz yere hapishaneye göndereceğinize CHAOS etkilinliğine girip orada duvarların içinden vuran seri atak yapan illegal programcıları neden banlamıyorsunuz ? O kadar CHAOS yada BDW gibi etkinliklerde hileci varken bula bula suçsuz beni mi buldunuz ?

İşin en komik tarafı '' GENİE MAFYACILIĞI '' türedi maalesef ki. Maradonda farm yapıyorum +8 silahı kasmaya çalışıyorum satmak için ve biri gelip bana macro kapat diyor. Kendi elimle '' ZR '' yapıyorum ama bazı kişiler kasıtlı olarak slota çökmek için iftira atıp kaçırmaya çalışıyor yada '' ZR '' yapmaktan aciz tüm oyun bilgisi ''PAY TO WİN''olan düşük iq lu insanlar Genie olmadan farm yapılamiyacağını sanıyor.

Çok net macro olduğunu kabul etmişsin bilgin olsun

İstersen 2-3 kez daha oku tam anlaman için.

Game Master Eryudes's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Europa
    Race
    El-Morad
    Merhaba,

"KA**RH**" kullanıcı adına sahip bilgisayarınızın masaüstünde yer alan "Ca****l***.exe" adlı illegal makro programını kullandığınız için hesabınız zindana gönderilmiştir.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Eryudes View Post
    Merhaba,

"KA**RH**" kullanıcı adına sahip bilgisayarınızın masaüstünde yer alan "Ca****l***.exe" adlı illegal makro programını kullandığınız için hesabınız zindana gönderilmiştir.

Senior Member nesteren71's Avatar
    Nickname
    QuaLitySharD
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    ArdreamFounderS
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    Capslock ile z1 macro yaptırmışsın işte kardeş, suçsuz yollamıyorlar. Bir daha açma olur biter. Ben de hapse yollanmıştım bilmiyordum macro olayını ve bir daha açmadım aylardır sorunsuz oynuyorum.
    Bizimkisi bir 'Knight Online' hikayesi..

Senior Member
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Infractions
    0/3 (45)
    ve yine ağzının ortasına vurdu şaplağı.

Senior Member
    Quote Originally Posted by buraktm12 View Post
    Çok net macro olduğunu kabul etmişsin bilgin olsun
    harbiden ha. insan bu kadar makroyum ama sucsuzum diyemezdi. geçmiş olmasın. umarım tekrar kullandıgında tekrar gidersin hapse.

Senior Member xBionic's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Race
    Karus
    Anlat sen seversin yalanı
    Kişiliğini makamdan alanlar, makamdan sonra kişiliksiz kalırlar.

Senior Member
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by GamesDepot View Post
    Gözleri nasılda ışıl ışıl